Kolumny szerokopasmowe SABA

Zaczęty przez Mikut1982, Listopad 22, 2018, 20:18

Poprzedni wątek - Następny wątek

Mikut1982

GŁOŚNIKI ,   STAN PERFECT.

Mikut1982

Głośniki zabezpieczone.  Tak sie nie uszkodzą.

Mikut1982

To trzeba zdjąć, żeby odkręcić nóżki.

spalon

Ale niebieski kolorek w środku  ;) To chyba było już kiedyś przerabiane bo nie wygląda na fabryczne

Mikut1982

No chyba ktos kiedys juz coś kombinowal.  To bylo tylko na gwozdzie.

spalon

Kilka elementów rzuca się w oczy że to już kiedyś ktoś wymieniał i to tak trochę niedokładnie

Mikut1982

Nóżki odkręcone.

Mikut1982

No ktos kiedyś kombinował, na jednej podspodem jest fornir i to troche pobejcowany a na drugiej nie ma forniru.

Mikut1982

Widzicie ten ciemniejszy pasek.

Mikut1982

Fornir, piekny.  Niestety ten ciemny pasek to farba.  Ale wizualnie nie wygląda źle.  Coś z tym zrobimy.. Już mam wizje.. Kusiło mnie i szliflem troche forniru. Powiem ze nieźle bedzie to wyglądało

Mikut1982

I znow fornir ze starych kolumn z 67r się przuda na ubytki.kolor idealny. Jak najmniej szpachlu..

Mikut1982


Mikut1982


konrado77

Ciekawy projekt. Trzymam kciuki.
Co to za wytłumienie w środku na ścianach kolumn? Sztywne z fakturą czy pół sztywne ala filc?

Mikut1982

Sztywne. Ale kruche.. Cos jak podklad pod panele.

spalon

Powiem szczerze że nie zaglądałem pod spód kolumny i dopiero teraz widzę że się różniły  ;)

spalon

Nie muszę chyba tutaj nawet wspominać że ten wątek śledzę z zapartym tchem

Mikut1982

Bedzie dobrze... Fornir jak na te lata nie jest zły.. Kolor bedzie mega.  Inny niż teraz.   Teraz jest wyblakły, lakier sie utlenił i stracił swoją twardosc. 

Mikut1982

Im wiecej oglądam tym wiecej do zrobienia.  I to dobrze, będzie widać że coś było zrobione.

Mikut1982


Mikut1982

Kolor idealny.

Mikut1982

A tu już fabryczna wstawka forniru. Teraz ją zauważyłem. Ten trójkąt.

Mikut1982


Mikut1982

Szpachlowanko już było..

Mikut1982

Dzis jeszcze wstepny szlif... I zobacze co wyjdzie. Co się jeszcze pokaże.