Klub szeroko- i pełno-pasmowców

Zaczęty przez tomekkk1, Wrzesień 03, 2018, 12:11

Poprzedni wątek - Następny wątek

vasa

Cytat: dino w Grudzień 02, 2019, 19:23
Rozumiem, ze odsłuch zakończył się naklejaniem plasterków na Ciebie i meble  ;D ;D ;D
Nic podobnego. Panowie byli perfekcyjnie wyszkoleni i walczyli tylko ze sobą, oszczędzając meble i publikę [emoji1733]

[emoji377][emoji1634]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Mikut1982

Moje korytka powoli sie robią.   

Mikut1982

Miało być ze sklejki ale to akurat miałem i nie musze wydawać kaski.. najgorsze będą otwory.. 

Mikut1982

Niestety brak frezarki do otworów.

Mikut1982

Robie odgrody z deski podłodowej.... z tąd musze ją kleic od szerokosci bo deska ma 18cm  a potrzebuje szerokość 26cm.. na połączeniach zrobilem fazki  ktore ozdobią front.  Nie wychodzi mi tak super bo nie mam frezarki.  A ta bardzo by się przydała.. otwory zrobiłem wiertarką i teraz muszę je wyrównać ręcznie papierem sciernym.

Mikut1982

Moje prymitywne cnc.😁

vasa

Cytat: Mikut1982 w Grudzień 08, 2019, 13:09
Moje prymitywne cnc.[emoji16]
Trzeba Ci przyznać że twardy i uparty jesteś [emoji41]

[emoji377][emoji1634]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Mikut1982

Jakoś trzeba sobie radzić.    Do soboty chce mieć to wszystko sklejone, wymalowane i poskładane..  zastanawiam się nad kolorem ale raczej będzie coś ciemniego.  Przynajmniej nie będzie mi szpecić jak tamte tymczasówki.    Pierwsze fronty mi nie wyszły ,   niech ktoś spróbuje zrobić to bez frezarki..   szczerze niepolecam, byłem naprawdę zły..  naszczescie udało mi się zdobyć jeszcze dwie deski na fronty..  bo tak była by lipa. Tymi odgrodami będę musiał się  zadowolić przez jakiś czas dopuki nie uzbieram funduszy na te docelowe.  A to już spory wydatek no i nie bedzie łatwo.    Ale będzie już frezarka co ułatwi mi sprawe..  A tak oswoje się z tymi, potestuje sobie.  I powiem że na poczatku byłem mile zaskoczony..  do tego stopnia, że nie moge sie doczekać jak znów je usłysze.

Mikut1982

I kleją się..  jestem w pracy i przy okazji porobie coś dla siebie....  martwi mnie jeszcze  spód kolumn.... jak wykonać żeby to w miare wygladało.

Mikut1982

Coraz bliżej konca.😁

Kangie


vasa

Cytat: Mikut1982 w Grudzień 09, 2019, 17:34
Coraz bliżej konca.[emoji16]
Definitywnie daleko im do najbrzydszych [emoji846]

[emoji377][emoji1634]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

wiki

Mnie też się podoba... Ciekawe jakie będą wrażenia odsluchowe...
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

Mikut1982

Jutro szlif koncowy i malowanko... olejem koloryzującym saicos.  Na koniec warstwa oleju bezbarwnego i bedzie można skręcać ..

Mikut1982

#489
Nie udało się pomalować. Ale uda się jutro.. jeszcze małe poprawki i będzie git... nie chciałem uzyskać efektu nowych gładkich kolumn.  Chciałem żeby wygladały na stare dlatego wyszczotkowałem drewno.   Są jeszcze dwie wersje spodu kolumn.    Ta z prawej ze szparką bardziej mi sie widzi.  Ozdabia całość. Kolor nie był olejem, zrobiłem bejcą nitro.. na to pujdzie olej osmo , troszke przyciemni drewno i wyciągnie piękny kolor. Mam nadzieje że w weekend już sobie posłucham. Jeszcze musze poprawić tą plame od bejcy..

Mikut1982

Co myślicie wygląda to w miare ok.

Mikut1982

Nie miałem odpowiednich maszyn i musiałem zrobić ręcznie.

Mikut1982

Jeszcze dziś jedno  malowanie..  i jutro montaż
głośników saba greencone.

Mikut1982

Drewno jest szczotkowane co daje fajny efekt.

vasa

Cytat: Mikut1982 w Grudzień 13, 2019, 16:44
Co myślicie wygląda to w miare ok.
Wygląda bardzo dobrze.
Zuch [emoji4][emoji106]

[emoji377][emoji1634]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

wiki

Mikut1982,
Świetnie to wygląda...  :)
Załóż już wreszcie głośniki, nie mogę się doczekać...
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

Mikut1982

Jutro z rana zakładam.  Musze to jakoś zmontować.. z tyłu nie będzie widać... maży mi sie frezarka ,  chyba padnie na tą z lidla. Mi taka wystarczy.  Moje greencone ktoś troche umazał czarną farbą ale za 1/2 ceny nie mogę wybrzydzać...wysokotonówki za to są idealne. Jutro to chyba wstane o 6 rano i zaczne działać..

wiki

Tak wcześnie to nie wstanę.... ale trzymam kciuki..   :)
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

vasa



Cytat: Mikut1982 w Grudzień 13, 2019, 17:53Jutro to chyba wstane o 6 rano i zaczne działać..

Nie ma takiej godziny.
Przed ósmą światem władają potwory [emoji33]
[emoji83][emoji88][emoji89]

[emoji377][emoji1634]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Mikut1982

Chyba mnie rozumiecie, chce jak najszybciej sobie posłuchać.. a troche roboty jeszcze mam przy nich.