Etap I

Zaczęty przez Two-FacedGirl, Czerwiec 21, 2015, 14:49

Poprzedni wątek - Następny wątek

Two-FacedGirl

Zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w I etapie głów formowych łamania, który stanowić będzie konkurs pod hasłem "Jaka to melodia" :)

Warunki konkursowe:
1. Każdy z biorących udział w konkursie ma prawo jeden raz dziennie podać odpowiedź na przytoczone podpowiedzi prowadzącego konkurs. Nie można kumulować odpowiedzi tzn. zbierać je do kupy i na trzeci dzień konkursu podać np. trzy różne odpowiedzi (a nóż któraś będzie prawidłowa).
2. Ok. godz.19.00 każdego dnia rozpoczynając od niedzieli a kończąc na sobocie pojawiać się będą podpowiedzi dotyczące konkursu. Każdy etap i finał trwają więc po 6 dni.
3. Biorący udział w konkursie wpisuje swoją odpowiedź (czyli wykonawcę/zespół) w dowolnym momencie każdego dnia, ale tylko jeden raz.
4. Wygrywa ten, kto najszybciej poda prawidłową odpowiedź. Liczyć się będzie kolejność wpisów na forum (gdzie podana jest dokładna godzina i minuta).
5. Nagrodą  za wygranie któregokolwiek z czterech etapów jest miejsce w finale, gdzie gra idzie o nowe, zafoliowane wydawnictwo winylowe.
6. Osoba, która wygrała etap, nie bierze udziału w kolejnych etapach. Dopiero w finale.

Start godzina 19.00
Pozdrawiam

Two-FacedGirl

Zaczynamy!

Kategoria: Polski wykonawca
Pytanie: Podaj imię i nazwisko oraz tytuł utworu

Jeśli padnie prawidłowa odpowiedź to postaram się od razu o tym zawiadomić, podobnie w przypadku pudła.
UWAGA: odpowiedzi częściowe np. tylko wykonawca/zespół, lub tylko nazwa utworu będą kwitowane milczeniem, proszę o udzielanie pełnych odpowiedzi.

Od jutra będą się pojawiać bardziej konkretne wskazówki, dziś jedynie plik muzyczny, tak że słuchajcie i kombinujcie.
Powodzenia :)
Pozdrawiam

elem


Mam nadzieję, że chodzi o ten fragment z tekstem:

Gaba Kulka - Heard The Light
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Two-FacedGirl

Cytat: elem w Czerwiec 21, 2015, 19:20

Mam nadzieję, że chodzi o ten fragment z tekstem:

Gaba Kulka - Heard The Light
Kurczę! To nie miał być ekspres :)
Gratulacje, masz miejsce w finale :)


Pozdrawiam

elem

Sorry, byłem pewien, że będzie Miller Anderson  ;)

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

frywolny trucht

Chyba do tyłu by musiało jeszcze lecieć  ;)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

elem

Dobry pomysł, trzeba kupić szpulaka na finał :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

frywolny trucht

Gdyby ktoś miał pomysł i chęć zmierzyć się z drugim etapem to zapraszam na priv. Pomogę ocenić szansę dotrwania do poniedziałku :)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93