Wzmacniacz do 1500-2000zł

Zaczęty przez TheKamil921, Czerwiec 25, 2016, 19:23

Poprzedni wątek - Następny wątek

MAC

Tylko uwaga. Miałem dwa Accu. Ona mają swoje bardzo firmowe granie.

kawosz

Witamy na naszej aukcji.


Przedmiotem aukcji jest usługa renowacji wzmacniacza Accuphase E-204.
Zakres renowacji obejmuje:
-mycie i czyszczenie urządzenia
-naprawa przełączników
-naprawa potencjometrów
-wymiana przekaźnika do głośników
-wykonanie wszystkich regulacji
-wymiana małych kondensatorów w zasilaczu
Zakres usługi nie obejmuje:
-wymiany kondensatorów mocy w zasilaczu
-wymiany żarówek
-naprawy panelu przedniego i pokrywy

Na wykonane usługi udzielamy rocznej gwarancji.

Dodatkowy koszt oryginalnych  kondensatorów mocy firmy Panasonic 600 zł.


Renowacja jest przeprowadzana w identyczny sposób jak na filmie:

https://www.youtube.com/watch?v=F9Dfykxi_ug


Wystawiamy fakturę lub paragon.

MAC

A mnie tam cały czas kręci Mac 275  ::)
Najlepiej dwie sztuki  :)


I najlepiej 50th Anniversary........  ::) ::) ::)


frywolny trucht

No tak. Sorry za zamieszanie. A taki ładny, amerykański był.
Jaki sens ma formułowanie takiego ogłoszenia? Widziałem ich na Ałdio Szołu rok temu, wyglądali na poważnych, mocno dorosłych ludzi.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

TheKamil921


jamówię

Cytat: masza w Czerwiec 26, 2016, 17:35
A mnie tam cały czas kręci Mac 275  ::)
Najlepiej dwie sztuki  :)


I najlepiej 50th Anniversary........  ::) ::) ::)




To chyba najlepszy Mak w rozsądnych jeszcze pieniądzach,kiedyś mogłem go nabyć,wybrałem trana i potem tylko żałowałem.

frywolny trucht

Numer polega chyba na tym, że po zakupie usługi trzeba jeszcze tylko wyłożyć kasę na ampli:
http://www.retroaudio.biz/produkt/4131/Accuphase_E204/store

Naprawdę żenuła. Rozumiem jeszcze jakiś pryszczaty bysnesmen, ale stare dziadki?
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

gratefullde

Wszędzie tylko szwindle i patrzą by Cię łupnąć po kasie.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Melepeta

A w ogłoszeniach motoryzacyjnych i na umowach nie piszą ,,przebieg auta" tylko ,,stan licznika".
Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.


Piterski

Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

christo

Cytat: Piterski w Czerwiec 26, 2016, 20:51
Cytat: kawosz w Czerwiec 26, 2016, 18:24
Same skrzyneczki są swoje warte . :)
http://allegro.pl/wzmacniacz-luxman-l-30-tuner-t-33-vintage-i6279302667.html
Tylko na jakie on jest napięcie bo w opisie tunera jest Japan.
W opisie masz:
World voltage switch: 100 117 220 240 Volts
Victor QL-A70 (103R, Ortofon Rondo Blue), Ear834p clone by LH + trafa, 300B SET, ART Stiletto 6, Denon DVD-3910

Piterski

Faktycznie, ślepy jestem  8)
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

christo

Victor QL-A70 (103R, Ortofon Rondo Blue), Ear834p clone by LH + trafa, 300B SET, ART Stiletto 6, Denon DVD-3910

MAC

Cytat: Piterski w Czerwiec 27, 2016, 18:00Faktycznie, ślepy jestem

I to by tłumaczyło dlaczego Ci kable nie grają  ;D

vasa

Cytat: masza w Czerwiec 27, 2016, 18:20
Cytat: Piterski w Czerwiec 27, 2016, 18:00Faktycznie, ślepy jestem

I to by tłumaczyło dlaczego Ci kable nie grają  ;D
A ja zupełnie dobrze widzę.
To co jest ze mną nie tak?  ???
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Melepeta

A może to jest tak, że jedni nadrabiają kablami niedoskonałości systemu. A inni mają po prostu dobry system i kable w... poważaniu.
Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.


kawosz

Bo za tanie kable  ;D kabel musi ważyć odpowiednio i kosztować odpowiednio  ;D

vasa

Cytat: masza w Czerwiec 27, 2016, 22:17
Cytat: vasa w Czerwiec 27, 2016, 22:12To co jest ze mną nie tak?



No tak  :'( :'( :'(

Sprzedam dwa zestawy (opisane w stopce) o których jeszcze przed chwilą sądziłem że zupełnie nieźle grają .
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

TheKamil921

Mam takie pytanie z ciekawości.
Jak macie wzmacniacze hybrydowe to ile kosztują dobre lampy do nich i na ile wystarczają?.

MAC

Jeśli mowa o wzmacniaczach hybrydowych to mamy do czynienia jedynie z lampami w sekcji preampa. Jeśli kupisz dobre lampy, z emisja powyżej 100% to wystarczą spokojnie na 5 do 10 tysięcy godzin (w zależności od typu lamp). W miarę przyzwoita para lamp do pre, ze starej produkcji to koszt (średnio) 500zł.

vasa



Cytat: masza w Czerwiec 29, 2016, 16:43
Jeśli mowa o wzmacniaczach hybrydowych to mamy do czynienia jedynie z lampami w sekcji preampa. Jeśli kupisz dobre lampy, z emisja powyżej 100% to wystarczą spokojnie na 5 do 10 tysięcy godzin (w zależności od typu lamp). W miarę przyzwoita para lamp do pre, ze starej produkcji to koszt (średnio) 500zł.

We wzmacniaczach czeskiego KR Audio jest odwrotnie, podobnie w moim Borbely. Krzem na dzień dobry a lampy potem.  Ale to wynalazki i dziwolągi :)
Normalnie jest lampka na wejściu.
Z takich w miarę popularnych to hybrydowy LAR i takiż Unison Research.

Co do cen i żywotności lampek to pełna zgoda.
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

MAC

Cytat: vasa w Czerwiec 29, 2016, 17:17We wzmacniaczach czeskiego KR Audio jest odwrotnie, podobnie w moim Borbely.

A widzisz, bo ja nie znam tych wzmacniaczy to i nie wiedziałem  :-[

Melepeta

Ja mam już trzeciego Unisona Research Unico. Lampami można kształtować brzmienie.
Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.