Muzyczna piwnica

Zaczęty przez gratefullde, Listopad 29, 2014, 18:26

Poprzedni wątek - Następny wątek

gratefullde

No tak :) Chodzi oto że, wlazłem i zobaczyłem: płyty. Normalnie vinyl: Stan, tragiczny. Po umyciu gra... i o właśnie takich wynalazkach jest ten temat :) Piwnica, bo tam zapewne spotkamy się z tym tematem :)



Znalazłem na pólce w piwnicy :) Rewelacja :)

Z pól godziny przed tem, mój syn od mojej siostry przyniósł Krzak, piękny koncert :) Słucham :)


Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Jan Błędowski masakra :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Pięknie pierze płyty Okki Nokki myjka :) W dupie to mam, to nie reklama :) Pięknie i już, po innych nie było tak dobrze :) Nitty pewnie lepiej bo nie trzeba tyle rąk'ów używać, ale co tam :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

miniabyr

Ja w zeszłym roku dostałem sporo winylowego szrotu.Jednak zadałem sobie trud i poprałem.3/4 przywróciłem do życia ,a były tam perełki z lat 70/80 ,w szczególności pozycje polskie. Gdybym nie miał okki nokki to bym poległ z kretesem ,bo oprócz zlepionego kurzu,były tam roztocza które zalęgły się na płytach po leżakowaniu 20 lat w piwnicy.Niestety mycie ujawniło w sporej części wady samego plastiku i 1/3 wyladowała w śmietniku.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !