Konkurs na najzabawniejszy komentarz vol. 3

Zaczęty przez frywolny trucht, Luty 28, 2015, 19:24

Poprzedni wątek - Następny wątek

Który komentarz do zdjęcia jest najtrafniejszy?

1: "Cholera, docisk by sie przydal. Krzywe plycisko ze hej! Za co ja im place?!? No i ta pierniczona pokrywa. Ciagle zapominam o dokreceniu zawiasow"
1 (7.7%)
2: "Kotku, zapodaj jeszcze te plyciska. Pijmy winko, wspolna kapiel i relax and dreams"
1 (7.7%)
3: "Mowilem mu zeby pozyczyl ten protractor od Andyego. Teraz kicha. Sybilanty i slaba gora przy koncu plyty"
2 (15.4%)
1.Biały kurz? Spóbujemy...
2 (15.4%)
2.Nie cierpię Stonesów, niech zdechną brzydcy!
1 (7.7%)
3.Patefonie, powiedz przecie,    kto najpiękniej ryj drze w świecie?
2 (15.4%)
1.Zdążę wyciągnąć rękę nim pokrywa opadnie?.........i nie może mi dym z papierosa upaść na płytę
1 (7.7%)
2.Kiedy wreszcie i za kórym rzutem uda mi się zawiesić płytę na żyrandolu?
0 (0%)
3.Tak sobie myślę,że nie warto siadać,bo za 4 i pół minuty znowu trzeba bedzie ten singiel na druga stronę przerzucić ......więc posłucham sobie na stojąco i trochę se pomarzę.
0 (0%)
1. Zara coś wam puszczę...
0 (0%)
2. Ooo ku.... już więcej nie piję, wszystko mi się kręci.
1 (7.7%)
3. I ja to śpiewałem???
2 (15.4%)
1. Hmmm - a więc tak działa gramofon .... kto by to pomyślał.... Muszę przestać palić to świństwo.
0 (0%)
2. Oooo - winylowe UFO
0 (0%)
3. Ja straszne rzeczy śpiewam. Chyba się muszę napić ....
1 (7.7%)
1.Patefon ma solidna pokrywę jak jasna cholera   Sprzedam gościowi za 10000 o nicku tatachabera
1 (7.7%)
2.To jest poglądowy film jak szybko wysuszyć płyty po umyciu.
0 (0%)
3.Kurde mol ile czasu można czekać na ten clipping?
0 (0%)
1. Zaraz sprawdzimy wytrzymałość mojej nowiuteńkiej wkładeczki Lyra Atlas... Niezły ze mnie didżej, lewo prawo, prawo lewo, siupu cupu. O jakiś syf się przykleił do igły wiec duchnę jak Elbik... O jasna cholera igła wypadła. Ale mam przecią
0 (0%)
2. siuuup, skłłłłłizzz ale ze mnie gieroj. Kto jeszcze umie ogolić jajka komara w locie tępą płytą! Pobiłem swój rekord strzyżenia 2 much na raz jednym winylem!
0 (0%)
3. KRĘĆ SIĘ KRĘĆ PŁYTECZKO ! WIĆ SIE TOBIE WIĆ !     TA PAMIĘTA LEPIEJ, NIE DAJ WIĘCEJ PIĆ!    Jak się gapię w tą płyteczkę to jestem jak zahipnotyzowany, o oooooo coś widzę to chyba przyszłość!    Co do kur...y nędzy moja malutka Li
0 (0%)
1. Tu była... o tu... pamiętam przecież. Ktoś mi ją wciągnął!
1 (7.7%)
2. Mam takie płyty co w ogóle nie spadają. Hm, które to były?
1 (7.7%)
3. Pierwszy personalny konfesjonał: - Ostatni raz u spowiedzi byłem tydzień temu.  Od tego czasu... Wyznaję grzechy, pamiętam przez mgłę: we wtorek na imprezie w zoo, trochę wie ksiądz, daliśmy w palnik, hamulce puściły.
0 (0%)
1 Ja p......ę tu jest szpindel! :-)
0 (0%)
2 Suszenie po myciu
1 (7.7%)
3 Zaraz wywiozą mnie do Tworek
2 (15.4%)
1) O! Można scratchować!
1 (7.7%)
2) Spierniczaj mi z tymi płytami! Ile można?!
2 (15.4%)
3) Jestem Królem. Muszę trzymać fason!
0 (0%)
Ad 1. Mam clipping
1 (7.7%)
Ad 2. Mam clipping
1 (7.7%)
Ad 3. Mam straszny clipping
1 (7.7%)

Głosów w sumie: 13

Głosowanie skończone: Marzec 27, 2015, 13:58

frywolny trucht

W załączniku są trzy zdjęcia. Ogłaszam niniejszym ponownie konkurs na najśmieszniejszy komentarz. Do wygrania któraś z pozycji, dostępna w czasie wyłonienia zwycięzcy z puli nagród.

Reguły:

1. Jedna osoba może dać maksymalnie trzy komentarze, po jednym do każdego zdjęcia, w jednym wpisie. Wpisów może dokonać dwóch. Czyli 3x2 szanse.
2. Niedopuszczalne są komentarze obraźliwe dla konkretnych osób czy nacji i wulgarne wprost. Takie propozycje będą dyskwalifikowane, a szansa stracona. Idzie się trykać :)
3. Styl pracy konkursowej. Wpisujesz konkursowiczu po prostu komentarz:

Zdjęcie1- ............................................
Zdjęcie2- ............................................
Zdjęcie3- ............................................

I tyle. Zdjęcie 1- pierwsze z góry, drugie- w środku, trzecie- na dole.

Termin składania prac: 21 marca br. godzina 19.00.

Zapraszam do zabawy!
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

kangie

#1
Zdjecie 1: "Cholera, docisk by sie przydal. Krzywe plycisko ze hej! Za co ja im place?!? No i ta pierniczona pokrywa. Ciagle zapominam o dokreceniu zawiasow"

Zdjecie 2: "Kotku, zapodaj jeszcze te plyciska. Pijmy winko, wspolna kapiel i relax and dreams"

Zdjecie 3: "Mowilem mu zeby pozyczyl ten protractor od Andyego. Teraz kicha. Sybilanty i slaba gora przy koncu plyty"

elem

1.Biały kurz? Spóbujemy...

2.Nie cierpię Stonesów, niech zdechną brzydcy!

3.Patefonie, powiedz przecie,
  kto najpiękniej ryj drze w świecie?
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

stary audiofil

1.Zdążę wyciągnąć rękę nim pokrywa opadnie?.........i nie może mi dym z papierosa upaść na płytę
2.Kiedy wreszcie i za kórym rzutem uda mi się zawiesić płytę na żyrandolu?
3.Tak sobie myślę,że nie warto siadać,bo za 4 i pół minuty znowu trzeba bedzie ten singiel na druga stronę
przerzucić ......więc posłucham sobie na stojąco i trochę se pomarzę.

GregWatson

1. Zara coś wam puszczę...
2. Ooo ku.... już więcej nie piję, wszystko mi się kręci.
3. I ja to śpiewałem???
Trochę tego i trochę tamtego też.

Wireless

1. Hmmm - a więc tak działa gramofon .... kto by to pomyślał.... Muszę przestać palić to świństwo.
2. Oooo - winylowe UFO
3. Ja straszne rzeczy śpiewam. Chyba się muszę napić ....
Pozdrawiam, Wireless

elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

stary audiofil

1.Patefon ma solidna pokrywę jak jasna cholera
  Sprzedam gościowi za 10000 o nicku tatachabera
2.To jest poglądowy film jak szybko wysuszyć płyty po umyciu.
3.Kurde mol ile czasu można czekać na ten clipping?

elem

trójka - znowu killer  :D

jak tu zajrzy Ahaja to nam da popalic, za te żarty z Króla :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Szymon

1. Zaraz sprawdzimy wytrzymałość mojej nowiuteńkiej wkładeczki Lyra Atlas... Niezły ze mnie didżej, lewo prawo, prawo lewo, siupu cupu. O jakiś syf się przykleił do igły wiec duchnę jak Elbik... O jasna cholera igła wypadła. Ale mam przeciąg w płucach!

2. siuuup, skłłłłłizzz ale ze mnie gieroj. Kto jeszcze umie ogolić jajka komara w locie tępą płytą!
Pobiłem swój rekord strzyżenia 2 much na raz jednym winylem!

3. KRĘĆ SIĘ KRĘĆ PŁYTECZKO ! WIĆ SIE TOBIE WIĆ !
   TA PAMIĘTA LEPIEJ, NIE DAJ WIĘCEJ PIĆ!
   Jak się gapię w tą płyteczkę to jestem jak zahipnotyzowany, o oooooo coś widzę to chyba przyszłość!
   Co do kur...y nędzy moja malutka Lisa puszcza się z białym murzynem. Chyba sobie jeszcze poleję...

elem

ożesz w mordę, nawet dzieci Króla obśmiewamy, nieładnie  ;)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Szymon

Mogła się z Jacksonem nie puszczać  ;D

frywolny trucht

Ładnie Wam idzie, należą się dwa podejścia :)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

frywolny trucht

1. Tu była... o tu... pamiętam przecież. Ktoś mi ją wciągnął!
2. Mam takie płyty co w ogóle nie spadają. Hm, które to były?
3. Pierwszy personalny konfesjonał: - Ostatni raz u spowiedzi byłem tydzień temu.  Od tego czasu... Wyznaję grzechy, pamiętam przez mgłę: we wtorek na imprezie w zoo, trochę wie ksiądz, daliśmy w palnik, hamulce puściły. Trykałem jakąś kozę angorę, łabędzia, wombata? Nie wiem co to było, ale miało takie szczere spojrzenie.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

jamówię

1 Ja p......ę tu jest szpindel! ;D
2 Suszenie po myciu
3 Zaraz wywiozą mnie do Tworek

kangie

1) O! Można scratchować!
2) Spierniczaj mi z tymi płytami! Ile można?!
3) Jestem Królem. Muszę trzymać fason!

Wireless

to jeszcze ad 2:
Hit the road Jack! And take your vinyls!!!

What you say? ? ? ?
Pozdrawiam, Wireless

Szymon

Ad 1. Mam clipping
Ad 2. Mam clipping
Ad 3. Mam straszny clipping

stary audiofil

#18


to chyba jest typowe i jednocześnie topowe ustawienie do tego clippingu-chyba jakiś kuzyn  8)
Szymon siadaj dwója ;D

Szymon

Zajebiaszczy ustrój akustyczny i rozpraszacz jak twierdzi pompka w jednym :)

stary audiofil

Czyżby sami sztywniacy albo większość?

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

gratefullde

1. Trochę muzyczki a potem cycki
2. Jak cycki na niebie...
3. Ojej... zaraz się porzygam
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

frywolny trucht

Już po czasie, ale dzięki, że przypomniałeś. Trzeba ankietę ugotować.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

frywolny trucht

OK, ankieta ( u góry) gotowa! Można oddać do trzech głosów. Pięć dni.
Ja się mocno wysiliłem i moja wypowiedź o konfesjonale jest za długa, nie wchodzi, musiałem skrócić w ankiecie.
Wersja full w wątku. Zapraszam do głosowania.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93