Ciekawe wywiady z muzykami

Zaczęty przez Kangie, Czerwiec 27, 2020, 07:57

Poprzedni wątek - Następny wątek

Kangie

Paweł "Kelner" Rozwadowski z zespołu Deuter/Izrael. Wywiad prowadzi Janusz Paliwoda. Luty 2013.


Kangie

Ewa Demarczyk "Ja nie jestem na sprzedaż" 1998 r. Wg mnie red. Miszczak nie podołał zadaniu, ale zawsze pozostaje wysłuchać tego, co do powiedzenia ma artystka.


Kangie

Ewa Demarczyk - Panna Madonna, legenda tych lat (1997 r.). Wywiad nie z artystką, ale warte obejrzenia.



Pboczek

Cytat: Kangie w Czerwiec 27, 2020, 07:57
Paweł "Kelner" Rozwadowski z zespołu Deuter/Izrael. Wywiad prowadzi Janusz Paliwoda. Luty 2013.




Kelner się rozgadał, człowiek historia.
Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

Kangie

Był chłop. Chłopa ni ma...  :'(

Kangie

#6
Adam opowiada o tym, co ważne w kreowaniu własnego stylu u muzyka instrumentalisty i u odbiorcy muzyki, czyli o: dynamice, timingu, frazowaniu, artykulacji. Co tak naprawdę sprawia, że twórczość staje się ciekawa, oryginalna?
Opowiada o wadach edukacji w polskich szkołach państwowych, zabijaniu kreatywności u młodych ludzi, chcących nauczyć się grać na instrumencie, oraz o tym dlaczego Miles Davis był wielki i jak na początku swojej kariery przeżył hejt na temat swojej gry w prasie lokalnej i co zrobił, żeby wyjść z dołka.


kangie

Nie z muzykami, ale ciekawy wywiad.

 
Life is too short for boring HiFi.

kangie

Nie z muzykami, ale ciekawe.
Rozpoznajcie kolegów z naszego forum?

Część 1. Są 4 cz.


Life is too short for boring HiFi.

kangie

Cytat: kangie w Styczeń 28, 2022, 15:10Rozpoznajcie kolegów z naszego forum?
Life is too short for boring HiFi.

masza19

Ja już ich gdzieś kiedyś widziałem...

miniabyr

Muszę poprosić o autografy od jednego i drugiego. ;)
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

GB

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

masza19


GB

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

Piterski

Cytat: GB w Styczeń 28, 2022, 18:16
Co to za goście?
Nasi dobrzy koledzy. To dzięki jednemu z nich podjąłem moja przerwaną wędrówkę przez krainę Audio  :np:.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

kangie

Tomasz Zeliszewski o swoich "Top Ten" płytach.
Świetnie opowiada.

Life is too short for boring HiFi.