Kolumny szerokopasmowe SABA

Zaczęty przez Mikut1982, Listopad 22, 2018, 20:18

Poprzedni wątek - Następny wątek

Mikut1982

#125
Drugi otwór został zaszpachlowany szpachlem samochodowym.. Czekam aż wyschnie i lece dalej.

spalon

Ten drugi otwór to ktoś zrobił by przeciągnąć kabel omijając gniazdo głośnikowe , niestety nie znam od początku historii tych głośników

Mikut1982

Ale już jest zaszpachlowane.  Ważne że są jedyne w swoim rodzaju.  Nie da się ukryć że to dość niespotykany model. 

Mikut1982

Radek pamiętasz może jakie pasmo miały te głośniki.

paul_67

Czy to prawda,że jak tej firmie z której masz modyfikatkę dasz po zakupie 5 gwiazdek to przesyłkę masz gratis?

Mikut1982

Kolumny nie są też takie małe..
Wysokość 69 cm
Szerokość 34 cm
Głębokość u góry 21,5 acm
Głębokość u dołu 27 cm

Mikut1982

#131
Tego niewiem. Nastepnym razem. Zrobię naturalnym fornirem. Ale do małych zestawów jest idealny..

paul_67

Przesyłka forniru nie jest wcale tania.Często 25 zł, co przy cenie np.40-50zł za fornir jest sporo.

Mikut1982

Nalepki wrócą na swoje miejsce.

Mikut1982

Tak ale zobacz. Ja dostałem fornir w dużym kartonie z napisem ostrożnie.  A to też kosztuje..  Teraz jak będę coś robił. To kupię fornir naturalny może jakiś orzech.  Modyfik jest fajny ale przypadł mi do gustu tylko ten co robiłem zestaw beomaster teak. Chyba masz taki sam. Tylko że chciałem uzyskać kolor ktory przypomina orginał.  Dlatego tyle było kombinacji bejc. Na duże elementy fajnie wygląda jak jest zawiły słój, flader.  Tylko trzeba dobrze szukać by coś znaleść..

paul_67

Mimo dobrego opakowania, napisów ostrzegawczych dostałem fornir uszkodzony.Dobrze,że firma wiele nie dyskutując oferowała wymianę na ich koszt.Jeśli istniej możliwość wysyłki za free to dlaczego z tego nie skorzystać?Ja mam innego teaka, bo ten mi bardziej podchodził pod PRL :)

paul_67

Obecnie planuję zrobić następną parę ZG10 w jakimś ekskluzywnym fornirze, ale jeszcze się zastanawiam w jakim :)

paul_67

Mój teak  ma symbol " Teak 0002PS ".

Mikut1982


amati74

Cytat: Mikut1982 w Grudzień 08, 2018, 00:20
Jutro koniec.  Tak sobie sam przejrzałem fotki jak to wyglądało przedtem.. I troche różnicy jest..  Zdjecia wstawek robione z bliska z 4cm a nikt z tak bliska nie ogląda. Ja zrobiłem co mogłem i tak jak umiałem.  Koszt odnowy to praktycznie nic.  Papiery miałem, olej dostałem za darmo od mojego szefa, klej, bejca do nóżek, uszczelki, fornir na wstawki i różne rzeczy to miałem w domu i leżały a tak zostały wykorzystane. A koszt odnowy to zero zł.  Ja chciałem je odnowić, to ja prosiłem właściciela czy mogę .  A ja jestem zadowolony że, udało mi się je choć troche podreperować. Jutro koncze reszte i sobie trochę posłucham.
Tym bardzie brawo

Mikut1982

Zobaczcie ten materiał maskownic. Jest poprostu przepiękny .

Mikut1982

Z materiału zeszło troszke brudu i długopis.  Jedna plama nie chciała zejść.

Mikut1982

Tutaj wstawki u dołu kolumny ledwo co widać.

Mikut1982



Mikut1982


Mikut1982


Mikut1982


Mikut1982


Mikut1982