Najlepiej grające- nie jazzowe- winyle PRL

Zaczęty przez frywolny trucht, Czerwiec 04, 2014, 00:08

Poprzedni wątek - Następny wątek

frywolny trucht

Mam kilku  swoich faworytów. Chętnie poznam propozycje, które są dobrze zrealizowane pod względem dźwięku.

1.

2.

3.

I płyty dobrze zrealizowane, ale czuć nieco inne czasy:

4.

5.

90125

Ja proponuję  :



frywolny trucht

O ja! Nie masz przypadkiem dwóch Bałkanów?

90125

Niestety nie ale jak kiedyś będę likwidował kolekcję czarnych placków to będziesz pierwszy do B.E.

Yacek

Republika Nowe sytuacje - bardzo przyzwoite tloczenie.


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
Szpulki duże i małe..... najlepiej z wycieraczkami. Generalnie low-budget, pieniadze wydaje na inne wazne cele :-)

jajacek1410

Ja sobie chwalę serię Musica Antiqua Polonica. Nagrania wykonane przez Polskie Nagrania, wydane przez Muzę. Wyszło coś koło 30 płyt. Mam parę tytułów z dawnych lat i powoli uzupełniam sobie kolekcję. Ceny płyt śmieszne. A po za tym - cudze chwalicie... Naprawdę warto.
KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek

kangie

Hanna Rek - Mam szczescie do wszystkiego. Polskie Nagrania. 1990 r.

Jakub

Tak! Tak! Ciechowskiego jest super. Aż się zdziwiłem jak położyłem na talerzu moją kopię zakupioną za 10zł na bazarze :) (Chyba nikt jej przede mną nie słuchał).

frywolny trucht

Mam! W końcu dorwałem! Gra rewelacyjnie. Może poza piosenką "Ya Me Poday" (największy przebój) , która albo jest zarżnięta eMeFką ustawioną na Junkersa, albo zwyczajnie gra dużo wyżej, wręcz świdrująco piskliwie, niedobory na dole. Zrzucam na to pierwsze. Zdecydowanie więc do panteonu najlepszych realizacji.

http://www.discogs.com/Balkan-Electrique-Balkan-Electrique/release/1606236