Gramofon Blaupunkt Artech 6750 aka / klon Thorens 318 mk II

Zaczęty przez RawLuke, Grudzień 17, 2018, 15:31

Poprzedni wątek - Następny wątek

RawLuke

Fantastyczny gramofon Balupunkt Artech 6750 - klon Thorens 318 mkII . Z ramieniem Thorens TP 28. Sprzedaję bez wkładki Ortofon 2M Blue, chociaż istnieje możliwość negocjacji :) Ciężko mi się rozstawać z tym sprzętem ponieważ to rewelacyjna maszyna w tym przedziale cenowym. Jestem trzecim właścicielem. Swoją przygodę rozpoczął w Austrii, później nieco ponad pół roku grał w Polsce u mojego wujka. Ja zostałem trzecim właścicielem i służył mi przez około 2 lata. Sprzedaję tylko i wyłącznie ze względu na to gdyż mam ponownie dobrą okazję nabycia tym razem Thorensa 320 z ramieniem TP 90. Gramofon w stanie bardzo dobrym. Pasek wymieniany był około pół roku temu. Długo u mnie nie grał , nie był katowany. Wszystko działa jak należy. Był sprawdzony w serwisie we Wrocławiu jeśli chodzi o regulacje, nikt nie miał zastrzeżeń. Zasilacz nie z kompletu ale odpowiedni. Jedyny minus to brak pokrywy, ale śmiało można nabyć taką na znanym portalu. Mi akurat to nie przeszkadzało. Preferuję odbiór osobisty, oczywiście z wcześniejszym odsłuchem. Dane techniczne tutaj : https://www.radiomuseum.org/r/blaupunkt_ap_6750_ap6750_7625...

Tel: 791-980-143

Cena 1000pln