Menu główne

Denon Heos Amp

Zaczęty przez SVART, Listopad 16, 2014, 14:01

Poprzedni wątek - Następny wątek

SVART





Czy ktoś z Was posiadał lub testował Denon Heos Amp, ewentualnie Denon Heos Link?

Denon Heos Amp zainteresowałem się w trakcie AS2014, a i jeszcze raz oglądałem to maleństwo wczoraj w salonie Denon'a. Intryguje i interesuje mnie to urządzenie, nie ukrywam.

Będę wdzięczny za wrażenia i uwagi co do tego mini combo. Wydaje mi się, że to byłoby niezłe lub nawet idealne rozwiązanie do stosowania w sypialni etc., maleństwo, wszystko w jednym, mało kabli, wygoda z WiFi etc. Nic, tylko kupić monitory ze standami i grać :). Jasne jest, że po tak małym wzmacniaczu w klasie D nie można spodziewać się cudów, euforii, ale interesują mnie opinie, czy gra to chociaż przyzwoicie, jak działa WiFi, czy się nie wiesza lub czy są jakieś inne minusy. Być może z góry lepiej sobie odpuścić ten produkt i poszukać odrębnego wzmacniacza + odrębne urządzenie, do którego będziemy przesyłać muzykę z iPod'a, iPad'a etc.

Jeśli już ktoś miał okazję testować, proszę o informację z jakimi głośnikami próbowaliście.

P.s. Jest teraz bodajże opcja przetestowania Heosów w domu z opcją zwrotu (trzeba tylko zobaczyć jakie są haczyki w regulaminie co do zrotu hehe), więc może warto się zainteresować.

frywolny trucht

Kontrpropozycja. Tanio nie jest, ale gra ponoć szałowo. Odpada koszt zakupu kolumn i ciągania kabelków do nich.

http://www.digitaltrends.com/speaker-reviews/klipsch-stadium-review/