Mój gramofon Zontek

Zaczęty przez miniabyr, Sierpień 28, 2014, 21:29

Poprzedni wątek - Następny wątek

peezeet

Nie na pierwszej stronie tylko na okładce.  Koparka opadła również mi. ;D

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

rudy-102

Super wiadomość. Gratulacje.

vasa

Świetny magazyn. Niestety mogę go kupić tylko jak jestem na jakimś niemieckim lotnisku.
No i rozumiem mało :(
Gratulacje.
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Michał z Gdańska

Gratulacje!
Polska myśl techniczna ma się dobrze.

rudy-102

Miało być w bieżącym numerze i przesunęli.

rudy-102

Cytat: vasa w Styczeń 14, 2016, 20:29Świetny magazyn. Niestety mogę go kupić tylko jak jestem na jakimś niemieckim lotnisku.
Podesłać Ci pdf`a?

Titanic

Tez poproszę na pw


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

vasa

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

MAC

No nie wiem, nie wiem...
W dobie kiedy posłanka pawłowicz (mała litera użyta z premedytacją) wprowadza embargo na niemieckie produkty to kto wie czy niemce się na odwdzięczą :)

A serio, Paweł, czymam kciuki. Oby tak dalej!!!

kawosz

Gramofon Pawła to jak Mercedes S klasa . Są marki na które nie wypada się obrażać  ;) . Nawet jak nawołuje do tego P. Prof . Pawłowicz ( z premedytacją napisane z wielkiej litery )  :)
Gratulacje za wspaniały produkt .

vasa

Cytat: kawosz w Styczeń 14, 2016, 20:58( z premedytacją napisane z wielkiej litery )
No nieeee... Tu już przesadziłeś.
To tak jakby napisać P. Prof. Niesiołowski zamiast niesioł lub ten od szczawiu i mirabelek.
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

kawosz

Cytat: vasa w Styczeń 14, 2016, 21:11To tak jakby napisać P. Prof. Niesiołowski zamiast niesioł lub ten od szczawiu i mirabelek.

Vasa pogonią nas z tego wątku zobaczysz .
Nie zgadzam się z P . Prof . Niesiołowskim w wielu kwestiach co nie zmienia faktu że ma tytuł naukowy .
Sory za spam .
A wracając do gramiaka to super że Polski produkt robi taką furorę na świecie . Tylko kibicować i życzyć dalszych sukcesów .

MAC

W ogóle Polska robi od dwóch miesięcy furorę na świecie  ;D

frywolny trucht

Cytat: rudy-102 w Styczeń 14, 2016, 20:49Podesłać Ci pdf`a?

Rudy wbijał tu wydania na bieżąco  :) Duże forum, bardzo duże :)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

miniabyr

 ;D ;D ;D Czy ktoś zna niemiecki?
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

rudy-102


miniabyr

No recenzja jest  ,ale w języku Goethego . Psia krew. >:(
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

pmcomp

Dajcie link, przeczytam to coś skrobnę.
Tłumaczenia 1:1 sie nie spodziewajcie.

pozdro

miniabyr

Nie ma linku i chyba nie będzie . Dostałem od Pawła pdf'a .
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

pmcomp

Cytat: elem w Styczeń 19, 2016, 15:25
Meine Frau sehr gut

aber junge Maedchen noch besser ;)

pmcomp

Cytat: miniabyr w Styczeń 19, 2016, 16:10
Nie ma linku i chyba nie będzie . Dostałem od Pawła pdf'a .

No to przeslij mailem.

miniabyr

Szkoda życia na chujowy dźwięk !