Wznowienia na winylu

Zaczęty przez gratefullde, Maj 28, 2014, 06:57

Poprzedni wątek - Następny wątek

elem

Nikt nie ma, premiera... ho,ho,ho... w dzisiejszych czasach nie przyzwyczajałbym się do podanych dat.  Jeden przypadek covida w tłoczni, załoga na kwarantannę i stoimy z produkcją. Obsuwy są okrutne. Będzie jak będzie, powiadomię , jak dożyję :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

moon

Dziekuje Panie Tomku za pomoc w zdobyciu w przyzwoitej cenie wznowienia jednej z najlepszych plyt elektronicznych lat 90.


Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

elem

ku chwale Ojczyzny  Panie Arturze!   
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Pboczek

Nie ma to jak wznowienia od Elema, i nie wznowienia też. Robią robotę :D.
Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

masza19



elem

coś mi tu nie gra - u góry "in stock" , niżej "[PRE-ORDER] Product expected to ship by street date, August 27, 2021."
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Bartolo

może dla tego że preorder...?
www.facebook.com/Z.Tylu.Sklepu
www.facebook.com/TymczasemTytus
www.instagram.com/bartosz.mrozowski

elem

mają błąd po prostu, bo wyżej piszą "IN STOCK - Delivery: Estimated between Tue May 25 to Tue Jun 1"

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe


elem

Ciężki kloc :)

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Piterski

A ile trzeba stracić by coś takiego nabyć  ;D
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

masza19

Tomek, na sztuki czy na kilogramy idą?  ;)

moon

Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

elem

Nabijacie się z Marka, nieładnie, oj nieładnie  :P

A ja go czasem lubię, czasem mnie irytuje. Niemniej jednak box fajny i znajduje nabywców  ;D
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Pboczek

Fajny, szkoda tylko że nie Dire straits.  ;)
Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

Kangie

Cytat: elem w Październik 05, 2021, 16:41Nabijacie się z Marka, nieładnie, oj nieładnie 
W realu by tego nie zrobili. Słowem by się nie odezwali i nie mam tutaj na myśli bariery językowej ;)

Można kpić z Leszka Możdżera, można kpić z Marka Knopflera. Tyle że sprawa zmienia się siedząc obok 1,5m zamieniając przy barze słowo i okazuje się że fajne i skromne chłopaki są, a nie co piszą pismaki :)