Prosty "Amplifier" do sypialnianych igraszek.

Zaczęty przez sovva, Wrzesień 20, 2014, 11:40

Poprzedni wątek - Następny wątek

sovva

Jeszcze nie testowany w sypialni, ale dziś wieczorem może wraz z żonką wypróbujemy jego walory  ;D

frywolny trucht

Puścisz zdjęcia z tych igraszek to będę wiedział na ile jesteśmy do siebie podobni :)
A poważnie. Naprawdę fajnie, że w DIY pojawiły się jaskółki.

spalon

Świetnie się prezentuje - gratuluje

Może opisz coś więcej o tym  "Amplifier"

sovva

Amplifier już przetestowany - sprawdził się ;) Powędrował do kolegi nad Bałtyk. Jak w tytule bardzo prosty wzmacniaczyk  na LM1875, trafko toroidalne 2x18V, zabezpieczenie odpału kolumn.
Całkiem niedawno spłodziłem tez kolejnego swojego amplifiera na LM3886


merlin1973

Cytat: sovva w Wrzesień 24, 2014, 20:32Całkiem niedawno spłodziłem tez kolejnego swojego amplifiera na LM3886
Czy koszt splodzenia go jest duzy?:):):)
Pozdrawiam S.CH.

sovva

Ciężko powiedzieć bo prawie wszystko miałem na stanie, LMy z amplitunera Philipsa. Myślę że wszystko coś koło 3 paczek, nie licząc przyjemności lutowania :)

merlin1973

zazdroszcze Ci kolego tej przyjemnosci:) ja nie mam co lutowac no chyba,że kabel DIN :) wiecej nic nie potrafie:)
Pozdrawiam S.CH.

sovva

#7
Akurat schemat LMa ( patrz mój avatar)jest niewiele bardziej skomplikowany od schematu wtyku   ;D
Masz szanse popróbować jest sporo gotowych płytek w necie.

jajacek1410

Cytat: merlin1973 w Wrzesień 24, 2014, 21:47zazdroszcze Ci kolego tej przyjemnosci:)
Oj, tak!  Też zazdroszczę.
Długo walczyłem z sobą, żeby wymienić okablowanie w kolumnach. A od dwóch lat łażę dookoła wzmacniacza, żeby w nim wymienić okablowanie i nic z tego nie wynika. Pieska, ludzka leniwa natura :(

KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek

piotrektychy

a jakiś schemacik można prosić, jakie elementy ? Mnie bardziej bebechy interesują :)