Wznowienia na winylu

Zaczęty przez gratefullde, Maj 28, 2014, 06:57

Poprzedni wątek - Następny wątek

drizzt

To pudło wyszło przecież w 2011 roku, na 20 rocznicę Achtung Baby. A że nakład wersji Über dawno się skończył to stąd taka cena jak gdzieś jeszcze została nierozpakowana nówka. Chociaż pamiętam, że 8 lat temu wiele taniej nie było. Był też box z samymi winylami za około 400 zł ale nie było tam singli tylko remixy na dwóch dodatkowych winylach.
Graty się zmieniają, Harbeth zostaje!

moon

nie wiem, czy kogos interesuje, kumpel wypuscil wznowienie, wersja die hard juz wyprzedana, wczoraj jak u niego bylem, to mowil, ze zwyklej zostalo ze 30 egzemplarzy.
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

rudy-102

Mal Waldron Trio - Free At Last.  2LP.

   

Jednak ECM potrafi wydawać płyty. Chyba nie mam takiej, która by źle brzmiała.

Bartolo

www.facebook.com/Z.Tylu.Sklepu
www.facebook.com/TymczasemTytus
www.instagram.com/bartosz.mrozowski

rudy-102

Czy jakakolwiek płyta tej pani wyszła w "normalnej" cenie?

moon

wznowienie przecudownej plyty, w koncu w zwyklej cenie:

https://denovali.com/store/the-mount-fuji-doomjazz-corporation-doomjazz-future-corpses-silver-vinyl-2xvinyl

The Mount Fuji Doomjazz Corporation - Doomjazz Future Corpses!
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

Bedford

Cytat: moon w Luty 18, 2020, 10:05przecudownej plyty
Przecudownej?
Podobnego dźwięku możesz też posłuchać w dużej stolarni , tartaku , czy innej hali produkcyjnej gdzie pracuje np. wiele obrabiarek. Enjoy!

moon

Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

gratefullde

Cytat: Bedford w Luty 18, 2020, 12:17
Cytat: moon w Luty 18, 2020, 10:05przecudownej plyty
Przecudownej?
Podobnego dźwięku możesz też posłuchać w dużej stolarni , tartaku , czy innej hali produkcyjnej gdzie pracuje np. wiele obrabiarek. Enjoy!
Nigdy nie robimy wycieczek emocjonalnych gdy chodzi o muzykę. Gusta są różne i należy to uszanować. Proszę zatem o respekt. I omijanie komentarzami gdy coś nie podpasuje.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Bedford

Cytat: moon w Luty 18, 2020, 12:21
jakie bzdury
No właśnie , ale w końcu przynajmniej w zwykłej cenie.

paul_67

Wznowienie Black Sabbath- "Sabbath Bloody Sabbath".Tylna strona okładki: nie podano tytułów ze strony drugiej płyty i zmieniono nieznacznie tekst poniżej.

paul_67

Wznowienie SBB -Follow My Dream (Gad records).Okładka wydaje się trochę amatorsko skanowana i tutaj natkniemy się na literówkę w wyrazie "many"...Na oryginalnym wydaniu jest prawidłowo.

paul_67

Cytat: rudy-102 w Czerwiec 14, 2019, 14:56ubileuszowe wydanie Unknown Pleasures - Joy Division.
Zamienione kolory. Ma podobno brzmieć lepiej niz oryginał i poprzednie wznowienia.
Nie lubię majstrowania przy okładkach.Wznowienie powinno być tożsame z oryginałem, no może być lepszy papier w przypadku polskich wydań i to wszystko.Jak chcą coś wyróżnić od poprzednich edycji niech po prostu strzelą tylko jakąś naklejkę na foli albumu.

paul_67

Cytat: paul_67 w Wrzesień 12, 2020, 08:26Wznowienie SBB -Follow My Dream (Gad records).
Teraz dokładniej porównałem oba wydania.Są różnice w tekście.

paul_67

Niemieckie wydanie z epoki- label "Follow My Dreams" obecne "Dream".Szwaby też strzelili babola.

Pboczek

Zbierają zamówienia na Coltrane w przedsprzedaży. Poprzedni nakład się wyczerpał.

https://shop.ververecords.com/collections/acoustic-sounds
Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

elem

dobra wiadomość, czyli będzie nowe tłoczenie i prędzej czy później trafi do nas :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Bedford

Cytat: Pboczek w Luty 13, 2021, 14:37Zbierają zamówienia na Coltrane w przedsprzedaży. Poprzedni nakład się wyczerpał.
Cytat: elem w Luty 13, 2021, 14:56dobra wiadomość, czyli będzie nowe tłoczenie i prędzej czy później trafi do nas

Nakład się nie wyczerpał. Te płyty [obie Coltranea] są cały czas w produkcji. Co jakiś czas do sklepów jest dosyłana kolejna partia. Trzeba tylko trochę poczekać. Back ordered.

amati74

Cytat: Pboczek w Luty 13, 2021, 14:37
Zbierają zamówienia na Coltrane w przedsprzedaży. Poprzedni nakład się wyczerpał.

https://shop.ververecords.com/collections/acoustic-sounds
Ja posiadam " Ballads" tłoczenie Impulse USA limited Edition ,zakupilem na targu w Dublinie i to mi wystarczy [emoji16]. Na ALS jestem jeszcze za cienki psychicznie .

tomasz_pianista

https://allegro.pl/oferta/keith-jarrett-sun-bear-concerts-10xwinyl-10215936112

Grubo.

Mój egzemplarz z epoki kupiłem za 200zł :D Kiedyś to były czasy, teraz trzeba na prawdę dużo $$$ przeznaczyć na dobre płyty.
Grupa ratowania poziomu.

GB

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

moon

w końcu, zawsze chciałem mieć to na LP
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

moon

w winylowni maja, ale licze, ze Tomek tez bedzie mial. Premiera za 96 dni:)
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand