"Pływająca"scena

Zaczęty przez jamówię, Listopad 18, 2016, 08:26

Poprzedni wątek - Następny wątek

wpszoniak

Spróbuję pomóc. Mój znajomy, posiadacz Lebena z literą "F", zauważał bardzo podobne brzydkie efekty, czyli wyciszający się kanał (raz lewy, raz prawy). Po próbach okazało się, że zanieczyszczone były styki wybieraka źródeł (proszę nie pytać o związek przyczynowo- skutkowy, bo nie nie potrafiłbym odpowiedzieć). Czyszczenie poprawiało sytuację czasowo. Skończyło się wymianą wybieraka na lepszej jakości. Odtatnio nie narzeka na ginące dźwięki.
Różnorodność przeżyć nigdy nie zaszkodzi, jeśli człek się przy tym nie bardzo zasmrodzi.. (Witkacy)

rollins

Ja miałem taka sytuacje z uciekająca scena w pre Cyrus,a. Jest tak zbudowane ze wyjścia pre out sa zaraz nad gniazdem zasilającym. Jakieś pół centymetra. Jak przewody kładły sie na wyku 230v scena uciekała w lewo. Zajęło mi to mnóstwo czasu zanim do tego doszedłem. I to uciekanie właśnie było takie pływające.

frywolny trucht

Wątek poboczny o płytach testowych został wydzielony i umieszczony tutaj: http://audiomaniacy.pl/index.php?topic=1661.0
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93