Blog Grega - czyli co tam piszczy u Watsona

Zaczęty przez GregWatson, Sierpień 05, 2018, 10:38

Poprzedni wątek - Następny wątek

GregWatson

No i mamy Davida na tapecie. Od razu pakuje płytę w folię bo wrzucili ją tylko do kartonowej obwoluty. Szkoda, że nośniki których jakość w dużej mierze zależy od tego jak zostaną zapakowane są traktowane właśnie w ten sposób. 

Puściłem już kilka płyt z biedry i jak na razie wszystkie proste.  :)

 
Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Płyta zaskakująca bo niezwykle refleksyjna. Sporo utworów instrumentalnych i ten specyficzny głos. Ciekawa realizacja.
Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

i stary poczciwy Frank. Lubię jego nagrania z orkiestrą.

Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Aerosmith - fajna płyta, fajne łojenie ale placka zapakowano do kartonowej obwoluty i wyjmując z niej wysypuje się spora ilość paprochów pochodzących z cięcia tego kartonu. Tak trochę niedbale. Szkoda. Od razu do folii antystatycznej.

Trochę tego i trochę tamtego też.

amati74

Te kartonowe opakowania to pomylka
Cytat: GregWatson w Listopad 16, 2018, 19:19
Aerosmith - fajna płyta, fajne łojenie ale placka zapakowano do kartonowej obwoluty i wyjmując z niej wysypuje się spora ilość paprochów pochodzących z cięcia tego kartonu. Tak trochę niedbale. Szkoda. Od razu do folii antystatycznej.

Sent from my GT-P5110 using Tapatalk


GregWatson

Panowie jak macie jeszcze jakieś placki z Biedry zamknięte to je szybko otwierać i pakować w folie antystatyczne. Obwoluty kartonowe nie dość że śmiecą potwornie to jeszcze potrafią fatalnie się odbić miejsca cięte i przykleić syfy do płyty. To już tragedia normalnie. Sam pomysł placków w Biedrze fajny ale część płyt zapakowana niestety w zwykłe kartonowe obwoluty. Tu już wymiana żadna nie pomoże jedynie szybkie oczyszczenie i wrzucenie do folii. Kuźwa jak można tak fajną inicjatywę spieprzyć. Szkoda.
Kręcę teraz album Gunsów. 
Trochę tego i trochę tamtego też.

Hubertrs

Kilka plyt nowych przyszlo do mnie w takim stanie, ale o dziwo plyty z sainsburego sa zawsze bardzo dobre. Aczkolwiek nie wasne skad plyta pochodzi, wyciagam, myje i wkladam w koszulke antystatyczna.

amati74

Cytat: Hubertrs w Listopad 17, 2018, 15:41
Kilka plyt nowych przyszlo do mnie w takim stanie, ale o dziwo plyty z sainsburego sa zawsze bardzo dobre. Aczkolwiek nie wasne skad plyta pochodzi, wyciagam, myje i wkladam w koszulke antystatyczna.
U mnie w sainsbury sam shit jest dwie płyty na krzyż

Hubertrs

Bo sie wszystko pokonczylo i nic nowego nie ma, jak sie pokaze jakas nowinka to jest to jakas skladanka, al swego czasu mieli sporo fajnych plytek i o dziwo wszystkie  wydane bardzo dobrze.
Najgorsze dostaje przewaznie z hmv, kiedys odeslalem jedna bo wygladala , jak by ja mechanik samochodowy pakowal.
Ja jednak wole stare wydania albo nowe pokroju mofi

GregWatson

Część placków umieszczona jest w papierowych obwolutach z folią i z tymi nie ma problemów ale spora część jest wrzucana do kartonowych obwolut. Super wszystko ładnie wykonane i tu się postarali ale przydałaby się podstawowa higiena tych placków i byłoby super - niestety zabrakło. Jak na razie wszystkie placki mam proste. Gram dalej i zobaczymy co będzie.
Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Następny w kartonie choć brzmi dobrze.

Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

#212
Bond zapakowany w kartonie.   :(

A szkoda bo wytłoczony super. Robi wrażenie.

Dobrze że mam w zapasie trochę foliówek i kopert z okienkiem
Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Jeszcze wrócę na chwilę do Bonda. Jak macie możliwość to kupcie. Bardzo dobra płyta, polecam.

A teraz Majk oczywiście też karton:



Trochę tego i trochę tamtego też.

Piterski

Jako fan bonda mam ją już od kilku lat. Ściągałem ją z USA.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

merlin1973

Cytat: GregWatson w Listopad 17, 2018, 18:43A teraz Majk oczywiście też karton:
Mam z epoki 4 sztuki ale remastera nie :(
Pozdrawiam S.CH.

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Cytat: Piterski w Listopad 17, 2018, 18:44Jako fan bonda mam ją już od kilku lat. Ściągałem ją z USA.


Naprawdę jestem mile zaskoczony bo czasem wypuszczają takie placki tak aby je tylko wypuścić - a ten gra ładnie z efektami. Normalnie jakbyś miał orkiestrę przed sobą i jak zamkniesz oczy to cza uważać aby nie dostać talerzami w pysk. :)
Trochę tego i trochę tamtego też.

Hubertrs

Cytat: GregWatson w Listopad 17, 2018, 17:35kolorowa..

Nie masz wrazenia ze kolorowe vinyle szumia, mam kilka kolekcyjnych i zadna nie ma czarnego tla

GregWatson

Cytat: Hubertrs w Listopad 17, 2018, 19:51Nie masz wrazenia ze kolorowe vinyle szumia, mam kilka kolekcyjnych i zadna nie ma czarnego tla

Słuchałem kiedyś audycji (już nie pamiętam gdzie) o jakości płyt winylowych i padło podobne stwierdzenie ale rozmówca raczej zaprzeczył , że to nie powinno mieć większego znaczenia ale ja z własnego doświadczenia skłonny jestem stwierdzić że jakość jest jednak gorsza od czarnuchów.
Trochę tego i trochę tamtego też.

Hubertrs

Ja kiedys to przycialem i od tamtej pory kupuje dwie,

GregWatson

Kiedyś powinni pomyśleć aby wypuścić taką płytę, która z jednej strony jest obraz a z drugiej czarna ale z jednej jak i z drugiej strony taki sam materiał muzyczny. No chyba, że coś takiego już jest a do mnie na wieś jakoś nie dotarło.  :)
Trochę tego i trochę tamtego też.

moon

Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

GregWatson

#223
No i upolowałem takie cosik. Jak przyjdzie i skręcę w całość to coś skrobnę.

A miałem się wziąć w końcu za Kondo KSL-M7.  :)

Trochę tego i trochę tamtego też.

tomasz_pianista

Wow! Widzę, że wspinasz się po drabince Micro Seiki. Piękna maszyna, oby doszła cala k zdrowa.

110v czy 220?
Grupa ratowania poziomu.