Wznowienia na winylu

Zaczęty przez gratefullde, Maj 28, 2014, 06:57

Poprzedni wątek - Następny wątek

krzysiek

Modwright KWI-200, Dynaudio Special 25, Chord Qutest, poprzednio na forum jako blackholesun

elem

U nas pewnie będzie taniej. Niebawem pojawią się ceny polskiego dystrybutora i pełny opis zawartości tych wydawnictw.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

krzysiek

Bardzo możliwe. Pre-order amazona można w każdej chwili cofnąć. Poza tym wymiana ewentualnych wadliwych tłoczeń jest bardzo łatwa.
Modwright KWI-200, Dynaudio Special 25, Chord Qutest, poprzednio na forum jako blackholesun

miniabyr

Boję się tylko ,że to będzie brzmieniowo hmmm takie sobie . Wydane będzie pięknie ,ale dźwiękowo to nie poprawi tego co było a tylko spierdzieli . Obym się mylił. Obym! Bo fan Kasi jestem wielki . 8)
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

krzysiek

Cytat: miniabyr w Październik 04, 2018, 15:00
Boję się tylko ,że to będzie brzmieniowo hmmm takie sobie . Wydane będzie pięknie ,ale dźwiękowo to nie poprawi tego co było a tylko spierdzieli . Obym się mylił. Obym! Bo fan Kasi jestem wielki . 8)

Na mój gust The Red Shoes schrzanić bardziej się nie da :)
Ciekawi mnie, jak te pierwsze płyty wyjdą. Ostatnie były nagrane dość specyficznie. Before The Dawn pierwsza płyta brzmi tragicznie moim zdaniem.
Modwright KWI-200, Dynaudio Special 25, Chord Qutest, poprzednio na forum jako blackholesun

miniabyr

Cytat: blackholesun w Październik 04, 2018, 15:09Before The Dawn pierwsza płyta brzmi tragicznie moim zdaniem.
Ja ten box na winylu mam zapakowany jeszcze -) a słucham z kompaktu . Fakt ten koncert od strony brzmieniowej jest bardzo słaby. Szkoda że nie ma wersji wideo . przynajmniej obraz zasłoniłby braki w dźwięku !
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

elem

Cytat: blackholesun w Październik 04, 2018, 15:09Before The Dawn pierwsza płyta brzmi tragicznie moim zdaniem.

Akustyk na koncercie budził sie powoli. Na CD tez to słychać.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

krzysiek

Cytat: elem w Październik 04, 2018, 15:52
Akustyk na koncercie budził sie powoli. Na CD tez to słychać.

Na samym koncercie wszystko brzmiało przecudnie :) szkoda, że realizacja płyt taka se...
Modwright KWI-200, Dynaudio Special 25, Chord Qutest, poprzednio na forum jako blackholesun

Jakub

Wreszcie będzie można Aerial kupić za ludzkie pieniądze.

elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

miniabyr

Cytat: elem w Październik 04, 2018, 17:23
;D 
https://www.discogs.com/sell/release/588079?ev=rb
A chodziłem koło tej płyty z rok jak leżała na półce w Empik'u  i powtarzałem sobie że będzie tu leżeć wiecznie . I chu.  nie leży .
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

krzysiek

W 2005 r. kosztowała w Polsce... 69 zł :)
Modwright KWI-200, Dynaudio Special 25, Chord Qutest, poprzednio na forum jako blackholesun

elem

Cytat: moon w Październik 01, 2018, 15:19ACT wznowil:

e.s.t. Esbjörn Svensson Trio Strange Place For Snow (Vinyl)
E.S.T. Esbjörn Svensson Trio Seven Days of Falling (Vinyl)

reszta dyskografii też jest wznowiona.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

moon

Cytat: elem w Październik 05, 2018, 16:07reszta dyskografii też jest wznowiona.

a u Tjebja Gagarin jest?;)
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

elem

Gagarin jedzie, będzie za tydzień
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

amati74

Cytat: elem w Październik 05, 2018, 16:28
Gagarin jedzie, będzie za tydzień
Co za Gagarin? [emoji4]

paul_67


elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

amati74


amati74

Cytat: paul_67 w Październik 05, 2018, 18:23
No ten... kosmonauta :)
Kurcze a ja tyle lat myślałem że Gagarin to ojciec Pinokia. [emoji23]

Bartolo

Cytat: gratefullde w Październik 01, 2018, 15:27Dobra wiadomość, uzupełnię. To moje ulubione płyty.
Grtefullde, a jak z jakością? Pytam o winyl, i o te co masz, a nie o te co chcesz mieć.. ;)  Kusi mnie koncert z Hamburga...
www.facebook.com/Z.Tylu.Sklepu
www.facebook.com/TymczasemTytus
www.instagram.com/bartosz.mrozowski

frywolny trucht

Cytat: elem w Październik 05, 2018, 16:28
Gagarin jedzie, będzie za tydzień

Kolejna ekshumacja wbrew woli rodziny.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

gratefullde

Cytat: Bartolo w Październik 05, 2018, 19:37
Cytat: gratefullde w Październik 01, 2018, 15:27Dobra wiadomość, uzupełnię. To moje ulubione płyty.
Grtefullde, a jak z jakością? Pytam o winyl, i o te co masz, a nie o te co chcesz mieć.. ;)  Kusi mnie koncert z Hamburga...


Na vinylu mam ich niewiele, wszystko w plikach i coś na cd. To co mam na vinylu brzmi fajnie i tłoczenia też bardzo ok. Zamierzam sobie uzupełnić kolekcję o wszystko na vinylu.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

rudy-102

Cytat: Bartolo w Październik 05, 2018, 19:37jak z jakością? Pytam o winyl, i o te co masz, a nie o te co chcesz mieć.. ;)  Kusi mnie koncert z Hamburga...
Bardzo dobra jakość. Polecam.