Jazz, tylko jazz

Zaczęty przez LampowY, Listopad 13, 2018, 09:28

Poprzedni wątek - Następny wątek

LampowY

To nie słuchajcie Tomasza Chyły lepiej, ja Was proszę  ;D

michał_flaga

to taki wątek do wklejania linków i zdjęć?
- proszę z wczoraj z koncertu w PR III: AMJ i B. Marsalis


vasa

Cytat: LampowY w Listopad 14, 2018, 19:13
To nie słuchajcie Tomasza Chyły lepiej, ja Was proszę  ;D
Masz moje słowo[emoji1696]

[emoji377][emoji1634]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

LampowY

Cytat: michał_flaga w Listopad 14, 2018, 20:40to taki wątek do wklejania linków i zdjęć?
Jak tam kto chce aby miało coś wspólnego z jazzem najlepiej.

Alexander

Cytat: LampowY w Listopad 14, 2018, 19:13To nie słuchajcie Tomasza Chyły lepiej, ja Was proszę  ;D
Chyła=skrzypce, znaczy będę słuchał! Masz moje słowo  :)
Podobnie jak Bałdycha, Grappellego, Urbaniaka, Lockwooda, Ponty'ego, Dębskiego....

LampowY

Cytat: Alexander w Listopad 14, 2018, 22:31Masz moje słowo  :)
Pisałem do Panów, którzy zasnęli przy interpretacjach Ellingtona w wykonaniu Makowicza  ;D

Alexander

Makowicza?!? No tu niczego nie obiecam  ::)  ;D

LampowY

Dawno chop niczego nie nagrywał ale ta płytka jest naprawdę całkiem całkiem.




moon

Cytat: LampowY w Listopad 13, 2018, 09:30Czy słuchaliście już (premiera była chyba w piątek, 9 listopada) nowej płyty Herdziana?

sprawdze, znajomy recenzent twierdzi, ze dobre
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

LampowY

Tony Bennett na tej płycie jeszcze w doskonałej formie  :)


Bartolo

Cytat: LampowY w Listopad 13, 2018, 19:18Rantala Danielsson Erskine - how long is now?
Kto nie zna niech posłucha ale ostrożnie bo dupsko urywa 
Lampowy, dzięki za inspirację... Płyta zamówiona.. ;) A w kolejce czekają inne Rentala.. Szkoda że nie wszytko jest dostępne na vinylu.. ;(
www.facebook.com/Z.Tylu.Sklepu
www.facebook.com/TymczasemTytus
www.instagram.com/bartosz.mrozowski

LampowY

Do usług  :)
Szczerze mówiąc, nośnik ma dla mnie teraz nie pierwszorzędne znaczenie. Ostatnio czerpie siły tylko z muzyki. Całymi garściami. A na czym to nagrane... who cares 8)

Bartolo

Cytat: LampowY w Listopad 16, 2018, 17:14A na czym to nagrane... who cares
Ja mam tylko fonciaka. ;) No i dysk.. :D
www.facebook.com/Z.Tylu.Sklepu
www.facebook.com/TymczasemTytus
www.instagram.com/bartosz.mrozowski

LampowY

Jakob Bro Trio: Bay Of Rainbows

Już nie pamiętam który z Was wkleił niedawno tą płytę ale dzięki za namiar.
Świetne ECMowskie granie! To co tygrysy lubią najbardziej  8)


LampowY

No i udało mi się wylicytować kolejnego golda do kolekcji  :D


LampowY

Sięgnąłem po płytę. Nie wiem... ale chyba jej wcześniej nie słuchałem bo bym zapamiętał  :o
Panowie, siku w majty jak nic. Ge nial ne!




LampowY

Oj, dawno u mnie nie był grany NHOP co dzisiaj nadrabiam z przyjemnością.


gratefullde

Cytat: LampowY w Listopad 18, 2018, 16:24
Sięgnąłem po płytę. Nie wiem... ale chyba jej wcześniej nie słuchałem bo bym zapamiętał  :o
Panowie, siku w majty jak nic. Ge nial ne!





O, to robie drinka i słucham, bo nie znałem wcześniej, dzięki Maćku.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

LampowY


LampowY

Dzisiaj doszedł do mnie goldzik do kolekcji  8)
Pozycja znana, lubiana i osłuchana do..., posiadana przeze mnie na różnych nośnikach (audiofilskie wydanie na vinylu i na CD w wersji xrcd). Czas było uzupełnić kolekcję o jej historyczne wydanie MFSL.

Moriarty

Moriarty, nie bądź zazdrosny, Moriarty, nie bądź zazdrosny, Moriarty, nie bądź zazdrosny,  Moriarty, nie bądź zazdrosny Moriarty, nie bądź zazdrosny Moriarty, nie bądź zazdrosny Moriarty, nie bądź zazdrosny Moriarty, nie bądź zazdrosny Moriarty, nie bądź zazdrosny Moriarty, nie bądź zazdrosny Moriarty, nie bądź zazdrosny Moriarty, nie bądź zazdrosny...

Ech, nie działa...  ::)
YB Audio Zephyr (zwrotnica na ClarityCap), Yaqin MS-30L (modyfikacja: Sinus Audio), Marantz CD6006 (jako napęd), Topping D70, M&B Audio Cable Diamond, Neotech NEMOS-3080 UP-OCC, TAGA Harmony PF-1000, Yarbo 1100, Viborg VP1501

moon

a moze troche jazz-core'a?;) czyli Yoshida z AMT czy Zeni Jeva i jego Ruins w wersji orkiestracyjnej na deciaki i perkusje

https://skingraftrecords.bandcamp.com/album/blimmguass?fbclid=IwAR3b_iUQMu2bX3UfjynaAqHbDX0JpU6IFH560A0AwDbFs66krHFwceLCorg
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

gratefullde

A do mnie właśnie przybył Miles
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

LampowY


gratefullde

Cytat: LampowY w Listopad 20, 2018, 14:28
A co to za box?

To nie jest nowość ( w sensie, że wyszło wczoraj ) ale pełny zapis sesji "Jack Johnson". Trafiłem w U.S. w mocno nie biedronkowej cenie...

Poluję jeszcze na pełną sesję In a Silent Way...
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9