TU WOŁAĆ!

Zaczęty przez frywolny trucht, Październik 16, 2016, 14:32

Poprzedni wątek - Następny wątek

MAC

Blue Train też miodzio  8)

Tomek, to ile mam przelać?  ;D

elem

Se posłuchaj gratis albo zgraj na śpulaka  >:(   ;D
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

MAC

Śpulaka się dawno pozbyłem z braku miejsca.
W poniedziałek odeślę.

elem

Dołóz mofi , z ciekawości posłucham choć fragmentu i odesle z następną paczką.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

gratefullde

Ale ciekawą rzecz o MoFi Maciek napisał. Mam ich kilka i zawsze miałem wrażenie, że one takie przygaszone są, dlatego ich nie kupuję i nie lubię... po prostu nie mam radości ze słuchania ich...  Jednak u mnie nigdy ryja nie darły... Generalnie przy AP one brzmią jak by były popsute ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

Cytat: wojtek41 w Luty 24, 2018, 19:27aki jest koszt wysyłki ? Troszkę bym przygarnął )
Ponawiam... :)

MAC

Cytat: gratefullde w Luty 24, 2018, 20:19
Ale ciekawą rzecz o MoFi Maciek napisał. Mam ich kilka i zawsze miałem wrażenie, że one takie przygaszone są, dlatego ich nie kupuję i nie lubię... po prostu nie mam radości ze słuchania ich...  Jednak u mnie nigdy ryja nie darły... Generalnie przy AP one brzmią jak by były popsute ;)
To jest dziwoląg na 45 rpm. Nigdy wcześniej takiego mofiaka nie miałem.
Z tym darciem ryja to pewnie przesadziłem ale fakt, góry jest troche więcej i ogólnie tak cieniej brzmi od tego od Tomka.

Tomek, oczywiście podeślę też MOFInki.

elem

Cytat: wojtek41 w Luty 24, 2018, 20:20
Cytat: wojtek41 w Luty 24, 2018, 19:27aki jest koszt wysyłki ? Troszkę bym przygarnął )
Ponawiam... :)

Drogo jak uj, chyba 70 USD za 3LP. Nie sprawdzisz, dopóki nie wrzucisz do koszyka. Potem Ci wyślą info ile i poprosza o kupno. Ale nie musisz.  W EU nie znalazłem juz nic z logo Classic Records. Ale AP to wg mnie te same mastery.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

wojtek41

Cytat: elem w Luty 24, 2018, 20:35Drogo jak uj, chyba 70 USD za 3LP
:o :o :o :o :o

gratefullde

Mieli kiedyś w planach wydać na vinylu Gov't Mule "Mullenium" pełny set., wpłaciłem i dodało mi tax 60$. Niestety pre order pre orderem ale plany wydawnicze się im zmieniły i kasę mi na konto zwrócili po pół roku.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC

Cytat: elem w Luty 24, 2018, 20:35W EU nie znalazłem juz nic z logo Classic Records. Ale AP to wg mnie te same mastery.
A gdzie znajdę dostępne tytuły z AP?
Czyli tylko smaka narobiłeś tymi CR bo nigdzie ich nie kupię?

No to na koniec i tak wychodzi na moje, że KoB z mofi jest najlepszym nowym i dostępnym wydaniem tej płyty

Michał

Maciek pisałem Ci,że jak posłuchasz KOB z Classic Records,to już innego wydanie nie będziesz chciał ;)

MAC

Prorok kufa  ;D

Michał


elem

Cytat: masza w Luty 25, 2018, 08:37A gdzie znajdę dostępne tytuły z AP?
Czyli tylko smaka narobiłeś tymi CR bo nigdzie ich nie kupię?

Nad AP pracuję :)  CR to juz historia. Płyty z tym znaczkiem tylko w sklepie Acoustic Sounds w US.  I rynek S/H.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

miniabyr

Tomku a   na formacie sacd też możesz coś zaoferować z Anologue Production ? Kiedyś o tym rozmawialiśmy i w sumie temat jest otwarty.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

elem

ok, zrobię wszystkie nośniki.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

miniabyr

Szkoda życia na chujowy dźwięk !

gratefullde

Fajnie gdyby było więcej osób zainteresowanych - koszty podróży by siem może inaczej kształtowały ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Piterski

Na przyszły miesiąc jeszcze nic nie kupowałem jak dostanę wykaz to pomyślę co nabyć  :)
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.


elem

ta. licytujesz?
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

cdt

Dałem do obserwowanych . Na teraz nie zamierzam ale to jeszcze 3 dni  :D

MAC

Koszt przesyłki dyskwalifikujący.

elem

Zwlaszcza, że trzeba doliczyć VAT. To wyjdzie prawie tysiak :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe