Denon POA-3000

Zaczęty przez LampowY, Styczeń 19, 2019, 20:24

Poprzedni wątek - Następny wątek

tomekkk1

Maciek, na Twoich fotach prezentuje się bardziej imponująco niż na obrazkach z sieci. Jeżeli choć w połowie gra jak wygląda, to za tą kasę masz audiofilski deal życia ;D

LampowY

Adam, tak kupiłem swój egzemplarz od Artura, z tej aukcji ale gdyby miesiąc temu Tomek i Andrzej nie ściągneli swoich bezpośrednio z chin (wersje bez wycieraczek) i pokazali mi ten z wycieraczkami to bym splunąc na chinola nawet nie chcia. Ale skoro oni są zadowoleni z grania to była jednak rekomendacja.

LampowY

Cytat: AudioAddicted w Marzec 13, 2019, 20:04
Maciek, na Twoich fotach prezentuje się bardziej imponująco niż na obrazkach z sieci. Jeżeli choć w połowie gra jak wygląda, to za tą kasę masz audiofilski deal życia ;D
Tomek, słowo daje... nie ma się do czego przyczepić. Może tylko tak jak Adam zauważył do koloru włącznika i za jasno sa podświetlone wycieruchy.
A jak gra? Ano... dajcie do porównania coś za 10-20k to sami zobaczycie  :o

Bedford

Cytat: LampowY w Marzec 13, 2019, 19:58
Cytat: Bedford w Marzec 13, 2019, 19:53Za 2k. zł. to może być całkiem niezły zakup.

Panowie, bez jaj... to naprawdę zaczyna grać przez spore G  :o :o :o

A dlaczego miałby nie grać ; Chińczyki mają łby po h. I pomyślcie - kto by dał radę zrobić to za 2k zł.

LampowY

Cytat: LampowY w Marzec 13, 2019, 19:31Na trop tej końcówki naprowadzili mnie Tomek z Andrzejem.

Przepraszam za pominięcie!
Adam wskazał mi aukcję, z której kupiłem ten wzmacniacz!
Adam  :np:

McGyver

Też rozważam ściągnięcie dla siebie klonika Accu. Z tym że ja raczej ściągałbym PCB, a obudowę zamówiłbym według własnego projektu bo ta chińska nie do końca mi się podoba. Chodzi o wzornictwo i kolor, bo wykonania się nie czepiam.
BTW, te gniazda to nie są WBT. WBT wyglądają tak:

Takie WBT kosztują 800zł, czyli nieomal połowę kwoty jaką dałeś za wzmacniacz.
Takie jak w klonie Accu mam w monoblokach Shanlinga. Są bardzo solidne pomimo że to nie WBT.

McGyver

Cytat: Bedford w Marzec 13, 2019, 20:08I pomyślcie - kto by dał radę zrobić to za 2k zł.
Ten kto sam nie opracował projektu tylko skopiował z uznanego urządzenia. I ten kto ma dostęp do nadzwyczaj taniej siły roboczej. Dlatego jeżeli zależy wam na walorach użytkowych, a marki i etykietki macie gdzieś, to korzystajcie puki się da. Chińczycy już podnoszą ceny, a jeszcze trochę, i się zrobi tak jak z Japonią. W latach '50 japońską elektronikę uważano za szajs. Dwadzieścia lat później japońską elektronikę stawiano za wzorzec zaawansowania, niezawodności i innowacyjności, a ceny, cóż, ceny poszły w górę w ślad za jakością.

LampowY

Cytat: McGyver w Marzec 13, 2019, 20:14BTW, te gniazda to nie są WBT. WBT wyglądają tak:
Pewnie też klon  ;)


Melepeta

Te to pewnie oryginalne chińskie  ;)
Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.

Bedford

Cytat: McGyver w Marzec 13, 2019, 20:21
Cytat: Bedford w Marzec 13, 2019, 20:08I pomyślcie - kto by dał radę zrobić to za 2k zł.
Ten kto sam nie opracował projektu tylko skopiował z uznanego urządzenia.


Skopiować nie jest tak łatwo. Mówimy tu o reverse engineering , a nie o kupieniu gotowych płytek i wstawieniu ich do obudowy.


LampowY

W każdym razie cokolwiek to jest, jest nadzwyczaj solidne (gniazda głośnikowe).
Gra bardzo dobrze. Cieszę się, że mi to pokazaliście. Super granie jak na trana.
Tylko wymienię włącznik na bursztyn i trzeba przyciemnić wycieruchy tak o 30-40% i będzie miodzio  8)

Bedford

Cytat: McGyver w Marzec 13, 2019, 20:28
Cytat: LampowY w Marzec 13, 2019, 20:26Pewnie też klon 
CMC ma w ofercie identycznie wyglądające gniazda.
Cytat: Melepeta w Marzec 13, 2019, 20:31
Te to pewnie oryginalne chińskie  ;)
Cytat: McGyver w Marzec 13, 2019, 20:14Takie WBT kosztują 800zł
Nie ma co przesadzać z oryginalnością takich gniazd. One mają tylko zapewnić solidne połączenie. Te oryginały też żadnych innych cudów nie robią tylko to.

LampowY

Adam, preamp nie doszedł dzisiaj.
Bo szum z tego, który jest u mnie bardzo przeszkadza  :(

wiki

LampowY, ty ten klon wziąłeś na stałe, czy tylko testujesz?
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

LampowY

Na testy ale zapłaciłem 100% wartości nz myślą, że jak będzie wtopa to odsprzedam.
No i raczej go nie oddam  :o

Cza jeszcze będzie spróbować tego Dartzeela... bo accu gra świetnie. Klasa A, gra skubany jak dobra lampa  :o


McGyver

Cytat: LampowY w Marzec 13, 2019, 20:39preamp nie doszedł dzisiaj.
Tracking mówi że jest w jakimś centrum, ale nie mówi gdzie to centrum jest. Na PM podsyłam numerek, bo wczoraj o tym zapomniałem.

LampowY


McGyver

Na Ebay są PCB tego A60. Kusi, ale poczekam aż stestujesz DartZeela, może A60 będziesz sprzedawał  >:D

LampowY

Adam, z tym DartZeelem to cza poczekać aż mi się sytuacja poprawi bo teraz za wesoło nie mam a ten A60 z godziny na godzinę wprawia mnie w osłupienie   :o

McGyver

To chyba ściągnę PCB od Chińczyka. Całego wzmaka z Chin ciągnąć się boję, bo może dojść zdemolowany tak jak klon DartZeela do Elberotha  >:(

cdt

Cytat: LampowY w Marzec 13, 2019, 20:53godzinę wprawia mnie w osłupienie   
zaraz Chińczycy podniosą cene za klony ;D . Trzeba się śpieszyć

LampowY

Cytat: cdt w Marzec 13, 2019, 21:04Trzeba się śpieszyć
Przyjedz, posłuchaj  :o

LampowY

To chyba najlepiej wydane 2k w audio  ;D
Jeszcze deck Nakamichi za 1600 też był strzałem w okienko  :)