SET jak Diabli

Zaczęty przez Jamówię, Luty 03, 2017, 07:07

Poprzedni wątek - Następny wątek

daris666

Cytat: masza w Luty 24, 2018, 21:03
Cytat: daris666 w Luty 24, 2018, 20:55Plastik pytał się o transformatory Ogonowskiego i na to pytanie odpowiadałem podając odpowiednie pomiary i dysponując doświadczeniami z bezpośrednich odsłuchów. Jeżeli chcesz to sprawdzić to zrób pomiar pasma, może Twoje transformatory są nawijane w/g specyfikacji zamawiającego na innych rdzeniach niż ei i jest wszystko ok. Nie wiem. Podałem to co ja wiem i to co ustaliłem wraz z znajomymi po pomiarach kilku sztuk transformatorów.

Ja nie bronię tu Ogonowskiego bo ani on mi ziębi ani grzeje.
Nie chce tylko mi się wierzyć żeby Waldek stosował felerne transformatory. Nie znam się na tym, nie wchodziłem w szczegóły ale wiem, że trzy lata temu, właśnie po spaleniu dwóch standardowych traf SE zamawiane były dla Starego (i potem szły i idą już do wszystkich Waldka GMek) jakieś specjalnie robione transformatory.
Te trafa mają 20 x 15 cm  :o

Czytaj dokładniej. Podałem pomiary standardowych transformatorów jakie można kupić od O.  Aby pomiar był wiarygodny zostały pomierzone 4 sztuki z różnych urządzeń i różnych roczników.

Nie wiem co siedzi u Ciebie.

20x15 to rdzeń czy puszka ?

daris666

Cytat: masza w Luty 24, 2018, 21:08
Nic takiego nie napisałem ale klaruje mi się teraz conieco.
Ty sam sobie budujesz sprzęt?

Czasami coś tam zbuduję ale przygodę z GM70 skończyłem już dawno.


daris666

Cytat: masza w Luty 24, 2018, 21:10

Nie wiem czy standardowe są dostępne od ręki. Te są na zamówienie i okres oczekiwania jest ok miesiąca. Wiem bo byłem przy zamawianiu.
Skończmy juz temat póki za daleko nie zaszedł :)

A myślisz, że ja na moje ile czekałem. Miesiąc :)

Dokładnie, każdy sam może kupić przetestować. Nie ma sensu tego ciągnąć.

daris666

Cytat: Michał w Luty 24, 2018, 21:06
MOI DRODZY PRZED CHWILĄ DOSTAŁEM PW OD PITERSKIEGO Z LINKIEM DO POSTÓW NIEJAKIEGO SZCZEMIRKA,KTÓRY W KŁAMLIWY I OBRZYDLIWY SPOSÓB POMAWIA MNIE I OCZERNIA TWIERDZĄC,ŻE MAM ZAMIAR SPRZEDAĆ GRZEBANY SPRZĘT I NIE JESTEM GODNY ZAUFANIA.ZNACIE SPRAWĘ OD PODSZEWKI I WIECIE JAKIE Z POWODU MIROSŁAWA SZ.MIAŁEM PROBLEMY,TERAZ TO INDYWIDUUM OCZERNIA MNIE USIŁUJĄC UNIEMOŻLIWIĆ MI W 100% SPRAWNEGO I SERWISOWANEGO U PROFESJONALISTY SPRZĘTU.BARDZO PROSZĘ WAS O POMOC,JA NA AS NIE MAM KONTA.JEDYNY KONTAK Z TYM CZYMŚ MIAŁEM TYLKO PRZEZ PW W KTÓRYM NAZYWAŁ MNIE PERMANENTNIE MATKOJEBCĄ-TAKI PRZYJEMNIACZEK


http://www.audiostereo.pl/znaleziska-na-ebay-i-allegro_8300.html/page__st__25200


Od początku był problem. I dalej się ciągnie ....

Michał

Cytat: daris666 w Luty 24, 2018, 21:17
Cytat: Michał w Luty 24, 2018, 21:06
MOI DRODZY PRZED CHWILĄ DOSTAŁEM PW OD PITERSKIEGO Z LINKIEM DO POSTÓW NIEJAKIEGO SZCZEMIRKA,KTÓRY W KŁAMLIWY I OBRZYDLIWY SPOSÓB POMAWIA MNIE I OCZERNIA TWIERDZĄC,ŻE MAM ZAMIAR SPRZEDAĆ GRZEBANY SPRZĘT I NIE JESTEM GODNY ZAUFANIA.ZNACIE SPRAWĘ OD PODSZEWKI I WIECIE JAKIE Z POWODU MIROSŁAWA SZ.MIAŁEM PROBLEMY,TERAZ TO INDYWIDUUM OCZERNIA MNIE USIŁUJĄC UNIEMOŻLIWIĆ MI W 100% SPRAWNEGO I SERWISOWANEGO U PROFESJONALISTY SPRZĘTU.BARDZO PROSZĘ WAS O POMOC,JA NA AS NIE MAM KONTA.JEDYNY KONTAK Z TYM CZYMŚ MIAŁEM TYLKO PRZEZ PW W KTÓRYM NAZYWAŁ MNIE PERMANENTNIE MATKOJEBCĄ-TAKI PRZYJEMNIACZEK


http://www.audiostereo.pl/znaleziska-na-ebay-i-allegro_8300.html/page__st__25200


Od początku był problem. I dalej się ciągnie ....

Taki kłamliwy padalec. Nigdy nikomu nie sprzedałem niczego co odbiegałoby choć milimetr od prawdy,jak wiecie nie handluje w przeciwieństwie do tego czegoś sprzętem. Serwis Almarro kosztował mnie stres i kasę,ale jest to teraz urządzenie w 100% zgodne ze stanem fabrycznym. Nowego właściciela będzie jeszcze cieszyć wiele lat. Jestem pedantyczny i dbam o sprzęt jak o rodzinę,elem może potwierdzić. Same problemy mam przez tego typa.

gratefullde

Michał, przykro mi że spotyka Cię taka niegodziwość ze strony tego kolesia. Trzymaj się, jesteśmy z Tobą.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

elem

Nie denerwuj się, kupujący przecież i tak bez odsłuchu pewnie nie kupi. Szkoda tylko Ciechomira, bo on też przestał u nas pisać, mimo, że nie był winien. Poza tym - karma wraca, prędzej czy później.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

wojtek41

Michał, przecież my wiemy że uczciwy człowiek jesteś. Mendą nie warto sobie dupy zawracać.  :np:

MAC

Człowiek jest bezsilny na takie... nawet nie wiem jak to nazwać...

Michał

Dzięki Panowie,zastanawiam się tylko jak można tak robić?jaki mieć w tym interes?

daris666

Cytat: Michał w Luty 24, 2018, 21:43
Dzięki Panowie,zastanawiam się tylko jak można tak robić?jaki mieć w tym interes?

Złośliwość.


Michał

Cytat: daris666 w Luty 24, 2018, 21:44
Cytat: Michał w Luty 24, 2018, 21:43
Dzięki Panowie,zastanawiam się tylko jak można tak robić?jaki mieć w tym interes?

Złośliwość.
Nie ma tego co ciągnąć. Prawda zawsze się obroni,ktoś kto go sobie kupi,zawsze może go u mnie posłuchać,mogę też bez żadnego problemu zgodzić się na odkręcenie dolnej pokrywy celem inspekcji,że wszystko zgadza się z opisem.

daris666

Cytat: McGyver w Luty 24, 2018, 21:47
A co zamiast?


Mam gmkę i zostawię. Obecnie na tapecie kolumny i końcówka DACa. Potem chyba kończę z DIY ( jak to możliwe ) i tylko słucham.

... właściwie z DIY nie da się skończyć ....

McGyver

Cytat: daris666 w Luty 24, 2018, 21:56końcówka DACa.
A co to znaczy?
Cytat: daris666 w Luty 24, 2018, 21:56... właściwie z DIY nie da się skończyć ....
Fakt. Moze przejdź na zawodostwo? (chyba straciłem instynkt samozachowawczy  :o  )

daris666

#590
Cytat: McGyver w Luty 24, 2018, 22:08
Fakt. Moze przejdź na zawodostwo? (chyba straciłem instynkt samozachowawczy  :o  )

Oj nie, to nie dla mnie.

Cytat: McGyver w Luty 24, 2018, 22:08
A co to znaczy?

Odpaliłem cyfrę analog polutowałem.

https://www.youtube.com/watch?v=zCnEplAmEh0



daris666

Cytat: McGyver w Luty 24, 2018, 22:24
I co? Jeszcze nie trybi?


Mało czasu - miesięczne dziecko.

Jakub

Cytat: daris666 w Luty 24, 2018, 22:27Mało czasu - miesięczne dziecko.

Hehe, uwierz mi, czasu to Ty teraz masz całą masę. Moi mają teraz 7,5 i 2,5 i jest totalny armagedon. ;D

daris666

#594
Cytat: Jakub w Luty 24, 2018, 22:31

Hehe, uwierz mi, czasu to Ty teraz masz całą masę. Moi mają teraz 7,5 i 2,5 i jest totalny armagedon. ;D


To prawda podziwiam :)  Moje drugie ma 6 ale daję radę. Tylko te nocki są średnie obecnie :)

Michał przepraszam, że Ci temat zaśmieciłem. Wybacz.

Michał

Nic się nie stało :)
Dziękuję Wam Koledzy za wsparcie. Bardzo tę sprawę przeżylem. Mam przez gnoja nieprzespaną noc,ale dam radę :)
Trzeba być ostatnim skurwysynem,żeby sprzedać wzmacniacz z kłamliwym opisem a potem innych posądzać o złe intencje. Znam dane osobowego tego ,,miłośnika hajendu ze śmietnika"mam jego adres zamieszkania w UK i jeśli nadal będzie mnie szkalował,będzie miał spory konflikt z prawem.

MAC

Cytat: Michał w Luty 25, 2018, 08:03mam jego adres zamieszkania w UK i jeśli nadal będzie mnie szkalował,będzie miał spory konflikt z prawem.
Olej gościa. Sam się kiedyś poślizgnie.

Michał

Cytat: masza w Luty 25, 2018, 10:09
Cytat: Michał w Luty 25, 2018, 08:03mam jego adres zamieszkania w UK i jeśli nadal będzie mnie szkalował,będzie miał spory konflikt z prawem.
Olej gościa. Sam się kiedyś poślizgnie.
Jak mnie sklął od matkojebców,to śmiał mi się w oczy,żebym go sobie szukał po całej Europie,no to znalazłem.UK jest jeszcze póki co w UE a jemu się wydawało,że taki anonimowy jest.Przed takim gostkiem trzeba ostrzegać wszystkich,bo można sobie napytać problemów...

Michał


Michał

Almarro sprzedany :)