Teraz słucham

Zaczęty przez gratefullde, Maj 30, 2014, 12:19

Poprzedni wątek - Następny wątek

amati74

Dziś będę słuchał ten krążek

cdt

Zasilony przez Tomasza @Elema własnie się zabrałem za mistrza Jana

amati74

Cytat: cdt w Listopad 02, 2017, 18:11
Zasilony przez Tomasza @Elema własnie się zabrałem za mistrza Jana
Daj znaka jak ci się podobało ja dopiero wieczorkiem posłucham ty tylko jednej niestety a może i aż jednej bo nie ma co narzekać

Chociaż z drugiej strony płyt można zazdrościć!

cdt

Mam Jana na wydaniach CD i od Maszy na wydaniach prawieCD  ;D . Powoli zamieniam te wydania prawie CD czy to na CD czy winyle . Bardzo lubie Kaczmarka . I w sumie wszystkie płyty . Co do tych wydań . To nie są nowe presy . Tomek wynalazł mi starsze wydania w dobrych cenach . Bardzo dobra realizacja . Płyty umyte i gładkie jak dupcia niemowlaka . ,, Rosensfole ,, to płyta z bardzo przejmującym damskim wokalem . Polecam i @Elema i Garbarka

miniabyr

Darek  ten Garbarek z  A. Garnas to przepiękna płyta w klimatach  norweskiej północy . Zresztą płyty które masz  też są świetne . Mam "Places"  i bardzo to lubię . Zresztą to chyba najlepszy okres z dawnego brzmienia ecm'u
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

gratefullde

Ja natomiast dziś lecę na pamięci lat młodzieńczych i idoli rockowych z tamtych lat. Bardzo lubiłem wtedy, i lubię dziś, Thin Lizzy.

https://www.youtube.com/watch?v=261uidoVOVk
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

cdt

 :( Małżowina wpadła do pokoju z tekstem jakie to straszne i uj szczelil słuchanie Garbarka .
Dobrze że chociaż Stinga lubi  :)

MAC

#4257
Musisz ją wychować.
Moja dopiero przy Medeskim wymięka i zaczyna się awanturować  ;D

Zjeba zaczyna się +/- od drugiej minuty  :o


gratefullde

Medeski jest genialny :) A Garbarek? Ktoś kiedyś fajnie napisał, świetna muzyka tylko po co ten saxofon [emoji6]
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC

Cytat: gratefullde w Listopad 02, 2017, 20:01A Garbarek? Ktoś kiedyś fajnie napisał, świetna muzyka tylko po co ten saxofon

;D ;D ;D

amati74

#4260
Cytat: cdt w Listopad 02, 2017, 18:30
Mam Jana na wydaniach CD i od Maszy na wydaniach prawieCD  ;D . Powoli zamieniam te wydania prawie CD czy to na CD czy winyle . Bardzo lubie Kaczmarka . I w sumie wszystkie płyty . Co do tych wydań . To nie są nowe presy . Tomek wynalazł mi starsze wydania w dobrych cenach . Bardzo dobra realizacja . Płyty umyte i gładkie jak dupcia niemowlaka . ,, Rosensfole ,, to płyta z bardzo przejmującym damskim wokalem . Polecam i @Elema i Garbarka
Tomasza Elema nie trzeba polecać to najwyższa półka [emoji4]
A Garbarek mistrz jak wiadomo.
Choć gratefullde może sądzić inaczej [emoji41]

amati74

Cytat: cdt w Listopad 02, 2017, 19:35
:( Małżowina wpadła do pokoju z tekstem jakie to straszne i uj szczelil słuchanie Garbarka .
Dobrze że chociaż Stinga lubi  :)
Ja mam tak na codzień moja kobitka zamieniła słuch na urodę i jeszcze inne walory. Nie ma kobiet idealnych.

amati74

Cytat: cdt w Listopad 02, 2017, 18:11
Zasilony przez Tomasza @Elema własnie się zabrałem za mistrza Jana
No co tam, trzeba cię ciągnąć za język czy może płyty co się nie podobały i boisz się przyznać [emoji3][emoji16][emoji23]

amati74

Cieszyłem się z mojej pierwszej płyty ECM J Garbarek Places wyjąłem ja z opakowania z koperty oglądam i chu..... śmiertelny minie strzelił zobaczcie jak wygląda płyta nówka sztuka że sklepu. Kur.... mać

elem

Oddaj, wymień, nie powinno być problemu
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

miniabyr

Słucham sobie bardzo fajnego koncertu Joshua Redman'a .Koncert nagrany prosto na taśmę z koncertu w Village Vanguard z1995 roku .Hmmmm koncert świetny, jakość nagrania trochę mniej .Trudno. Muzyka świetna . Po prostu dostajemy dźwięk bez retuszu. Polecam
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

amati74

#4266
Cytat: malg w Październik 19, 2017, 21:44
Usłyszałem w KAIM-ie, kupiłem
Kurcze nie mogę tego znaleźć na jebaju. Gary Peacock. Trio

amati74

Widzę że chyba nie ma tego na Lp

amati74

Dziś słucham Krzysztof Sadowski and his group "three thousands points" genialna plytą, nie wiem czemu tak długo u mnie leżała niedoceniona.

gratefullde

A u mnie gitarowo dziś, świetny Stephan Joscho w kapitalnym towarzystwie

https://www.youtube.com/watch?v=3yIF0mJB9Wo
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

miniabyr

Cytat: amati74 w Listopad 04, 2017, 15:49
Dziś słucham Krzysztof Sadowski and his group "three thousands points" genialna plytą, nie wiem czemu tak długo u mnie leżała niedoceniona.
Też ją mam w oryginale. Kurcze fajnie chłopaki grali !
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC

Dawno temu kupione za jakieś grosze albo z allegro albo nawet od nas z ogłoszeń



This limited edition comprises 20 full-length albums from Blue Note's prestigious back catalogue, all of them with a five star rating on Amazon or from the All Music Guide. Each album is drawn from high quality Rudy Van Gelder digital remasters and released in a beautiful semi-book format with artist's bio and the story behind the session.

Oderwać sie od tych płyt nie mogę. Fantastyczny box i nawet nie głupio zmasterowany. Niektóre płytki brzmią jak winyl z epoki. No bomba.

A co w boxie mamy? Ano to:

Wayne Shorter - Ju Ju
Jimmy Smith - Back At The Chicken Shack
Horace Silver - Song For My Father
Duke Ellington - Money Jungle
Dianne Reeves - I Remember
McCoy Tyner - The Real McCoy
Chick Corea - Now He Sings, Now He Sobs
Kenny Burrell - Midnight Blue
Art Blakey & The Jazz Messengers - Moanin'
Freddie Hubbard - Ready For Freddie
Sonny Rollins - Ballads
Us3 - Hand On The Torch
Dexter Gordon - Go!
Chet Baker - My Funny Valentine
Cannonball Adderley - Somethin' Else
Bobby McFerrin - Spontaneous Inventions
Herbie Hancock - Cantaloupe Island
Nina Simone - Nina Simone At The Village Gate
Miles Davis - The Complete Birth Of The Cool
John Coltrane - Blue Train

Jak to gdzieś zobaczycie, nawet chwili się nie zastanawiajcie!

gratefullde

Podsłuchane u innych ale znakomite, po prostu czad :) Muszę mieć płytę albo i dwie bo są części dwie :)

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

amati74

Cytat: masza w Listopad 05, 2017, 17:23
Dawno temu kupione za jakieś grosze albo z allegro albo nawet od nas z ogłoszeń



This limited edition comprises 20 full-length albums from Blue Note's prestigious back catalogue, all of them with a five star rating on Amazon or from the All Music Guide. Each album is drawn from high quality Rudy Van Gelder digital remasters and released in a beautiful semi-book format with artist's bio and the story behind the session.

Oderwać sie od tych płyt nie mogę. Fantastyczny box i nawet nie głupio zmasterowany. Niektóre płytki brzmią jak winyl z epoki. No bomba.

A co w boxie mamy? Ano to:

Wayne Shorter - Ju Ju
Jimmy Smith - Back At The Chicken Shack
Horace Silver - Song For My Father
Duke Ellington - Money Jungle
Dianne Reeves - I Remember
McCoy Tyner - The Real McCoy
Chick Corea - Now He Sings, Now He Sobs
Kenny Burrell - Midnight Blue
Art Blakey & The Jazz Messengers - Moanin'
Freddie Hubbard - Ready For Freddie
Sonny Rollins - Ballads
Us3 - Hand On The Torch
Dexter Gordon - Go!
Chet Baker - My Funny Valentine
Cannonball Adderley - Somethin' Else
Bobby McFerrin - Spontaneous Inventions
Herbie Hancock - Cantaloupe Island
Nina Simone - Nina Simone At The Village Gate
Miles Davis - The Complete Birth Of The Cool
John Coltrane - Blue Train

Jak to gdzieś zobaczycie, nawet chwili się nie zastanawiajcie!
Niedługo gwiazdka, Masza podam ci adres jak przesłuchasz to spakuj I do mnie pod moją choinkę. [emoji3]