Dobra firma robiąca osłony do gramofonów

Zaczęty przez kawosz, Kwiecień 14, 2016, 17:43

Poprzedni wątek - Następny wątek

kawosz

Jak ktoś chce zrobić solidnie osłonę mogę z czystym sumieniem polecić firmę z Warszawy . ART COP
Za wykonanie osłony do Denona zapłaciłem 120 zł . Poprzednia którą miałem była poklejona tandetnie z cieńszej plexi . Panowie postarali się profesjonalnie na ile umożliwiła im to ich technologia . Co mogli wygieli a czego nie mogli dokleili . Jestem bardzo mile zaskoczony że wyszło aż tak dobrze .

frywolny trucht

Bardzo ładnie. Dałeś im wymiary, czy sobie ściągali na żywo?
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

MAC

Wytrzymują zawiasy ciężar tak grubej plexi?
Ja mam chyba taką samą grubość i ledwo ledwo...

kawosz

Zawiozłem im na wzór starą ale możesz im przesłać mailowo . Ja na nich wyszedłem przez allegro jak kupowałem od nich teflon na talerzyki
http://allegro.pl/teflon-3mm-tarflen-ptfe-plyta-170x170-na-uszczelki-i6091068511.html

kawosz

Cytat: masza w Kwiecień 14, 2016, 18:07Wytrzymują zawiasy ciężar tak grubej plexi?
Tak spokojnie wszystko działa . To plexi 4mm . Wcześniejszą tandetną miałem z 3ki
Pewnie z 3ki było by taniej niż 120zł ale uważam że 3ka jest za cienka . Stara gibała się jak pijak bez alkoholu pod sklepem  ;D

MAC

A, bo ja mam z 5mm i to jest trochę za ciężkie.
No nic, przyjdzie czas to zamówię.

jamówię

Bardzo ładnie,ja mój dust cover,który nie jest nawet specjalnie porysowany,dostałem osobno,to znaczy zawiasy,śrubki i cover. Plinta tak mi się podoba,że żal mi wwiercać się od tyłu ;D i po prostu po odsłuchu nakładam. Myślę jednak,że w końcu ją przykręcę,bo jest tak uszanowana,że doda Thorensowi szyku ;)

tomasz_pianista

U mnie takie coś.

Też bez zawiasów, 5mm, chamsko klejona, ale wygląda OK no i spełnia swoją rolę, a o to w tym chodzi:)
Grupa ratowania poziomu.

kawosz


tomasz_pianista

Grupa ratowania poziomu.

jamówię

Fakt,Lenco w tej plincie wygląda bajecznie.

jamówię

Mój dust cover,zdjęcie z ipada >:(

Jakub

Tomek, nie myślałeś żeby usunąć te dziury w chasis z Lenco i dać do lakiernika?

tomasz_pianista

Kiedyś to zrobię, póki co jest zaślepione dość zgrabnie i jakoś bardzo nie straszy.

Jamówię - Jakbyś szukał pokrywy po taniości to sprawdź pokrywę Reloopa - tak to u mnie wyglądało w TD160. Cena chyba 89zł z zawiasami. Tylko musisz wymierzyć, ja miałem szerszą plintę niż oryginał.

Osobiście nie jestem fanem dymionych pokryw:)
Grupa ratowania poziomu.

tomasz_pianista

W sumie jak patrze na te zdjęcia to zaczynam tęsknić moim za Thorensiakiem:(
Grupa ratowania poziomu.

jamówię

Dzięki,160 to są wspaniałe maszyny :)
Moja nie jest przydymiona,to słabe światło i "genialny" aparat w ipadzie

AdamNL

Cytat: kawosz w Kwiecień 14, 2016, 17:43
Jak ktoś chce zrobić solidnie osłonę mogę z czystym sumieniem polecić firmę z Warszawy . ART COP


Odświeżam wątek, żeby podziękować autorowi tematu za polecenie wykonawcy i jednocześnie pochwalić firmę ART COP.
Spotkałem się z bardzo rzeczowym profesjonalnym podejściem, zamówienie wykonali w ciągu 4 dni, pokrywa wygląda bardzo dobrze.
Zdecydowałem się na minimalnie przydymione plexi, ze względu na spore wymiary (550x550mm) grubość 5mm waga to ok 1-1,2 kg. Pokrywa nie ma zawiasów.