Magnetofony kasetowe

Zaczęty przez Yacek, Maj 27, 2014, 22:49

Poprzedni wątek - Następny wątek

cdt

ReVoxa bym przetestował . Jak skonczę perypetie NAK paypal kebab to spróbuj pożyczyć  :) . A myslę o nim w kontekści BASFa

cdt

Gdyż albowiem jak już szaleć to szukać odrobiny racjonalności . Jak to opowiadał w zeszłym roku P.Metz odnośnie tunerów . Wiecie po co mu ich około 20 szt  ;D . Żeby gałkami nie kręcić na każdym mam inna stację ustawioną  ;D
Chwalmy pomysłowość .  ;D

Tunery i amplitunery mnie strasznie kręcą . Nowa choroba za jakiś czas ?  >:D

cdt

To zaszalałem przez ten miesiąc . Kilka miałem ale większość jednak kupiłem . Jak cukierki  ;D . Przekaseciłem przyzwoitą wkładke MC  :o

Hubertrs

Napisalem wczoraj do sprzedawcy odnosnie gx-75 i cisza 😟

cdt

Cytat: Hubertrs w Grudzień 14, 2018, 10:38cisza 😟
Może on analogowy i nie siedzi w necie cały czas .

LampowY

Cytat: cdt w Grudzień 14, 2018, 10:31To zaszalałem przez ten miesiąc
Zobaczymy co Mikołaj przyniesie  ::)
Piszą, że dzisiaj dżejwis zajdzie  :)

Hubertrs

Ma spora ilosc gratow z epoki ma jebaju to raczej powinien byc mocno internetowy, tym bardziej ze w opisie deklaruje wyslanie wiekszej ilosci zdjec jak ktos poprosi, no to poprosilem i d...

merlin1973

Cytat: Hubertrs w Grudzień 14, 2018, 10:38Napisalem wczoraj do sprzedawcy odnosnie gx-75 i cisza 😟
który to magnetofon ?
Pozdrawiam S.CH.

cdt

I dobrze że poprosileś . Nie ten to będzie inny . Ja jak dzieciak dałem się zrobić na reklamową gadkę kebaba to teraz muszę to odpokutowć . Mimo że paypal przyznał mi racje to do puki nie dostanę kasy jest obawa . Wiem że kupijemy je emocjami .


frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93


LampowY

A, że do tanga trzeba dwojga  :np:
Hubertus, gratuluje nowego nabytku. I z pewnych rąk!  :)

Hubertrs

Cytat: McGyver w Grudzień 14, 2018, 12:13
Zaczynam rozważać sprzedaż mojego Akai GX75.
Jak rozwazysz pozytywnie to dawaj znaka, biore 😃

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

LampowY

Dojechał sentyment  ;)
Zrobiłem mu gorącą herbatę po góralsku. Jak się chopina zagrzeje to zobaczymy czy staruszek zdatny jeszcze do pracy czy tylko za ozdobny wazon będzie robił  ;D

frywolny trucht

Zdjęcie ci się przekręciło. Poprawiłem ;)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

tomekkk1

Cytat: frywolny trucht w Grudzień 14, 2018, 15:50
Zdjęcie ci się przekręciło. Poprawiłem ;)

To JVC i kieszeń po prawej stronie go wyróżnia, a Ty mu takie hece robisz

tomekkk1

Cytat: LampowY w Grudzień 14, 2018, 15:32
Dojechał sentyment  ;)
Zrobiłem mu gorącą herbatę po góralsku. Jak się chopina zagrzeje to zobaczymy czy staruszek zdatny jeszcze do pracy czy tylko za ozdobny wazon będzie robił  ;D

:np:

frywolny trucht

Ale ciekawe co konstruktor miał na myśli? Kaseciak dla praworęcznych?
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

LampowY

Ale między nami mówiąc tak jest chyba wygodniej  :o

Dla mnie to jest normalne bo z nim żyłem z 15 lat a z obecnym Nakamiszonem ile? Niecały miesiąc?

cdt


LampowY

To był najtańszy deck w Pewexie na Armii Ludowej. Pamiętam jak dziś bo to było przeżycie dla mnie... stulecia wówczas.
111 amerykańskich dularów (lub bonów jak kto woli)  :D

cdt

Nie jak kto woli tylko czym płacił  ;D . Jak dałeś dolca kupując cole to reszty wydali w centach . 55 centów reszty .
A jak bony to rezta w bonach  ;D

LampowY

Nawet mam fotę z tamtych lat  ;D ;D ;D