Mizushima special amp.

Zaczęty przez wojtek41, Maj 29, 2016, 18:24

Poprzedni wątek - Następny wątek

MAC

Cytat: gratefullde w Czerwiec 17, 2016, 22:28Masza... zmykaj na siłownię ;D

A chciałem tylko się zapytać, właściwie: a z kim by pan się chciał zamienić na łóżka?

wojtek41

To po lewej czy po prawej ?  ;D

wojtek41

Cytat: gratefullde w Czerwiec 17, 2016, 22:22Coś się ze wzmacniaczem stało ?
Nic. Tylko potwierdza nową rzeczywistość.  :D

wojtek41

Szczerze powiem, że wzmacniacz gra zajebiście i na dziś nie planuję żadnej zmiany w tym temacie. No, oprócz lamp  :)

MAC

Cytat: wojtek41 w Czerwiec 17, 2016, 22:41na dziś nie planuję żadnej zmiany

Chciałbym zamienić się na łóżka.

wojtek41

Pan się określi w końcu. Po mojej lewej czy pańskiej prawej. Proszę Pana.  :D

MAC

Nie mówię o karze śmierci, no ... No wie pan no ale w końcu to tak się mówi, ale jednak  :D

wojtek41

Wie Pan. Żeby nie jeść samotnie, jem z telewizorem.  :D


MAC

Obywatelu... czarna flaga w dniu dzisiejszym oznacza calkowity zakaz kapieli. Na wypadek naglego skurczu... stosuj przepisy... pierwszej pomocy... Nie walcz z pradem... zachowaj sily i spokój... staraj sie utrzymac na powierzchni. Zawadom ratownika... oznaczonego czepkiem z litera "B".
Co to za żarówki?

gratefullde

Cytat: wojtek41 w Czerwiec 17, 2016, 23:41
Wie Pan. Żeby nie jeść samotnie, jem z telewizorem.  :D



Jestem fanem :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

Doniesli, ze takie...?

RCA 245/2A3/71A compatible Single Ended Amplifier

wojtek41

Słuchał ktoś Philipsa ECC 189 / miniwatt ?

MAC

Tak.
Nie ruszaj ich. To są lampy głównie używane w TV. Bardzo nieliniowe i z dużymi zakłóceniami.

wojtek41


gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

No dobra. Wcześniej kupiłem Philipsa, przed chwilą Matsushita. W nocy powalczę o Amperexa 6DJ8/ECC88.



wojtek41

Zostanie jeszcze do ogarnięcia Amperex Bugle Boy. Potem przerwa na słuchanie.  :)

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41


MAC

Philips PCC88 dynamit
Matsushita PCC88 spokój i muzykalność (sporo tańszy ekwiwalent brzmieniowy Mullarda ECC88).
Amperex BB średnia arytmetyczna z dwóch powyższych

:)

wojtek41


MAC


wojtek41

I jak na lamy, to chyba tanie  :)

MAC

Cytat: wojtek41 w Czerwiec 19, 2016, 21:20
I jak na lamy, to chyba tanie  :)

No zwłaszcza jak na lamy  ;D

moon

Cytat: wojtek41 w Czerwiec 17, 2016, 21:03Tesli E88CC / 32

a ktore to Tesle sa? bo wydaje mi sie, ze 88CC sa rozne rodzaje? mam jakies w Espressivo, ale chyba z tych podstawowych... Teraz czekam, by dac szanse ruskim 6n23p

ps.czy ja o to juz nie pytalem?
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand