Headshell zanabędę

Zaczęty przez dyletant, Październik 18, 2017, 12:25

Poprzedni wątek - Następny wątek

dyletant

Kupię/przytulę headshell w przyzwoitej cenie coś na podobieństwo Ortofona SH 4.

Przeznaczenie Fonica g601 pod wkladke AT VM.  Oryginalny bylby lepszy bo nie spada (odrobinę większa średnica mocowowania) ale kable stare i nie jare :-[. Zamiennik reloopa za luźny. Ortofon pasuje jako tako. Może ktoś ma coś podobnego co leży w szufladzie.

Therion

ja mam dwa na zbyciu. Jeden Jelco, zapłaciłem 260zł i jedzie do mnie jeszcze ortofon za 150zł.
HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.

Therion

Sorrki, jednak chyba tylko jeden będzie na zbyciu, ten ortofona, ale najpierw niech dotrze do mnie.
HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.

Therion

I właśnie dotarł, więc jak jesteś zainteresowany to zapraszam. Zapłaciłem 134zł, dodaj do tego przesyłkę, niestety 10zł, bo poczta koszmarna, więc wyślemy  kurierem.
HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

Piterski

Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

Therion

SH-4

Wygląda na to, że nie będzie mi potrzebny.

Ma jeden bolec.

HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.

Piterski

Dziękuje. Ja już sobie poradziłem i wyregulowałem wysokość ramienia ale może GregWatson będzie zainteresowany.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

dyletant

Ja też podziękuje. Przy tej kwocie jako drugi headshell do mojego garniaka to byłoby czyste szaleństwo :D. Na ten moment zamieniłem wkładeczki.

GregWatson

Jak nie uda mi się dobrze wyregulować ramienia to raczej kupuję taki:

Trochę tego i trochę tamtego też.