Pokój DiY na Audio Show 2015

Zaczęty przez palton_sralton, Wrzesień 05, 2015, 00:37

Poprzedni wątek - Następny wątek

palton_sralton

Koledzy najdroszści, Zapraszam do udziału w pokoju DiY na tegorocznym AS. Na pewno będzie świetna zabawa i sporo chlania :).

vasa

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

gratefullde

Błogosławione niech będą te słowa zaproszenia, tak szczere i z serca płynące. Na pielgrzymkę owa udać się zatem trzeba. Ament.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

frywolny trucht

...a jak ze spaniem? Wolę spać od ściany, bo spadam po spożyciu.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

gratefullde

Spanie....  Gdziekolwiek.  Ja kiedyś z dywanu spadłem ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

piotrektychy

myślałem ze wolisz od ściany z innego powodu...

frywolny trucht

Ty, ty, ty  ;D
Jak tam kabelki lepiej powiedz :)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

piotrektychy

w pokoju DIY wystawiają się nieletni, no dobra koniec na temat spania od ściany ;)

Kabelki testował Tomek więc może on coś na ten temat wyskrobie, ja dopiero od 2 dni na nich gram i na dodatek na nowo zbudowanych monoblokach PSE 6c33c wiec trudno mi ocenić jeszcze co i jak gra, generalnie jest postęp. W tym tygodniu przygotuję w sumie trzy pary do testu, zobaczymy jak to wyjdzie

gratefullde

Ja też chcę.  o ile są przynajmniej 0,6 m.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

piotrektychy

w najbliższym tygodniu są wstępnie zarezerwowane, ale w następnym bardzo proszę

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

SVART

#11
Ja też będę, w końcu posłucham legendarnych Kulek, Kulek magicznych, Kulek co niszczą reprodukcją basu z kontrabasu, wybitnieee.

palton_sralton

Cytat: frywolny trucht w Wrzesień 05, 2015, 11:31...a jak ze spaniem? Wolę spać od ściany, bo spadam po spożyciu.

Wszystkie miejsce od ścian są już niestety pozajmowane. Będziesz spał przy mnie paltonie, któremu alkoholem z ustek zionie. Szykuje się niezła bibka, będzie pogoń za kuką, szukanie kuek, gra kuka w zbijaka etc. Będzie się działo.

frywolny trucht

Jak się dobrze zastanowić, to taki pokój z konfekcją audio sami moglibyśmy wystawić i narażać się na bardziej przyjacielskie chuchanie alkoholem w twarz.  A pod ladą bimber opychać  ;D Bimber, który audiofilowi wyostrza słuch :)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

miniabyr

Cytat: palton_sralton w Wrzesień 05, 2015, 18:05
Cytat: frywolny trucht w Wrzesień 05, 2015, 11:31...a jak ze spaniem? Wolę spać od ściany, bo spadam po spożyciu.

Wszystkie miejsce od ścian są już niestety pozajmowane. Będziesz spał przy mnie paltonie, któremu alkoholem z ustek zionie. Szykuje się niezła bibka, będzie pogoń za kuką, szukanie kuek, gra kuka w zbijaka etc. Będzie się działo.
Szykuje to się raczej  niepokalane poczęcie ..........dr.Chazan będzie wam ciążę prowadzić
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

palton_sralton

Synku, niepokalane to jest brzmienie kuek. Sam się przekonasz.

miniabyr

Cytat: palton_sralton w Wrzesień 05, 2015, 19:25
Synku, niepokalane to jest brzmienie kuek. Sam się przekonasz.
O nie mnie przy ścianie nie będzie ,ani pod ścianą, a sphincter ani będzie mocno ściśnięty.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

gratefullde

Przyjadę i wyjadę nawet ikt nie zauważy ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

frywolny trucht

Gdyby był dodawany do biletu, wszystkie pokoje grałyby pięknie. Wszystkie!
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

palton_sralton

#19
Cytat: miniabyr w Wrzesień 05, 2015, 19:29O nie mnie przy ścianie nie będzie ,ani pod ścianą

Jest jeszcze miejsce pod prysznicem :). Będzie Pan zadowolony :).

Nieźle walić w głowę może ten bimber. Po ile litr, jak audiofilski, to musi być drogi, a jak drogi to na pewno pije go i Sly.

gratefullde

Poczytałem ostatnio pewną zakładkę na AS. Faktycznie u nich pieniążki grają, no niech im będzie skoro inaczej nie potrafią...
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

palton_sralton

Nie czytajcie zakładki hi-end. Czytajcie recenzje kabli i ustrojów antywibracyjnych made in Kujawy by redaktor palton.

Zapraszam do lektury. przy okazji może znajdziecie dla siebie coś ciekawego w komisie, same rarytasy w okazyjnych cenach.

http://www.infoaudio.pl/testerzy/robert-trzeszczynski


gratefullde

Jakąś hi end flaszkę byś zapodał ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

frywolny trucht

Cytat: palton_sralton w Wrzesień 05, 2015, 20:02Po ile litr, jak audiofilski, to musi być drogi, a jak drogi to na pewno pije go i Sly

Normalnie po czterdzieści, ale żeby fenek dyskomforu nie czuł- dwieście pięćdziesiąt.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

palton_sralton

Jak w EUR, to już jest to hi-end bimber.