Magnetofony kasetowe

Zaczęty przez Yacek, Maj 27, 2014, 22:49

Poprzedni wątek - Następny wątek

LampowY

Cytat: cdt w Styczeń 07, 2019, 20:21
Jak opanuje kwestie  finansowo noworoczne to zanabędę Kenwooda KA 9100 . Złożę sobie wierzę kenwooda od nowa i już jej nie sprzedam . 9100 ma super przedwzmacniacz phono MM wejścia na 2 magnetofony i 2 liniowe :)

Jak paczam ostatnio za staruchami to taki trynd był. Każden pre miał dwa wejścia magnetofonowe (dwa pełne - input i output), dwa liniowe i dwa phono (MM i MC)

LampowY

Mam parcie na wycieraczki

LampowY

Poza zasięgiem eciepecie  :(


cdt

Ja tam techniczny nie jestem ale za samą wagę kenio zasługuje na drugą szansą  :) . A że teraz mam wywalone na szukanie piątych skrzypiec w trzecim rzędzie to zostanie  ;D

Hubertrs

Te stare rupiecie graja calkiem przyzwoicie, kiedys kupilem do sypialni takiego sprzeta i ciagle mnie zaskakuje

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

cdt

Wracając do kaseciaków . KX 830 jest jak by stworzony to kaset żelazowych . Bardzo fajnie gra na smiesznie tanich maxellach UR po 4 zeta :D . Zanabyłem właśnie 10 szt .
Swoją drogą DR-10 też na nich dobrze nagrywa .

wojtek41

Powiem wam, że słuchając singli, mam tyle samo biegania do gramofonu co z szelakami. To jest dobry powód aby się sprężyć i kupić jakiegoś przyzwoitego kaseciaka  :D

cdt

Cytat: wojtek41 w Styczeń 07, 2019, 21:27To jest dobry powód aby się sprężyć i kupić jakiegoś przyzwoitego kaseciaka 
W sumie można też Korga . Ale kasetki to som kasetki  :P >:D pełen analog  :)

cdt

Wojtek ja wiem że lubisz starsze sprzety . Poszukaj sobie Kenwooda KX 830 czy KX 1030 . Marek Ci go wyszykuje jek będzie trzeba . Ja jestem w szoku jak ten dziadek gra . I jaki ja gupi byłem że go sprzedałem . On już kiedyś grał mi lepiej od AZ6 Technicsa . Minus że nie nagrasz na nim na metalach . A może to plus bo one są drogie w uj .
Na 1030 już się chyba da ale jego nie miałem . A ten którego kupiłem mnie nie zachwycił . zobaczymy jak zagra po serwisie . Teoretycznie powinien zagrać o lepiej .

rudy-102

Cytat: wojtek41 w Styczeń 07, 2019, 21:27
Powiem wam, że słuchając singli, mam tyle samo biegania do gramofonu co z szelakami. To jest dobry powód aby się sprężyć i kupić jakiegoś przyzwoitego kaseciaka  :D
Ale szelaki chcesz zgrywać? ???
Dusze stracą. :)

wojtek41

Cytat: rudy-102 w Styczeń 07, 2019, 21:36Ale szelaki chcesz zgrywać? 
Dusze stracą.
Nie, tylko single. Zresztą często na str B, są nagrania nigdy wcześniej niepublikowane.
Darek, zapiszę sobie  ;)

LampowY

Koniec świata  ;D

Jak dożyjemy to za w lata vasa Silteckiem sie okabluje. Słowo daje  >:D :np:

wojtek41

Ale...chyba dla samego bimbała kupię  ;D
Choć muzycznie też fajne  ;)


LampowY

 :o




Nie mam krążka do singli  ;D

wojtek41


LampowY

Cyc jest zawsze fajny  ;D
:np:

wojtek41

No nie wiem...zależy od wieku cyca   :D  Ale tu o kaseciakach  :np:

LampowY

Cytat: wojtek41 w Styczeń 07, 2019, 21:57Ale tu o kaseciakach

Aha... Zagalopowałem się  ;D  :np:

cdt

Cytat: LampowY w Styczeń 07, 2019, 21:52Nie mam krążka do singli 
Zanabywaj maxi tam nie cza krążka . Kążek analogisa kosztuje 10 zeta ;) wiem bo kupilem

LampowY


wojtek41

Ale żeby krążka nie mieć  :o To co ? Zrzuta na krążek ?  ;D

cdt

Cytat: LampowY w Styczeń 07, 2019, 22:03Mam jeden maxi 
Ja mam nie dużo więcej . Mam 3 szt . Jakość jest dużo lepsza niż na zwykłych LP . Tylko maxi są deko skatowane już przez DJa :( .

LampowY

Złoty a skromny  >:D

Fajny jest  :o



LampowY

Szkoda tylko, że leci z DVD za 50 zł  ;D