Step Up MC

Zaczęty przez gratefullde, Styczeń 11, 2015, 17:55

Poprzedni wątek - Następny wątek

gratefullde

Cytat: kawosz w Grudzień 03, 2016, 19:18Sądzę że to lepsze trafa niż Verto :) .

Też tak sądzę.
Maciek, to tak samo ważny element toru audio jak wkładka czy pre, przecież wiesz. To nie kabelek za srylion tylko realna rzecz poprawiająca brzmienie, bez ezoteryki i voodoo ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC

Wąż w kieszeni mnie kąsa  ;D

MAC

I nijak do środka zajrzeć  ;)



Ondrej, to nie jest twój Technics, zdjęcie z neta. Nie rozebrałem go... jeszcze  :D

MAC

Hehehe, słucham sobie wspaniałego, przestrzennego i trójwymiarowego dźwięku z kapitalną lokalizacją instrumentów na płycie Waldrona, podchodzę żeby przerzucić na drugą stronę, pacze a to płyta mono  ;D ;D ;D

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

vasa



Cytat: masza w Grudzień 03, 2016, 20:52
pacze a to płyta mono  ;D ;D ;D

Ja też chce takie. ....





zioło ;D
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

MAC


rudy-102

Cytat: masza w Grudzień 03, 2016, 20:52
Hehehe, słucham sobie wspaniałego, przestrzennego i trójwymiarowego dźwięku z kapitalną lokalizacją instrumentów na płycie Waldrona, podchodzę żeby przerzucić na drugą stronę, pacze a to płyta mono  ;D ;D ;D
No to zaczynam się na takim samym rozglądać :)

rudy-102

A tak swoją drogą też kilka razy się na tym złapałem, że mi monofoniczne płyty jakoś w stereo grały. To pewnie sprawka wkładki.

MAC


MAC

Cytat: rudy-102 w Grudzień 03, 2016, 22:51
A tak swoją drogą też kilka razy się na tym złapałem, że mi monofoniczne płyty jakoś w stereo grały. To pewnie sprawka wkładki.

Lub jej kiepskiej kalibracji.

rudy-102

Cytat: masza w Grudzień 03, 2016, 22:53Lub jej kiepskiej kalibracji.
No to idę się teraz biczować.

MAC

Przecież nie piszę, że masz źle skalibrowaną.
Piszę, że to może być jeden z powodów takiego efektu.

rudy-102

Zapomniałem dodać. ;)

gratefullde

U mnie Joan Baez z mono gra piękna trójwymiarowa scena. Ale płyty jazzowe już nie tak fajnie. Płasko i bez drivu :(
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

rudy-102

To może też być wina nacinania płyty. Coś poszło nierówno a to nie miało w czasach mono żadnego znaczenia.

MAC

Swoją drogą ciekawe co za trafa w nim siedzą. Czy to jakaś własna robota Technicsa czy korzystali z gotowców jak Ortofon.
Niewiele o nim w necie. Może Ondrej jak się pokaże to coś o tym skrobnie.


vasa



Cytat: masza w Grudzień 03, 2016, 23:18
Swoją drogą ciekawe co za trafa w nim siedzą.

To może odkręć te śruby mocujące blaszkę  ???
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

MAC

No przecież nie będę rozkręcał nie swojego sprzętu  :o

frywolny trucht

Przecież nie powiemy.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

tatachabera

Denon DP-59L, Kenwood KD-8030, Pre Phono MPW,  DL-103R, AT-430E, Elac ESG 796, Emotiva XPA-2, Emotiva XSP-1, Aria 926, CT-S710, Denon 3910,
STR-GX70ES, ST-SB 920 QS

malg

nie zaglądaj, ciekowość to pierwszy stopień do piekła  ;D
a jak przestaną grać ? ???

MAC

Zaprawdę powiadam Wam, że łeb urywa. Bajka jest.
Że tyle udaje się wycisnąć z tej wkładki przy dobrych trafach to aż dziw  :o