Magnetofony kasetowe

Zaczęty przez Yacek, Maj 27, 2014, 22:49

Poprzedni wątek - Następny wątek

LampowY

Cały ten zestaw Kenwood zajebiszczo wygląda. Kij tam jak gra  ;)

cdt

No dobra KX -1030 już nie ma :) . Był chyba tylko dwa dni . Uf bo mialem nerwa na niego . Liczyłem że szybko się sprzeda .

cdt

Cytat: LampowY w Grudzień 02, 2018, 22:18Kij tam jak gra 
Grał lepiej od tych Coplandów obok ;D . Preamp phono wbudowany w KA-9100 kładł ten z coplanda na łopatki .


LampowY

Cytat: cdt w Grudzień 02, 2018, 22:22
No dobra KX -1030 już nie ma :)
A to znowu co?  :o
Ja już kuśwa za nim nienadanżam  ;D

cdt

Cytat: rudy-102 w Grudzień 02, 2018, 22:26Jak nie ma jak jest.
Diabeł :P spać nie będę mógł ;)

cdt

A może tek zanabyc kx 1030 a z KX 830 wykorzystac skrzynkę . Bebechy zostawić na część  :o . @ rudy po co mi to pokazałeś  ;D

cdt

No i dzięki pomocy Dawida -  @rudy102 stałem się posiadaczem KX - 1030  :o . KX - 830 po zreperowaniu i pozbawieniu skrzynki albo sprzedam albo zostawię w  rezerwie bo to piękna maszyna .
To tyle w temacie rozsądku . Muszę zbastować bo te przelewy są z Żony konta i zaraz skończę pod mostem .

LampowY


LampowY

W temacie magnetofonów i co powinno z nich grać...
U mnie teraz właśnie...  8)


GregWatson

Cytat: cdt w Grudzień 03, 2018, 15:53Muszę zbastować bo te przelewy są z Żony konta i zaraz skończę pod mostem .

Spotkajmy się razem w schronisku Brata Alberta. Proponuję tam następne spotkanie. :)
Trochę tego i trochę tamtego też.

Hubertrs

Patrze na ceny kaset na jebaju i sa straszne rozbieznosci w cenach, moze mi ktos wyjadnic z czego wynikaja?? Mowa oczywiscie o czystych

LampowY

Panowie!
Koledzy!
Chłopaki!

Ja proponuję zmienić tytuł wątku na Lot nad kukułczym gniazdem  ;D



Kupiłem dzisiaj kolejnych 20 kaset

cdt

Cytat: LampowY w Grudzień 03, 2018, 17:15Kupiłem dzisiaj kolejnych 20 kaset
A do mnie doleciały pop płyty do nagrywania ;D

LampowY

Cytat: cdt w Grudzień 03, 2018, 17:16A do mnie doleciały pop płyty do nagrywania
Widzę tutaj pole do negocjacji  ;D

cdt

 ;D petarda popu

cdt

 ::)

McGyver

Cytat: LampowY w Grudzień 03, 2018, 17:10U mnie teraz właśnie... 
Mam to zarówno na CD jak i na asfalcie. Na kasecie też mam zmagazynowane, nagrywane jeszcze z płyty wziętej z wypożyczalni.

LampowY

Cytat: McGyver w Grudzień 03, 2018, 17:24
Cytat: LampowY w Grudzień 03, 2018, 17:10U mnie teraz właśnie... 
Mam to zarówno na CD jak i na asfalcie. Na kasecie też mam zmagazynowane, nagrywane jeszcze z płyty wziętej z wypożyczalni.

Aż łza w oku. Jakaż to fajna muzyczka  była/jest  :D
A nie tylko pitupitu  :)

cdt

Jak kasetki potrafią przywrócić wspomnienia  ;D . Wątek jak za starych czasów o 3910  >:D


rudy-102

Cytat: cdt w Grudzień 03, 2018, 17:28
Jak kasetki potrafią przywrócić wspomnienia  ;D . Wątek jak za starych czasów o 3910  >:D
O nie! Tym razem nie dam się wciągnąć. Popatrzę sobie z boku. Co najwyżej za dealera mogę robić ;D ;D ;D

LampowY

Cytat: cdt w Grudzień 03, 2018, 17:31
https://www.discogs.com/artist/66253-Spandau-Ballet
Szable w dłoń i na koń  ;D

Nie mam miejsca na płyty.
Po to mam kaseciaka żeby wszystkiego na płytach nie trzymać. A zwłaszcza wspomnień i sentymentów  ;D
Próbuję zanalogizować na taśmę tidala  >:D

rudy-102

Cytat: LampowY w Grudzień 03, 2018, 17:33Próbuję zanalogizować poprzez taśmę tidala  >:D
No to to już jest wyższy stopnień perwersji :D.

LampowY