Ignorant kupuje szpulaka.

Zaczęty przez frywolny trucht, Grudzień 17, 2015, 20:55

Poprzedni wątek - Następny wątek

paul_67

Oj Frywolny, widzę że dopiero odkrywasz lądy nieznane :)

wojtek41

Ty z nas poetów nie rób.  :D   Poważnie to zupełnie inny dzwięk.  :) Tego trzeba posłuchac.  ;)

miniabyr

Arek ale kto powiedział że masz nagrywać na wskaźnikach tylko do analogowego "0" .Spróbuj lekko  "nadsterować" to   co nagrywasz . Przecież to jest sztuczka przy nagrywaniu w studio -nasycić dźwięk. Miłej zabawy w experymentach.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

paul_67

#78
Cytat: miniabyr w Grudzień 18, 2015, 09:34Ceny Nab'ów są wysokie a nab'y teac  podobno są najlepsze z dostępnych
Mam i nie potwierdzam.Może nie są najgorsze, ale mają tą wadę dla wyeliminowania której robiłem swoje...

frywolny trucht

Cytat: paul_67 w Grudzień 18, 2015, 22:27
Oj Frywolny, widzę że dopiero odkrywasz lądy nieznane :)

Ha, w ogóle się przecież z tym nie kryję. Nie wiem czy miałem dużo szczęścia, ale też knułem nabyć po taniości prosty model niesprawny w jakimś tam stopniu i dać to komuś ( nawet taki ktoś zagląda tutaj) do wymiany padniętych części. Na pewno więcej rzeczy może paść w starym szpulaku jak we współczesnym, manualnym gramofonie, ale no risk,no fun :) Koszty ryzyka nie były szalone. Dwa koła. Jeden mój ( i paru tutaj kolegów) fałszywy ruch w temacie wkładki gramofonowej- złamanie i poniosę większe koszty retipingu.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

miniabyr

Cytat: paul_67 w Grudzień 18, 2015, 22:50
Cytat: miniabyr w Grudzień 18, 2015, 09:34Ceny Nab'ów są wysokie a nab'y teac  podobno są najlepsze z dostępnych
Mam i nie potwierdzam.Może nie są najgorsze, ale mają tą wadę dla wyeliminowania której robiłem swoje...
A ty mi nie podnos ciśnienia ,bo zbieram na Twoje.Ot co .Odezwą się .-)
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

gratefullde

Ja Ci załatwię dofa zunii z Unii tejnadxej
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

paul_67

Cytat: miniabyr w Grudzień 18, 2015, 22:55A ty mi nie podnos ciśnienia ,bo zbieram na Twoje.Ot co .Odezwą się .-)
Ilu ewentualnie byłoby chętnych ? :)

frywolny trucht

Tymczasem mam wrażenie, że mój kot codziennie ma ochotę otrzeć się o moją wkładkę w stanie spoczynku :)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

paul_67

Cytat: frywolny trucht w Grudzień 18, 2015, 22:58Tymczasem mam wrażenie, że mój kot codziennie ma ochotę otrzeć się o moją wkładkę w stanie spoczynku :)
Cokolwiek by miało to znaczyć :)

wojtek41


frywolny trucht

No zależy za ile. Za tysiaka to nie...
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

wojtek41

Im więcej tym pewnie mniej.  8)

kawosz

Ja bym chętnie kupił jak nie będę musiał sprzedać nerki :) w styczniu

wojtek41


miniabyr

Mój Dziadek będzie pieknie wyglądał z tą srebrną sztuczną szczęką od frontu . ;D
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

paul_67


paul_67

Cytat: miniabyr w Grudzień 18, 2015, 23:05Mój Dziadek będzie pieknie wyglądał z tą srebrną sztuczną szczęką . ;D
Pasowałaby do niego jak ulał :)

wojtek41

Cytat: miniabyr w Grudzień 18, 2015, 23:05Mój Dziadek będzie pieknie wyglądał z tą srebrną sztuczną szczęką od frontu .
U mnie w obecnym sie szpule przetoczy. Z 26 na 22. Też git  :D

miniabyr

Poczekamy . W świecie analogowym  sie człowiek nie śpieszy ,tylko smakuje ,podziwia ,z deczko  marudzi. Generalnie cieszy się .........więc jak troche poczekamy na chętnych ,to tylko smaku nabierzemy więcej ..........a i koszty spadną.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

paul_67

O to właśnie chodzi.Czym będzie więcej sztuk tym cena będzie niższa.Naprawdę nie ma sensu się bawić w detal.Chyba, że kogoś na to stać.

MAC

A więc jaka będzie cena przy 10 chętnych?

paul_67

Cytat: masza w Grudzień 18, 2015, 23:16A więc jaka będzie cena przy 10 chętnych?
To należałoby porachować.Od ręki nie da się podać.Po świętach będę wiedział więcej.


wojtek41