Mizushima special amp.

Zaczęty przez wojtek41, Maj 29, 2016, 18:24

Poprzedni wątek - Następny wątek

wojtek41

Oczywiście za wzmocnienie odpowiada tu dziurawiec typu ser szwajcarski  :D

lok

Cytat: wojtek41 w Luty 12, 2018, 19:12
Oczywiście za wzmocnienie odpowiada tu dziurawiec typu ser szwajcarski  :D
Wojtek a jakie kolumny posiadasz do tych staroci ?


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

wojtek41

#427
Tannoy Cheviot i Sansui SPX 7700. Te drugie znacznie rzadziej, czekają na dłubnięcie.

wojtek41

Przymierzałem się do szelaka Billie Holiday, ale prawie 250 złotych to jednak zdecydowanie za drogo :o
Choć stan był bardzo ładny... ???

wojtek41

Gramy :)

gratefullde

Takie rzeczy tylko z vinyla, co? Cudeńko ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

W rzeczy samej  ;)
Z winyla i z lampy  :)

gratefullde

#432
Cytat: wojtek41 w Luty 13, 2018, 14:33Z winyla i z lampy 

Się rozumie :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

Cytat: gratefullde w Luty 13, 2018, 14:49Się rozumie
Ale żeby aż do piątku czekać... :o :D


MAC

Do piątku? Zwariowaliście?


wojtek41


MAC


gratefullde

Rozważę, może do wieczora zmienię zdanie ;D
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

Great już lepiej. A tak apropo defakto, masz nową stylizację  :o ;D
Bo u mnie bez zmian... :)

gratefullde

że w łopianie takim? To potem ;D
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

Mówię Panu. On mnie tak przestraszył tym czekaniem do piątku.... :o :D

wojtek41

Przepraszamy za usterki  :D

gratefullde

Zaczynam polowanie na coś takiego  8)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41


McGyver

Cytat: wojtek41 w Luty 13, 2018, 16:18
Przepraszamy za usterki  :D

Serio toto ma wejścia z przodu, pomiędzy pokrętłami??? Tak, to jest bardzo poważna usterka, rzekłbym dyskwalifikująca funkcjonalnie.  ???

wojtek41

#445
Toto to tak ma. Tobie co znowu przeszkadza ?

wojtek41

Tu masz zdjęcie Toto 2. Prosto z Japonii.

wojtek41

Żeby nie było tak kolorowo. Cymbal (bo jak inaczej go nazwać) zapakował płytę w cienki karton po pizzy :o >:(
Mam to wydanie z Japonii, ale chciałem tez mieć niemieckie.


wojtek41

Pięknie zrealizowana płyta... :)

wojtek41

Trzeba humor poprawić. Częstujcie się, mam po kilka sztuk ;)