etap IV

Zaczęty przez frywolny trucht, Wrzesień 13, 2014, 19:12

Poprzedni wątek - Następny wątek

frywolny trucht


GregWatson

Zapraszam w niedzielę na godz 18.00
na drugą rundę naszego cotygodniowego konkursu nadziei na wygraną.

A na razie przypomnę zasady konkursu:

1. Każdy z biorących udział w konkursie ma prawo jeden raz dziennie podać odpowiedź na przytoczone podpowiedzi prowadzącego konkurs. Nie można kumulować odpowiedzi tzn. zbierać je do kupy i na trzeci dzień konkursu podać np. trzy różne odpowiedzi (a nóż któraś będzie prawidłowa).
2. Ok. godz. 18.oo każdego dnia rozpoczynając od niedzieli a kończąc na sobocie pojawiać się będą podpowiedzi dotyczące konkursu.
3. Biorący udział w konkursie wpisuje swoją odpowiedź (czyli wykonawcę/zespół) w dowolnym momencie każdego dnia ale tylko jeden raz dziennie.
4. I najważniejsze. Wygrywa ten, kto najszybciej poda prawidłową odpowiedź, liczyć się będzie kolejność wpisów na forum.
5. Nagrodą  za wygranie któregokolwiek z czterech etapów jest miejsce w finale, gdzie gra idzie o nowe, zafoliowane wydawnictwo winylowe. Wygranie więcej niż jednego etapu daje większe szanse na wygranie finału.

Postaram się w tym etapie zawrzeć różne rodzaje konkursów które do tej pory były. I tak dziś wieczorem zaczynamy od "Literki i słówka".


Życzę wszystkim powodzenia oraz dobrej zabawy.
Trochę tego i trochę tamtego też.

frywolny trucht

Dzisiejszą niedzielę?
:)

GregWatson

Tak, dzisiejszą. Ctrl+c oraz ctrl+v i tak wyszło. :) :) :)
Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

#4
No to zaczynamy:

Słowo a nawet kilka: W Starym Kinie
litera: s

Przypomnę jedynie iż w konkursie ph."Literki i słówka" chodziło o to iż typowane słowo stanowiło podpowiedź do nazwy zespołu/wykonawcy, natomiast typowana litera na pewno wchodzi w skład nazwy tego zespołu/wykonawcy.

To takie info dla tych, którzy nie uczestniczyli w poprzednich konkursach.
Trochę tego i trochę tamtego też.

Two-FacedGirl

Pozdrawiam

GregWatson

Nooooooooooo... jak mi przykro, ale nie. :)
Trochę tego i trochę tamtego też.

frywolny trucht


GregWatson

Z konkursu "Prawda czy fałsz".
(czyli jedna z podpowiedzi jest prawidłowa).


Występują jako:

Solo, duet, trio, kwartet, więcej.
Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

No dobra, solo i więcej odpada.
Trochę tego i trochę tamtego też.

frywolny trucht

To proste. Rammstein.

GregWatson

"O kim mowa"
(czyli fragmenty wyrwane z życiorysu).

Powstali w latach 60-tych i grają do dziś. Początkowo wzorowali się na Led Zeppelin, później wykształcili swój własny styl. Ich muzyka miała wpływ na twórczość takich zespołów jak: Metallica czy Iron Maiden.
Trochę tego i trochę tamtego też.

merlin1973

Pozdrawiam S.CH.

kangie


il cattivo

Napisałem przed chwilą "Judas Priest" (wpis usunąłem :P), ale przecież nie pasuje, bo to kwintet, kurka wodna. No nic, zmarnowany strzał...

Two-FacedGirl


Cytat: il cattivo w Październik 07, 2014, 20:06
Napisałem przed chwilą "Judas Priest" (wpis usunąłem :P), ale przecież nie pasuje, bo to kwintet, kurka wodna. No nic, zmarnowany strzał...
Nie bądźmy takimi formalistami [emoji6], poprzedniego wpisu chyba nikt nie zauważył, dawaj jeszcze raz


Pozdrawiam
Pozdrawiam

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

il cattivo

Cytat: Two-FacedGirl w Październik 07, 2014, 21:19Nie bądźmy takimi formalistami , poprzedniego wpisu chyba nikt nie zauważył, dawaj jeszcze raz

Jutro spróbuje ;)

elem

spróbuję coś wykrztusić:

Wishbone Ash
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

il cattivo

No jestem ciekaw, bo to był mój strzał na dziś...

GregWatson

"Enigma"
(czyli zaszyfrowany kraj pochodzenia wykonawców)


XKND+3xAX
Trochę tego i trochę tamtego też.

elem

He, he chyba wiem, ale już dziś strzelałem.  Pośpiech (sic!)  złym ( albo dobrym :) ) doradcą  ;)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

frywolny trucht

Zamykamy wątek do piątku...


frywolny trucht

Głupi żart, prawda?
Dobra, spadam i już nie trolluję.


elem

Rejs 2014

"Oczywiście, że krowa.
Krowa też ale nam chodzi o.. trolla"

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe