Najmniejsze z beovox ht 600

Zaczęty przez Mikut1982, Listopad 01, 2018, 17:52

Poprzedni wątek - Następny wątek

Piterski

Pięknie to odrestaurowałeś :o, aż mnie ochota na taki zestawik nachodzi  ;D
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

Mikut1982

Oczywiscie zapraszam na odsłuch. Gra to nawet nawet.. Jedyny minus to panel przedni ma jakis mankament. Nie rysy tylko coś w środku w plastiku jakieś mazy.. Widac tylko jak radio jest włączone.

Mikut1982

To trzeba spbie taki sprawic. Jest na ebay. Dużo ładniejszy.  Z kolumnami ht 500.. Ten jest już żony

Mikut1982

Mnie ten zestaw wyniósł 700zl. Wszystko kolumny, ampli, fornir, kleje, bejca, no olej był za darmo to tego nie licze, nowe śrubki, uszczelki pod głośniki, stupki filcowe,spray czarny matt, zaczepy maskownic, kondensatory, Nie licząc pracy..  Można powiedzieć że to dużo... Ale jest tego coraz mniej a niedługo już tego nie bedzie.  No i gra sobie teraz.  😁

Mikut1982

Nikhil słuchał u mnie już ht 500 i wie jak graja.  To te ht 600 maja wiekszy basik.  Mimo że są mniejsze.. Niektorzy z nas maja już beomaster 900 model k..  Wiedzą co ten sprzęt potrafi.  Za nie dużą kaske mozna miec coś fajnego... Jezeli ktoś szuka czegoś sprawdzonego to to radyjko mogę szczerze polecić. 

rudy-102

Cytat: Mikut1982 w Listopad 27, 2018, 12:45Niektorzy z nas maja już beomaster 900 model k..  Wiedzą co ten sprzęt potrafi.
Oj wiedzą :)

Cytat: Mikut1982 w Listopad 27, 2018, 12:45te ht 600 maja wiekszy basik.
Jeszcze większy? To radio w wersji podstawowej jest już zachwycające, a to daje nadzieję na jeszcze więcej. Wersja bez głośników chodzi dosłownie za grosze.
@Piterski
Do głośników, które właśnie kupiłeś może całkiem dobrze pasować :)

Piterski

Cytat: rudy-102 w Listopad 27, 2018, 14:38Wersja bez głośników chodzi dosłownie za grosze.
@Piterski
Do głośników, które właśnie kupiłeś może całkiem dobrze pasować :)
Dawid, ale kusisz jak cholera ;D, podeślij mi jakieś linki do egzemplarzy w zadbanym stanie.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

vasa

Masz talent w rękach [emoji106]
Nic tylko uruchomić manufakturkę.

[emoji485][emoji377]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

rudy-102

Cytat: Piterski w Listopad 27, 2018, 18:59
Cytat: rudy-102 w Listopad 27, 2018, 14:38Wersja bez głośników chodzi dosłownie za grosze.
@Piterski
Do głośników, które właśnie kupiłeś może całkiem dobrze pasować :)
Dawid, ale kusisz jak cholera ;D, podeślij mi jakieś linki do egzemplarzy w zadbanym stanie.
:)
Dobry stan to kwestia względna, a poza tym te skrzynki mają ponad 50 lat. Ale jakby nie było masz tu fachowca, który zrobi Ci dobry stan ze wszystkiego.
Dobrze wygląda ten na przykład...


Kosztuje nawet trochę mniej niż dałem za mojego.

Ten wygląda tak, że nawet Mikut nie miałby co robić :). Cena prawdopodobnie się nie utrzyma.





Jak ja szukałem swojego to widziałem egzemplarze  po ok. 70 euro bez głośników w stanie zadowalającym.
Musiałbyś wędkę zarzucić i trochę poczekać.

tomekkk1

Chyba jednak kolega Mikut1982 miałby co robić, patrząc na foto kolumienek...

Piterski

W tej pierwszej ofercie pisze coś, że nie ma dekodera stereo?
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

rudy-102

Cytat: tomekkk1 w Listopad 27, 2018, 21:19
Chyba jednak kolega Mikut1982 miałby co robić, patrząc na foto kolumienek...
Tak. Mała stłuczka.

rudy-102

Cytat: Piterski w Listopad 27, 2018, 21:29
W tej pierwszej ofercie pisze coś, że nie ma dekodera stereo?
Szczerze mówiąc nie czytałem całego tekstu. Widziałem tylko "in excellent condition".

tomekkk1

Cytat: rudy-102 w Listopad 27, 2018, 21:37Tak. Mała stłuczka.
I jakieś otworki z tyłu, z pewnością nie do pozostawienia samym sobie ;)
W każdym razie do uratowania :)

nikhil

Cytat: Mikut1982 w Listopad 27, 2018, 12:45
Nikhil słuchał u mnie już ht 500 i wie jak graja.  To te ht 600 maja wiekszy basik.  Mimo że są mniejsze.. Niektorzy z nas maja już beomaster 900 model k..  Wiedzą co ten sprzęt potrafi.  Za nie dużą kaske mozna miec coś fajnego... Jezeli ktoś szuka czegoś sprawdzonego to to radyjko mogę szczerze polecić. 
Mają większy basik? Żartujesz! 500-tki już go miały sporo
Ad Fontes, Ortofon M2 black, Lite Ga-31A, Saba acoustic monitor 140, Ultra HIFI professional ST 7140, Teac V- 3010, Teac PD-H 500c, Tascam 34

paul_67

Mikołaj, następnym razem zrób coś w naturalnym fornirze.Wiesz dlaczego :)

spalon

Beovox ht 600 mają odczucie że jest go więcej niż w ht 500 no i jeszcze jedna sprawa beovox ht 600 podłączone pod inny wzmacniacz też go mają i da się ich słuchać natomiast beovox ht 500 nadają się tylko pod Beomastera pod innym wzmacniaczem grają dość filigranowo .
Testowałem pod wzmacniacz Musical Fidelity A1 i pod Arcam Alpha 10

Mikut1982

Tak. Nastepnym razem fornir naturalny. Wiem o tym...  Natura to natura. 

Mikut1982

Do pelnegp opisu brakuje tylko odsluchu radka..  Kondensatory sie wygrzewaja bo żona gra radyjkiem.. Tak szczerze zestaw był szykowany na sprzedaż ale został w rodzinie.. Ja nie zarobiłem a żona tak.  I ma wkoncu coś swojego. Są chyba dwie wersje beomaster 900. Różnią sie frontami.  Wiem że będę kupował jeszcze jednego beomaster 900. Tym razem żeby mieć czesci, w razie jakby któryś sie uszkodził.  Jak któryś z was chce kupic coś takiego.. To pare wskazówek.  Fornir na nim musi być caly, drobne rysy lub plamy da się zlikwidować.. No i musi oczywiscie grac bo niektórych czesci się już nie dostanie. Reszta jest do zrobieniam. Nie trzeba być fachowcem, wystarczy papier scierny, olej lub lakier w sprayu... Piterski mowie ci zaryzykuj i kup.  Moge spytać znajomego, mieszka pod szczecinem i wyłapuje różności z zagranicy.. Może taki zestawik też by załatwił.

spalon

Co tutaj mogę dodać po ponownym odsłuchu zestawu Beovox ht 600 z Beomaster 900 , tym razem zestaw był odsłuchiwany u kolegi Mikut1982 no i jak poprzednio z tak małych kolumn zaskakuje potężny dociążony bas , mam  wrażenie że jest potężniejszy niż wcześniej chodź to może być kwestia innego pomieszczenia odsłuchowego na a poza tym jest zdecydowanie więcej góry i środka niż wcześniej pewnie tutaj duży wpływ ma wymiana kondensatorów i uszczelnienie konstrukcji . Zestaw gra bardzo muzykalnie po prostu tego chce się słuchać godzinami i to słuchanie nie męczy . Jeśli ktoś szuka zestawu do pomieszczenia w którym nie ma zbyt dużo miejsca na sprzęt i chce słuchać muzyki dla pełnego relaksu rozkoszując się słodkawym brzmieniem wokali to polecam .