ETAP III

Zaczęty przez GregWatson, Lipiec 13, 2015, 19:20

Poprzedni wątek - Następny wątek

GregWatson

Tradycyjnie (prawie) zaczynamy III etap naszej zabawy. Jak były rysunki to będą rysunki. Kategoria Okładki.

Podaj nazwę zespołu zaprezentowanej okładki. Łatwe mówicie bo nie trza tytułu? Ale haczyk jest. :)
Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Zaczynamy o godz. 20.oo

Muszę przygotować machlojkę. :)
Trochę tego i trochę tamtego też.

Two-FacedGirl

Moja ulubiona kategoria, ale po co zaraz ten haczyk :)
Pozdrawiam

GregWatson

A oto krótkie przypomnienie zasad:

Jak zwykle masz jeden kapiszon na dobę. Podpowiedź pojawi się codziennie o godz. 20.00. Zabawa trwa do soboty, do godziny 21.00. W zależności od warunków jakie się pojawią w trakcie trwania konkursu, mogą pojawić się drobne modyfikacje.
Osoba, która wygrała etap, nie bierze udziału w kolejnych etapach. Dopiero w finale.
Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

No to lecimy z obrazkami:

Trochę tego i trochę tamtego też.

Keef98

Rolling Stones "Flashpoint".

GregWatson

Dla formalności: jeśli padnie prawidłowa odpowiedź to powiadomię o tym.
Trochę tego i trochę tamtego też.

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Green Day.

Próbuję sobie tak ;) Bo mogę :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

gratefullde

Cytat: frywolny trucht w Lipiec 13, 2015, 21:20
Cytat: GregWatson w Lipiec 13, 2015, 19:55Jak zwykle masz jeden kapiszon na dobę.

;)
Poprzedni był słabego rażenia... Jak i obecny...  Razem daje jeden :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Two-FacedGirl

Pozdrawiam

il cattivo


GregWatson

No i jak tam przygotowania obrazkowe do drugiej podpowiedzi? Może się dziś wszystko wyjaśni a może nie? Zapraszam na godz. 20.oo
Trochę tego i trochę tamtego też.

Two-FacedGirl

Niepokoi mnie, że odsłoniłeś tak duży fragment płyty, węszę podstęp :) ;)
Pozdrawiam

GregWatson

Dziś będzie podobnie.  :)
Trochę tego i trochę tamtego też.

frywolny trucht

Greg ma na drugie Podstęp  ;D
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

GregWatson

No cóż - plan jest chytry. :)
Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

No to obrazek nr 2.


Trochę tego i trochę tamtego też.

Two-FacedGirl

Dobre :)
Najbardziej kojarzy mi się to z Varius Manx, płyta Eno, choć wiem, że to nie to :(
Pozdrawiam

GregWatson

No to dziś damy trochę literek to może będzie łatwiej.
Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

I następna fotka:


Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

No co tam z tym konkursem? Takie łatwe a nikt nie chce punkcika.?
Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Dziś kawałek obrazka na deser.
Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

O taki tam kawałek obrazka z okładki.

Trochę tego i trochę tamtego też.