Let's do it together, czyli zróbmy to razem. Małpujemy preamp Kondo KSL-M7 Line.

Zaczęty przez McGyver, Maj 05, 2017, 23:29

Poprzedni wątek - Następny wątek

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

malg


malg

Cytat: GregWatson w Czerwiec 26, 2018, 16:15
Cytat: malg w Czerwiec 26, 2018, 11:18zamawiałes u McG ( wspolne zamówienie) czy sam kupiłeś

Wspólne zamówienie.
to czemu ja jeszcze nie dostałem ?  :o ::) :P :-[

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

malg

Cytat: GregWatson w Czerwiec 23, 2018, 14:36
I w jakich granicach cenowych wychodzi skompletowanie takiego Konda. Obudowę już mam.  :) Wiem, że im lepsze podzespoły tym lepszy dźwięk więc nie będę się tej ceny tak sztywno trzymał.

a tu co napisałeś ?
myślałem ze ją już dotykasz

GregWatson

"Obudowę już mam"  - w takim sensie, że zabuliłem i o tą kwotę już mam mniej.
Trochę tego i trochę tamtego też.

tomekkk1

Cytat: McGyver w Czerwiec 26, 2018, 16:14Ktoś jeszcze?


Adam, jeśli jest taka możliwość to robiąc mój przedwzmacniacz możesz pominąć wykonanie tego otworu. Dla mnie zdalne sterowanie może nie istnieć i "dziura" we froncie choćby złotem zaślepiona tylko będzie szpecić ;D

McGyver

Cytat: tomekkk1 w Czerwiec 26, 2018, 18:11Adam, jeśli jest taka możliwość to robiąc mój przedwzmacniacz możesz pominąć wykonanie tego otworu. Dla mnie zdalne sterowanie może nie istnieć i "dziura" we froncie choćby złotem zaślepiona tylko będzie szpecić
Już mam kupiony moduł zdalnego sterowania z dobrym czarnym Alpsem RK16 i okrągłym sensorkiem, mam do tego "oczka" o średnicy zaledwie 6mm.

tomekkk1

Cytat: McGyver w Czerwiec 26, 2018, 18:20
Cytat: tomekkk1 w Czerwiec 26, 2018, 18:11Adam, jeśli jest taka możliwość to robiąc mój przedwzmacniacz możesz pominąć wykonanie tego otworu. Dla mnie zdalne sterowanie może nie istnieć i "dziura" we froncie choćby złotem zaślepiona tylko będzie szpecić
Już mam kupiony moduł zdalnego sterowania z dobrym czarnym Alpsem RK16 i okrągłym sensorkiem, mam do tego "oczka" o średnicy zaledwie 6mm.


...zaś z drugiej strony - nawet jeśli RC jest nie używane - zastosowany zmotoryzowany potek bardziej majestatycznie obraca się w dłoni ;)


tomekkk1

Zatem niech tak będzie, być może moja Pani korzystać będzie. Chociaż odkąd jest Naim w innym pokoju, to jej wystarcza :)

konrado77

McGyver, uporałeś się z naszymi obudowami? 
Jeżeli nie, wyślij mi proszę obudowę bez otworu, sam to zrobię. Przed moim sierpniowym urlopem chciałbym zakończyć temat.

malg


miniabyr

Chopy!  Kiedy odpalacie klona . Czas najwyższy bo ludzkość czeka  z zapartym tchem lub coś w tym stylu !  :)
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

konrado77

Dobre pytanie. Koledzy, wiecie co się dzieje z MacG. ? Może pojechał na urlop albo jakieś choróbsko go zaatakowało???
Jak ktoś, coś wie to piszcie.

tomekkk1


malg

Cytat: tomekkk1 w Lipiec 04, 2018, 23:26
Jeżeli ktoś czyta ten wątek, to znajdzie przyczynę ;)
ja czytam z uwagą, ale przyczyny nie znam, nie zauważyłem, nie było
czemu jestes taki tajemniczy ?
no chyba ze myślisz o tym:
Cytat: McGyver w Czerwiec 26, 2018, 12:07
Sorry Panowie, tragicznie nie mam czasu.
Tylko że do tej pory McG coś pisał, coś komentował, mimo braku czasu, a ostatnio zniknął



konrado77

MacG odpisał mi na @, że jest na urlopie i wraca po weekendzie.

tomekkk1

Cytat: malg w Lipiec 05, 2018, 11:33
Cytat: tomekkk1 w Lipiec 04, 2018, 23:26
Jeżeli ktoś czyta ten wątek, to znajdzie przyczynę ;)
ja czytam z uwagą, ale przyczyny nie znam, nie zauważyłem, nie było
czemu jestes taki tajemniczy ?
no chyba ze myślisz o tym:
Cytat: McGyver w Czerwiec 26, 2018, 12:07
Sorry Panowie, tragicznie nie mam czasu.
Tylko że do tej pory McG coś pisał, coś komentował, mimo braku czasu, a ostatnio zniknął




Tak, to miałem na myśli - Konrad już dotarł do przyczyny :)

malg


konrado77

McGyver, pisałeś, że od poniedziałku będziesz dostępny wiec przypominam się z obudową. Wyślij mi ją proszę.

konrado77

McGyver, pisałeś, że od poniedziałku będziesz dostępny wiec przypominam się z obudową. Wyślij mi ją proszę.

soul_harmony

Fajnie że wątek powstał ale dwie sugestie :)

1. Z całym szcunkiem robicie panowie preamp - a gdzie schemat ? ktoś w ogóle go widział ? to fundament - podstawa od której sie zaczyna - jakies punkty pracy itd ? ktoś coś wie na ten temat ? czy wszyscy jadą na huurrra byle coś zamówić.
2. Intencje kolegi McGyvera są conajmniej dwuznaczne - zakładając wątek, bez konkretnych informacji o projekcie - bez schematu, tym bardziej że to klon - do tego prowadząc zamówienie na obudowy - i własną dzialaność - ktoś widział w ogóle te faktury z modushop ? i rabaty z jakimi te obudowy były kupione ?...
3. Na bliźniaczym forum Audiostereo równiez kolega McGyver próbował coś działać w takim samym temacie - ale tam zbyt wielu ludzi jest świadomych pewnych rzeczy - co za tym idzie nie było to łatwe. Pewnego dnia McGyver napisał że jego Audi bodajże, gdzieś się zepsuła w trasie - i na kilka dni będzie niedostępny - i tym sposobem wątek umarł a słuch po nim zaginął :)...

Dobranoc

amati74


Piterski

Mnie to zastanawia kto się do nas loguje skoro od razu pierwszy wpis to nie jest witam i choćby szczątkowe przedstawienie się tylko od razu z ciupagą, a to na kable, a to na Klona.

Zignorujcie koledzy takie wpisy, a takim forumowiczom to mówimy do widzenia
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.