Step Up MC

Zaczęty przez gratefullde, Styczeń 11, 2015, 17:55

Poprzedni wątek - Następny wątek

MAC

Wszystkie te trafa dzisiaj sa napompowane cenowo bardziej niz same gramofony.
Jak prześledzić eBaya to SUT jest jednym z droższych elementów toru analogowego  :o


rudy-102

Nic nie powiem, albo powiem sprzedaj. Nie mi oczywiście. :)

MAC

No to jestem po rozmowie z BYŁYM właścicielem Technicsa.
Mój Ci on  ;D

Więcej niczego nie biorę do posłuchania bo zostanę frywolnym nieoddawaczem  ;)

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

rudy-102


MAC

Ondreja to bym rozkręcił ale własny?  ;D

Jak się nasłucham bo nie mogę się od patefona od wczoraj oderwać.

miniabyr

Cytat: masza w Grudzień 04, 2016, 18:39
Ondreja to bym rozkręcił ale własny?  ;D

Jak się nasłucham bo nie mogę się od patefona od wczoraj oderwać.
Jej Maciek a co z kupą i siusianiem ? Walisz na dywan?-)
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

MAC

Paweł, my tu o sztuce, uczuciach, emocjach a Ty wszystko musiałeś do sracza sprowadzić  ;D

krzysiek

Cytat: masza w Grudzień 04, 2016, 18:02A co powiesz na to?
Ja go kupiłem za 500zł

http://www.ebay.co.uk/itm/DENON-AU-300LC-Step-Up-Transformer-MC-Moving-Coil-Phono-Cartridge-JAPAN-analog-/192027210354?hash=item2cb5b6b272:g:s5QAAOSwr2RYKdpp

te ceny na ebay są z czapki wzięte, na hifido regularnie są wystawiane w okolicach 130 baksów.

ale jak chcesz swojego sprzedać za pińcet złotych, to ja chętnie go przytulę :)
Modwright KWI-200, Dynaudio Special 25, Chord Qutest, poprzednio na forum jako blackholesun

MAC

Podniosłem jego wartość o kabel VdH.
Wymieniłem tą zwykłą sznurówkę na Van den Hul The D 102 III Hybrid więc coś bym musiał do tych 500+ ;) dorzucić.

jamówię

Zdjęcia,zdjęcia :D

MAC

To zdjęcia robione przez Ondreja dokładnie tego egzemplarza.
U mnie teraz za ciemno :)


gratefullde

Ale masz ładne wrzosy ;D
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

jamówię


MAC

Jak na Technicsa  ;D

jamówię


gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

U mnie dywagacji na temat step-up'u ciąg dalszy. Chcę zakupic coś dobrego. Wiem, Verto ale to nudne bo wszyscy już mają. Korcą mnie trafa np. Uesagi bądź Tamury.  Ortofon też, ale nie Verto, T-30 tak. Czy kierunek dobry? Uesagi U-Bross 5 to 900 dolców minimum. Ale może warto? Co sądzicie? Są trafa i trafa, prawda?
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

krzysiek

Ja do DL-103R zakupiłem od maszy denona au-300lc i bardzo fajnie to gra. Wszystkiego jest więcej! :)

Benz z kolei gra prosto do MC Nuda, bo tak mi się bardziej podoba.
Modwright KWI-200, Dynaudio Special 25, Chord Qutest, poprzednio na forum jako blackholesun

miniabyr

Cytat: gratefullde w Grudzień 24, 2016, 00:11
U mnie dywagacji na temat step-up'u ciąg dalszy. Chcę zakupic coś dobrego. Wiem, Verto ale to nudne bo wszyscy już mają. Korcą mnie trafa np. Uesagi bądź Tamury.  Ortofon też, ale nie Verto, T-30 tak. Czy kierunek dobry? Uesagi U-Bross 5 to 900 dolców minimum. Ale może warto? Co sądzicie? Są trafa i trafa, prawda?
Będę nudny ,ale Audio Note od nr.2 w górę . Tylko są dwa rodzaje do wkładek o niskiej rezystancji i do wyższej.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

vasa

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

gratefullde

Można. Tylko tu potrzebował bym kogoś doświadczonego, kogoś kto zna te trafa no i kogoś kto mi to poskłada do kupy i zamknie w konkretnej obudowie, wykorzysta wszystkie możliwości. Nie mam kogoś takiego i dlatego myślę o T-30 Ortofona. Poważnie myślałem także o U-Bross 5 (L) ale to kosztowność duża jak dla mnie. Niemniej ponoć to świetne trafa. Mam o czym myśleć na święta :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Cytat: miniabyr w Grudzień 24, 2016, 02:28Będę nudny ,ale Audio Note od nr.2 w górę . Tylko są dwa rodzaje do wkładek o niskiej rezystancji i do wyższej.

Tak, wiem. Ino dostępność kiepska a jak jest to cena powala.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Titanic

Witam
Czy może ktoś podpowiedzieć step up ortofona t20 nada się do ortofona quintet black
Jak to sprawdzic ??


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk