Teraz słucham

Zaczęty przez gratefullde, Maj 30, 2014, 12:19

Poprzedni wątek - Następny wątek

Amen

słuchamy :) dzięki, piona, na starcie brzmi spoko. Pzdr!

PiPi

Amen takich jak Ty to ciężko spotkać . Pozdrawiam serdecznie .

gratefullde

Fajne, progresywne granie, realizacja na wysokim poziomie.

https://www.youtube.com/watch?v=U3aLZyOik-w
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

#4204
W oczekiwaniu na vinyl, z plików: najnowszy Anouar. Piękna muzyka w znakomitym wykonaniu.

http://www.jazzecho.de/ecm-sounds/videos/detail/video:450088/blue-maqams-teaser
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

malg

Usłyszałem w KAIM-ie, kupiłem

gratefullde

Gramofon wyłączony, teraz pliki i wracam do płyty przepięknej. Już pierwszy Opening Day jest magiczny, potem płyniemy w tym muzycznym tygielku, innym troszkę od tego do czego nas Anourar przyzwyczaił. Piękna płyta.

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

amati74


frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

malg

Cytat: amati74 w Październik 20, 2017, 22:09
Cytat: malg w Październik 19, 2017, 21:44
Usłyszałem w KAIM-ie, kupiłem
Dobra jest?
To jest rzecz gustu - w/g mnie zajefajna, zaje...ista, super, przepiekna


malg

Przy okazji kupna ECM Peacock-a nabyłem też:
Chris Potter, ECM 2519, 2017
ale dopiero wczoraj i dziś udało mi się go posłuchać
polecam

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

amati74

Cytat: malg w Październik 23, 2017, 20:05
Cytat: amati74 w Październik 20, 2017, 22:09
Cytat: malg w Październik 19, 2017, 21:44
Usłyszałem w KAIM-ie, kupiłem
Dobra jest?
To jest rzecz gustu - w/g mnie zajefajna, zaje...ista, super, przepiekna
A to się dowiedziałem [emoji3] chyba zagładę na yt

amati74

Cytat: malg w Październik 19, 2017, 21:44
Usłyszałem w KAIM-ie, kupiłem
Słuchem bardzo w moim guście muszę sprawdzić w muzycznym ale pewnie jak zwykle będzie pusta przegródka

malg

Cytat: amati74 w Październik 23, 2017, 20:30
Cytat: malg w Październik 19, 2017, 21:44
Usłyszałem w KAIM-ie, kupiłem
Słuchem bardzo w moim guście muszę sprawdzić w muzycznym ale pewnie jak zwykle będzie pusta przegródka
Jesli mają w ofercie ECM to powinno być, bo to ostania wydana płyta,
ale nie wszystkie sklepy maja ECM. ::)

amati74

Cytat: malg w Październik 23, 2017, 20:44
Cytat: amati74 w Październik 23, 2017, 20:30
Cytat: malg w Październik 19, 2017, 21:44
Usłyszałem w KAIM-ie, kupiłem
Słuchem bardzo w moim guście muszę sprawdzić w muzycznym ale pewnie jak zwykle będzie pusta przegródka
Jesli mają w ofercie ECM to powinno być, bo to ostania wydana płyta,
ale nie wszystkie sklepy maja ECM. ::)
U mnie jest sklep head i mają ecm na cd i LP ale strasznie okrojona oferta z LP był ostatnio tylko jeden krążek Jan Garbarek  co prawda super płyta ale poza tym nic

miniabyr

Ostatnio kupiłem mnóstwo muzyki z ECM'u  Zarówno klasyki ,jazzu ,eksperymentów  i innych różności . Odpadłem przy pewnym norweskim trio -LUMEN DRONES . Nito jazz ,trans ,melodyjna psychodelia   i te skandynawskie przestrzenie ! Cudo i to wszystko  w bardzo nietypowym składzie -skrzypce -gitara -bębny . Bardzo mi się to podoba!
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

moon

Cytat: malg w Październik 23, 2017, 20:11
Przy okazji kupna ECM Peacock-a nabyłem też:
Chris Potter, ECM 2519, 2017
ale dopiero wczoraj i dziś udało mi się go posłuchać
polecam
Jak grał z tej płyty w kwietniu, to myślałem że zasnę z nudow;)
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

malg


moon

Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

malg

znaczy ziewałeś, nudziłeś sie,  ..... bo nie kumam

moon

Dokładnie tak, szczególnie partie Pottera  działały mi na nerwy, gdy dochodzili  do głosy młodzi jego muzycy było ciekawiej
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

malg

Oczywiście, to raczej spokojna muza, (więc komuś, może się ziewnąć  ;D)
mnie się podoba
ale to kwestia upodobań

tomasz_pianista

Cytat: miniabyr w Październik 23, 2017, 21:06
Ostatnio kupiłem mnóstwo muzyki z ECM'u  Zarówno klasyki ,jazzu ,eksperymentów  i innych różności . Odpadłem przy pewnym norweskim trio -LUMEN DRONES . Nito jazz ,trans ,melodyjna psychodelia   i te skandynawskie przestrzenie ! Cudo i to wszystko  w bardzo nietypowym składzie -skrzypce -gitara -bębny . Bardzo mi się to podoba!

Bardzo fajne! Trzeba będzie kupić:) Jakbyś trafił na jakąś perełkę z nowości ECM to daj znać, wydają coraz więcej płyt, ale z jakością (nie dźwięku, tylko muzyki) bywa różnie.

Jest jeszcze nowa płyta Anouara Brahema, też warto mieć.
Grupa ratowania poziomu.

malg

Cytat: tomasz_pianista w Październik 23, 2017, 22:30

Jest jeszcze nowa płyta Anouara Brahema, też warto mieć.

Blue Maqams ECM 2580 ?