Mini replica cd Japan

Zaczęty przez sheykk, Maj 11, 2020, 20:30

Poprzedni wątek - Następny wątek

sheykk

Chciałbym wyprzedać część mojego 20 letniego zbieractwa japońskich wydań replik winyla na cd.Powody 2.
1.90% odsłuchów winyl.
2.80% zdublowanych na winylu
wyprzedaż obejmuje głównie rocka jest tego kilka set , większość prawie niebyła słuchana ,wszystko w stanie edycyjnym łącznie z foliami na okładkach (obi, dodatki ,wkładki itp.).Posiadam wiele dyskografi w pięknych promocyjnych promo box ,często prawie nie do zdobycia.Nie chcę sprzedawać na pojedyncze płyty.
Zainteresowanym prześlę dokładny opis ,zdjęcia ,nr katalogowe .
Np.box Dire Straits shm cd wyd.z 2008 nrUICY-93727 do 93736 .
    box Rolling Stones  UICY 91317 z 2008 w formacie klasycznego winyla zawiera 17 płyt lata 60 wydania Angielskie.
   i Cure,Nirvana, King Krimson,Steely Dan,Kansas,Dylan itp.
Ceny to średnie-trochę niższe od na Discogs,Ebay itp.Nie chcę  sprzedać za bez cen ale zaoferuję ceny dla kolekcjonera które będą satysfakcjonujące dla obu stron(Vat i cło, odpada).Jeśli ktoś jest zainteresowany lub ma zaprzyjażnionych zbieraczy proszę na pw.

cortes


Pboczek

Japońskie Mini Lp to wręcz legendarna jakość materiału i cudeńka wydawnicze.  :) Raczej nie ma lipy, można słuchać wszystkiego. Gdyby nie moje aktualne nastawienie na winyl, zostawiłbym u Ciebie ostatnie pieniądze. :D

Ale tak dla sprawdzenia, możesz mi wysłać spis, czy coś?
Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

Kangie

Dziobałbym King Crimson jak szpak surowy boczek, ale musiałbym księgową prosić o zaliczkę, nikt mnie tam nie zna, a nową pracę zaczynam 01.06. ;)