Audio Video Show 2018

Zaczęty przez malg, Wrzesień 20, 2018, 19:50

Poprzedni wątek - Następny wątek

tomekkk1

Cytat: McGyver w Listopad 17, 2018, 12:09
Jest taki tłok, że się nie da wejść.

Znaczy się wykopali Cię na korytarz? No, ale nie widzę powodów do narzekań  :P

Jakub

Wszędzie puszczają te pseudoetniczne samplery z gitarą akustyczną. Już mam dość.

LampowY

Zmienili repertuar?
Przez osiem długich lat wszędzie leciało No Sanctuary Here Jonesa z krążka Stockfischa 😁


LampowY

Cytat: McGyver w Listopad 17, 2018, 14:34
U nas obecnie Jacques Loussier.
:np:

Wpadnę koło 20tej z preampem Grzesia.

Hubertrs

Panowie wiecej zdjec dla tych co byc nie moga.

Jakub

Ja zrobiłem ponad setkę. Będę wrzucał jutro jak wrócę do domu.

Bartolo

Cytat: Jakub w Listopad 17, 2018, 14:51Ja zrobiłem ponad setkę.
Samych kabli...? Nieźle.. :D
www.facebook.com/Z.Tylu.Sklepu
www.facebook.com/TymczasemTytus
www.instagram.com/bartosz.mrozowski

Jakub

Chłopaki, dzięki za spotkanie. Bardzo mi było miło was poznać. Niestety rozkład jazdy pociągów jest bezlitosny, więc musiałem uciekać.

Jutro wrzucę trochę zdjęć.

merlin1973

W Panoramie o 18ej  byliście  ;D widziałem was  ;)
bo na forum 4 użytkowników tylko  :'(
Pozdrawiam S.CH.

vasa

#185
Przeleciałem galopem pół Sobieskiego i Stadion. Uścisnąłem prawice napotkanych Maniaków. Popaczyłem eksponaty i doszedłem do wniosku że w roku 2018 waza [emoji900] wędruje do Hypostatica.


[emoji485][emoji377]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

tomekkk1

Nie lubię takich wynalazków...













...bo często wyglądają niepozornie, a wyrywają nogi z butów ;D


vasa

#187

Cytat: tomekkk1 w Listopad 17, 2018, 22:40...bo często wyglądają niepozornie, a wyrywają nogi z butów ;D

Wyglądają dość pokracznie.
Z butów może nie wyrywały ale obiecywały wiele [emoji9]

Jak zwykle zaśliniłem się cały na widok seksownie wciętych w pasie cebulek.


[emoji485][emoji377]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

tomekkk1

Ja tam MBL'e loobię. Pogapić się, posłuchać, pomarzyć... I do kolejnego pokoju :)

Hubertrs

Nie sluchalem ale znam kogos kto sluchal i powiedzial mi to i owo ... a tak na powaznie, jak toto gra???

tomekkk1

Trzeba się przyzwyczaić do przestrzennie prezentowanej sceny. Muszą stać daleko od ścian.

Hubertrs

Z czym tego sluchales? Bo paczki za ponad dwie wielkie sakwy dularow to potrzebuja dobrego towarzystwa

tomekkk1

Źródełek wszystkich nie pamiętam, ale na pewno jeden z CD MBL'a.
Do "Cebulek" są dedykowane monosy - widać je na fotce.
Z tymi piecykami i CD tych sakw robi się "trochę" więcej  8)

vasa

Cytat: Hubertrs w Listopad 17, 2018, 23:27a tak na powaznie, jak toto gra???
Zajebiście to gra :)
Jeden z kolegów opisał to tak: willa na jednej z wysp morza Egejskiego, taras wysunięty w morze.
Kiedy zapada zmrok wyjeżdżają cebule wraz z resztą klocków i w morze płynie dźwięk symfonii... ...a wtedy wszystko na wiele mil wokół...                      ....zamiera wpół ...
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

vasa

Ale żeby nie było że trzeba wagon złotych monet żeby zagrało to bardzo miło mi się posiedziało słuchając takich włoskich słupków.

[emoji485][emoji377]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

krzysiek

A mi, jako niereformowalnemu basolubowi, najbardziej podeszły takie oto kanadyjskie dziwolągi open baffle:



Tri-Audio
Modwright KWI-200, Dynaudio Special 25, Chord Qutest, poprzednio na forum jako blackholesun

vasa

Cytat: blackholesun w Listopad 17, 2018, 23:57najbardziej podeszły takie oto kanadyjskie dziwolągi open baffle:
A i owszem. Zanotowałem obecność. Chociaż nie tyle ze względu na dźwięk co woodwork ;D
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

vasa

Piękne monobloki na lampkach 845 grały z gramofonem Brinkmann.
I posłuchaliśmy muzyki z matrycy, matki wszystkich winyli[emoji4]


[emoji485][emoji377]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

miniabyr

Łaał ale nam się wczoraj udał dzień !  Audiomaniacy w końcu zebrali się i spotkali . Może nie było nas tak wielu bo ok 10 osobników oraz towarzyszące damy ale to i tak super wynik w porównaniu do wcześniejszych prób . No i gość specjalny -Mieczysław Stoch ,który specjalnie dla nas zrobił mały pokaz ....................na i bimber przedni był :smok: .......Plizzzzz fotki . :)
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

gratefullde

Fotek bimbru nie robiliśmy ;)

Ale było przyjemnie :) Bardzo ładnie u Pawełka grało :) Dzieki za goscinę :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9