Magnetofony kasetowe

Zaczęty przez Yacek, Maj 27, 2014, 22:49

Poprzedni wątek - Następny wątek

cdt

#1025
Tak :)

W szpulaku używałem magnesu i przewijania w kasecie ciężko . Za 100 zeta plus przesyłka kupiłem sobie analogowy gadżet  ;D .Ze szpulaka ostał mi się demagnetyzer . Jestem uzbrojony . A ten erazer Sony swoja drogą mi się podoba .

https://www.ebay.pl/itm/332899926611?euid=null&bu=44826229667&cp=1&sojTags=bu=bu

LampowY


cdt

Kurier ma być około 17.00 .

LampowY

Dzwoń do DHL i niech ci dadzą telefon do niego. Powiedz, że musisz wyjść i coś tam...
Bo na koniec nie będzie mu się chciało dymać i napisze, że nie zastał adresata.

McGyver

Cytat: LampowY w Grudzień 10, 2018, 15:33
Dzwoń do DHL i niech ci dadzą telefon do niego. Powiedz, że musisz wyjść i coś tam...
Bo na koniec nie będzie mu się chciało dymać i napisze, że nie zastał adresata.
Zdarza się gorzej. Wysłałem paczkę do klienta mieszkającego na wsi, kawałek drogi od miasta i nigdzie nie po drodze. Facet był w domu i czekał. Kurierowi nie chciało się tam jechać, to napisał że ... ODMÓWIONO PRZYJĘCIA PACZKI, i wróciła do mnie. Zasraniec kurier tak napisał po to, żeby nie musiał na drugi dzień tam jechać. Uważam że za takie coś tego nieroba powinni wywalić z roboty na zbity pysk.

LampowY

GLS w każdej dzielnicy podpisało umowy z różnymi sklepikami. Jak nie ma delikwenta w domu albo cokolwiek, paczka ląduje i czeka w takim punkcie, najbliżej miejsca zamieszkania adresata. To jest bardzo dobre rozwiązanie.

Inpost robi podobnie. W zeszłym tygodniu dostaje maila i smsa, że paczkomat jest przepełniony i paczka dla mnie przez dwa dni czeka na odbiór w sklepie z winami, 100m od paczkomatu. Jak nie odbiorę ze sklepu to po tych dwóch dniach znowu trafi do paczkomatu.

To mi sie podoba. Dlatego jak tylko moge nie korzystam z DHLu bo to niedzisiejsza już firma jest.

DLATEGO BARDZO WAŻNE JEST PODAWANIE ADRESU MAILOWEGO I NR TELEFONU NA LIŚCIE PRZEWOZOWYM

McGyver

Paczkomaty Inpostu działają przyzwoicie, przekierowania do sklepików też, ale ich usługi kurierskie to jest jedna wielka poracha. Powyżej opisana sytuacja dotyczyła paczki wysłanej kurierem Inpostu.
Ponadto kiedyś kurier inpostu nie potrafił do mnie dostarczyć paczki przez trzy lub cztery dni. Na infolinii spuszczano mnie po brzytwie, dopiero kiedy poważną awanturę zrobiłem, to jakiś kierownik w gatrniturze i krawacie przywiózł mi tą paczkę swoim prywatnym autem.

tomekkk1

Cytat: LampowY w Grudzień 10, 2018, 16:58czeka na odbiór w sklepie z winami

No, no Inpost wie jakie mogą być korzyści dla nich i dla sklepu - bardzo pozytywna przedsiębiorczość, podoba się mnie  :)

LampowY

Cytat: tomekkk1 w Grudzień 10, 2018, 17:07
Cytat: LampowY w Grudzień 10, 2018, 16:58czeka na odbiór w sklepie z winami

No, no Inpost wie jakie mogą być korzyści dla nich i dla sklepu - bardzo pozytywna przedsiębiorczość, podoba się mnie  :)

A żebyś wiedział, że przy okazji odbioru wtyków do kabla wróciłem z dwoma mamrotami  ;D

tomekkk1

Cytat: LampowY w Grudzień 10, 2018, 17:09
Cytat: tomekkk1 w Grudzień 10, 2018, 17:07
Cytat: LampowY w Grudzień 10, 2018, 16:58czeka na odbiór w sklepie z winami

No, no Inpost wie jakie mogą być korzyści dla nich i dla sklepu - bardzo pozytywna przedsiębiorczość, podoba się mnie  :)

A żebyś wiedział, że przy okazji odbioru wtyków do kabla wróciłem z dwoma mamrotami  ;D

+1  :alc:

LampowY

Cytat: McGyver w Grudzień 10, 2018, 17:06
Paczkomaty Inpostu działają przyzwoicie, przekierowania do sklepików też, ale ich usługi kurierskie to jest jedna wielka poracha. Powyżej opisana sytuacja dotyczyła paczki wysłanej kurierem Inpostu.
Ponadto kiedyś kurier inpostu nie potrafił do mnie dostarczyć paczki przez trzy lub cztery dni. Na infolinii spuszczano mnie po brzytwie, dopiero kiedy poważną awanturę zrobiłem, to jakiś kierownik w gatrniturze i krawacie przywiózł mi tą paczkę swoim prywatnym autem.

Dlatego jak tylko się da to korzystam wyłącznie z paczkomatów Inpostu. Na dodatek wykupiłem za czterdzieści kilka zł na allegrze pakiet smart z darmowymi wysyłkami przez rok do paczkomatów i żabek.
Żabki tez się sprawdzają dobrze ale długo idą przesyłki. Paczkomaty jak kurier, z dnia na dzień.

tomekkk1

A zostając przy magnetofonach - pierwszy przewidywany czas przybycia pomiędzy 14-19 grudnia, drugi pomiędzy 13-21 grudnia. Czyli w przypadku najczarniejszego scenariusza nie będzie mi dane się nacieszyć, bo już 22.12 opuszczam chałupę :(

moon

wspaniale to zalatwiaja w Stanach, jak nie ma nikogo w domu, to kurier rzuca pod drzwi, za plot albo do sasiada, albo do sklepu 2 przecznice dalej. Niektorzy nawet nie informuja, gdzie zostawil paczke. Mialem tak w zeszlym roku, jak zamowilem cos z Amazona na adres w USA
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

McGyver

Do paczkomatu muszę dymać autem do sąsiedniej dzielnicy, za to do żabki mam dwieście metrów a do poczty którą widzę z okien mam sto metrów.

LampowY

Cytat: McGyver w Grudzień 10, 2018, 17:18a do poczty
A do tej relikwii komunizmu nienawidzę chodzić. O której bym nie wlazł z awizem, 30-45 minut czekania bo jedno okienko czynne i dwustu trzydziestu ośmiu emerytów co to dopiero z przychodni wyszli  >:(

Tu się nic, ale to kompletnie nic nie zmieniło  :o


Hubertrs

Ostatnio jak kupilem wkladke i zaplacilem za kuriera w sobote i oczywiscie nie przyjechal, to rozkrecilem taka awanture, ze sklep mi sprzedal alignment tool dr feickerta za £100

McGyver

Cytat: LampowY w Grudzień 10, 2018, 17:22O której bym nie wlazł z awizem, 30-45 minut czekania bo jedno okienko czynne i dwustu trzydziestu ośmiu emerytów co to dopiero z przychodni wyszli 
A u mnie odwrotnie. Nigdy nie czekałem dłużej niż pięć minut. Uprzejme panie już mnie znają i nie muszę nawet dowodu pokazywać.

elem

Cytat: LampowY w Grudzień 10, 2018, 16:58GLS w każdej dzielnicy podpisało umowy z różnymi sklepikami. Jak nie ma delikwenta w domu albo cokolwiek, paczka ląduje i czeka w takim punkcie, najbliżej miejsca zamieszkania adresata. To jest bardzo dobre rozwiązanie.

DHL też tak ma. Zarówno od GLS, jak i DHL, dostaję maila z mozliwością przekierowania paczki od razu do punktu odbioru. Od GLS dostaję SMSa, że paczka jest gotowa do odbioru.  Fedex dzwoni do mnie, pyta czy jestem w domu i jak mi bedzie najwygodniej odebrać :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

cdt

Ale on fajnie mruczy ten kenwood  ;D do tego jezd piękny

LampowY


cdt

2h . Kenwood smiga aż miło . Nie wyczymałem  >:D . To Twój dźwięk Maciek . Ciepły analogowy .

LampowY

No ładny jest. I te wycieraczki  ::)

Nakamiszon to przy Keniu jak ubogi krewny projektowany przez dział księgowości  ;D

merlin1973

Cytat: cdt w Grudzień 10, 2018, 18:54Ale on fajnie mruczy ten kenwood   do tego jezd piękny
Ładny ,ładny :) ale na górze to to ???
Gratuluje, tylko można sobie wyobrazić jak to gra :)
Pozdrawiam S.CH.

LampowY

Darek, dragon odpalony?
Napisz coś  :D

LampowY

I po chłopie... Przepadł w tych magnetofonach  ;D