Audio Video Show 2018

Zaczęty przez malg, Wrzesień 20, 2018, 19:50

Poprzedni wątek - Następny wątek

malg


https://www.audioshow.pl/

16-18 listopad 2018

znowu będziemy w ekstazie,
trzeba przygotować sole trzeźwiące i inne medykamenty dla bardziej wrażliwych

a poważnie ktoś się wybiera ?


gratefullde

Na ten czas, wybieram się. Ale przyszły czas pokaże [emoji6][emoji4]
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

miniabyr

Cytat: malg w Wrzesień 20, 2018, 19:50a poważnie ktoś się wybiera ?
No ja obowiązkowo . I raczej będę oglądać te sprzęty niż słuchać ,ale nastawiam się na spotkania z ludźmi . No może z Wami też jakoś uda się  zobaczyć .
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

frywolny trucht

Postaram się dać się zobaczyć. (I tego nie da się odzobaczyć). Standardowo- myślę- z jednym noclegiem w Campanile na Towarowej.
p.s. Planuje robić zdjęcia zestawom ocenionym QJP  ;D
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

miniabyr

Cytat: frywolny trucht w Wrzesień 20, 2018, 20:42Planuje robić zdjęcia zestawom ocenionym QJP
Dzieki Bartolo naklejki są w gotowości .....gorzej jak mnie poszczują psami i będę spierdzielał  gdzie pieprz rośnie i rodowany wtyk .-).............Arek no chyba że będę z Tobą to nawet będę mógł głośno mówić ,że gdzieś ujowo gra ......co ty na to ?
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

frywolny trucht

Spoko. Może jeszcze dino na prawe skrzydło i nikt na korytarzu Sobieskiego nie przejdzie.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

miniabyr

Kurcze a na serio to bym wlepił parę "nominacji" jak będzie coś naprawdę extra . Szkoda życia na  zły dźwięk . 8)
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

Jakub


frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

malg

ej,
co Wy wszyscy tak bojowo nastawieni ::)
przecież to tylko prezentacja "branży" :o

frywolny trucht

Kastety i maczety zabezpieczę. Nie musicie się obawiać. Malg, nie chcesz być sanitariuszem? Bandaże, szwy, plastry, opatrunki uciskowe...
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

miniabyr

Ja zamierzam wlepiać a nie wpieprzać  :P
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

frywolny trucht

Wklepiać. Rozumiem literówkę. Krew wikingów, gwałtowny przyrost adrenaliny, potrzeba brutalności.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Jakub


malg

nie wiem co o tym sądzić

tutaj:
http://audiomaniacy.pl/index.php?topic=132.msg192484#msg192484
była inforamcja ze nie zyje  - Wally Malewicz, ale bez podania żródła

na stronie AVS 2018 - jest napisane ze to jedna z atrakcji
https://www.audioshow.pl/smin,seminaria_i_prezentacje.html  (trzecia prezentacja)
to albo duch będzie występował i "nieziemsko" lub "duchowo" przedstawiał kalibrację gramofonu
albo ta info o jego śmierci to jakiś fake


Jakub

Cytat: malg w Wrzesień 20, 2018, 21:29to albo duch będzie występował i "nieziemsko" lub "duchowo" przedstawiał kalibrację gramofonu
albo ta info o jego śmierci to jakiś fake

https://www.analogplanet.com/content/analog-guru-wally-malewicz-rip

Może hologram wystąpi.  ;)

miniabyr

U Pacuły jest Polski Klaster Audio . A my będziemy Polskim Taranem Audio !
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

frywolny trucht

Istnieje jeszcze potrzeba sformowania sekcji kos i wideł. Mamy paru lampiarzy diabełki/ widełki...
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Jakub


miniabyr

To ja będę napierdzielać rezystorami tantalowymi !
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

cdt

Po co wam widły . Paweł weżmie kilka Yarbo i starczy  ;D .

malg

ale ze niby mamy walczyć o wolny analog ?
przywracać audio wolność ?
czy co ?

frywolny trucht

Cytat: malg w Wrzesień 20, 2018, 21:29to albo duch

Było, minęło. Z duchami nie walczę. Piertolę, nie jadę :(
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

cdt

Ja tam nie walczę nigdzie się nie wybieram  :P .

miniabyr

Cytat: malg w Wrzesień 20, 2018, 21:34
ale ze niby mamy walczyć o wolny analog ?
przywracać audio wolność ?
czy co ?
Nie ! Będziemy kanalizować złe emocje w audio  które nagromadziły się przez ostatni rok .
Szkoda życia na chujowy dźwięk !