Urok vintage- galeria.

Zaczęty przez frywolny trucht, Wrzesień 05, 2014, 15:47

Poprzedni wątek - Następny wątek

sheykk

Tak,jest do niego wiele dodatków ale wszystko bardzo trudne do zdobycia i BARDZO drogie.Na marginesie to ten gramofon jest prawie 3 razy większy niż mój Avid a z podstawą to miałby ponad 80 cm i musiałbym zbudować jakieś
monstrum aby to wszystko postawić .
Gramofon to 30 kg a podstawa drugie tyle.

Pboczek

Zazdroszczę, jest taki jakbym chciał!


Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

wiki

Piękny gramofon....
Niech Ci długo służy... i uszy cieszy....  :)
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

sheykk

Dziękuję za dobre słowa.Gramofon ma ok.35 wiosen ,mam nadzieję że jeszcze z 10 pociągnie.Jest naprawdę w dobrym stanie ,jak przyjechał to byłem szczerze zdziwiony jakością forniru i ogólnym stanem ,solidna japońska robota.Nie ma sposobu aby się dowiedzieć jak był użytkowany.Muszę się przyznać że zanim przyjechał już kombinowałem gdzie tu zlecić polerowanie pokrywy ale takiej potrzeby po prostu nie ma,praktycznie mikro ryski od użytkowania.

sheykk

Z tyłu tabliczka z nr.poszperam w necie może określę dokładną datę produkcji.

ziko369

A oto i mój 47 latek...

Kangie


christo

Cytat: sheykk w Marzec 17, 2020, 13:28
U mnie od zeszłego tygodnia na stałe zagościł taki urok vintage i muszę napisać iż bardzo cieszy moje uszy i wzrok.
Trochę wali Japońską piwnicą ,sushi i glonami ale obroty trzyma i wszystko działa jak w japońskim zegarku.
Bardzo chciałbym podziękować Alexandrowi za fachową wiedzę i wsparcie duchowe .Panu Przemkowi z Rzeszowa od którego nabyłem patefon za rzetelność i dokładny opis.A teraz mordka mi się śmieje :)
Ale zazdroszczę i gratuluję. Odkąd mam moją yamahę i trochę poczytałem, GT-2000 jest moim Świętym Gralem.
Victor QL-A70 (103R, Ortofon Rondo Blue), Ear834p clone by LH + trafa, 300B SET, ART Stiletto 6, Denon DVD-3910

sheykk

Christo,
popracowałem z Bardzo mądrym gościem za ok .2-tyg. będę miał zew. zasilanie zobaczymy co wniesie do muzyki .

masza19

Pięknie to ktoś zrobił. Aż normalnie słyszę epokowe wydania jak tylko patrzę.
Bomba!


tomasz_pianista

Podobny do tego:)

Kiedy w końcu kupisz jakis idlerowy gramiak?;)
Grupa ratowania poziomu.

masza19

Tomasz, są trzy powody, dla których go jeszcze nie mam...
1. Chyba niczego mi nie brakuje w aktualnym oprócz vintydźowego wyglądu  ;)
2. Brak miejsca na drugi drapak (bo obecnego nie sprzedam - bardzo się lubimy)
3. Zawsze są jakieś ważniejsze wydatki... :(

masza19

Cytat: tomasz_pianista w Październik 18, 2020, 15:45Podobny do tego:)
No faktycznie... Pewnie twórca obskóra z mojej fotki wzorował się na tym z Twojej.

paul_67