Magnetofony kasetowe

Zaczęty przez Yacek, Maj 27, 2014, 22:49

Poprzedni wątek - Następny wątek

frywolny trucht

Cytat: McGyver w Grudzień 07, 2018, 19:43To akurat jest kwestią marginalną.

Łaj? Taka była sraka z tym S. Urfa, hifishark fajne rzeczy wynajduje, tylko znowu trafił się Helmut, który boi się rozmawiać w innym języku niż swój ;) Niby my jesteśmy tacy zapyziali, zaściankowi. Przezumuję tę tabelkę:
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

cdt

O to kompulsywnie kupiłem dobre kasetki

frywolny trucht

Piękne ości  :o
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

merlin1973

Trzeba se posłuchać  ;)
Pozdrawiam S.CH.

frywolny trucht

Braun C4. Jakub, jest zniżka...
https://www.springair.de/de/braun-c4/h57603
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

LampowY

Ja Wam mówię, że wielki bum na kasety i magnetofony nadchodzi  :o

https://coldplay.com/live-in-buenos-aires-cassette-edition/


cdt

Cytat: LampowY w Grudzień 08, 2018, 08:59Ja Wam mówię, że wielki bum na kasety i magnetofony nadchodzi 
Mówił o tym ponad rok temu Lech na spotkaniu odsłuchowym . Nie wierzyłem i zapomniałem o tym . Możliwe że jednak miał rację . Cza jednak moze o ile to możliwe pokupować nośnika .

LampowY


LampowY


LampowY

Piękność za jedyne... 130 Euro  :o

LampowY

TEACa odpowiednik Dragona?












LampowY


sonus_fan

Jeśli o TEAC chodzi to to jest mój faworyt:


sonus_fan

Ale i tak nie umywa się do np.:


cdt

Ja buduje napięcie


LampowY

Cytat: cdt w Grudzień 10, 2018, 13:05Ja buduje napięcie
Rozumiem, że pierwszy zameldował się nieboszczyk?  ;D
Zwłoki pojadą do krematorium a trumienka oczekuje nowego wsadu?  ;D ;D ;D


cdt

Cytat: LampowY w Grudzień 10, 2018, 13:12Zwłoki pojadą do krematorium a trumienka oczekuje nowego wsadu?    
Zwłoki już nadane do Wrocławia . Przedni panel w ładnym stanie , głowice też . Żeby tylko nie naprawiał rok jak g-36 .

LampowY

Grunt, że głowice i panel w porządku. Reszta da się zreanimować.
A, że rok... Cóż, piękno wymaga czasu. Zdążyłeś przywyknąć  ;D

LampowY

Podobno mój sypialniany dżejwis dzisiaj wyrusza w ostatnią drogę ku mnie  8) :smok:

Darek, wchodzimy w te skomputeryzowane TEACki? Tylko, wiesz, droga w jedną stronę bo jak w takim coś jebnie to już kapota. Nikt tego nie wskrzesi  :o ;D

cdt

Dużo to oni nie chcę za te TEACi . Ale ja już się wypstrykałem z kasy . Trzeba się na FB podpytać czy to aby ktoś jest w stanie naprawić . Bo jak to napisałeś nie czy tylko kiedy coś się popsuje .

LampowY

TEAC jako chyba jedyny wznowił produkcję magnetofonów więc serwisy zapewne są ale czy robią takie cudaki jak ten Z6000 to ChGW...

Ja kasę też wole wydać na ferie  dla dzieciaków niż wpakować w zwłoki niechybne  ;D

cdt

Kasownik też już w Polsce  ;D .

frywolny trucht

Że magnes, który czyści kasety?
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93