Magnetofon szpulowy - wątek Mariusza i Andrzeja

Zaczęty przez gratefullde, Grudzień 19, 2015, 19:22

Poprzedni wątek - Następny wątek

gratefullde

Cytat: vasa w Styczeń 02, 2016, 02:49
No dobra. Macie rację.
Bez szpulaka ani rusz.
A jak nie mam i nie mam zamiaru mieć to mam do wyboru; lobotomię lub reedukację u SA. Na jedno wychodzi :(
Znajdę sobie jakieś forum strugania kijków i poczekam aż im przejdzie >:(

Pamietaj proszę że jest nas dwóch i że mamy ten wątek :)
Nieugięci my :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

frywolny trucht

Ale czy to, że ktoś się jara szpulakiem, przeszkadza jarać się strumieniowcem, gramofonem?
No panocki, litej ości.

Kamyk do ogródka szpulaków. Wczoraj żona potraktowała niezobowiązująco leżącą rozbiegówkę jak wstążkę?- podczas oglądania filmu sobie ją nawijała na palec- coś gmerała i...
nie mam rozbiegówki.
Dziś prawie wyszarpała z półki inną szpulę, która nie ma opakowania i wystawała jej rozbiegówka. Kobieta i rozbiegówka=  kłopoty  ;D
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93


gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC

Allleeee.... marzy mi się jeszcze dziadek w takim stanie jak u Ondreja tylko zapakowany w pikną drewnianą trumienkę  ;D bo oryginalny sarkofag jest wstrętny  :o

MAC


gratefullde

Marzyć można w tym wątku, ale nic poza tym ;D
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

miniabyr

A ja chętnie swojego wsadzę w taką piekną, jasną plintę. Należy sie Dziadkowi szacunek !
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

MAC

Znowu przyjdzie kawosza zagonić do roboty  :D

miniabyr

Hi ,hi  o tym samym pomyslałem .......sorry Darek  :P
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

kawosz

Odpukać po ćwiczeniach z kręgosłupem czuję się  coraz lepiej :) Jak tylko siły pozwolą . Przyznam się że też myślałem o takim ubranku dla dziadka  :) . Ale jak wszystko potoczy się zgodnie z planem dziadek będzie mi służył jedynie do nagrywania  :) . Miejsca nie będzie a orginalna walizka jest fajna do przechowywania .