Micro Seiki DD-40

Zaczęty przez tatachabera, Listopad 19, 2017, 18:31

Poprzedni wątek - Następny wątek

gratefullde

Będzie się działo.... [emoji3]
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

tatachabera

Cytat: masza w Grudzień 09, 2017, 19:30Wysyłałeś czy (autocenzura) sam po niego przyjechał? 
Chyba sam bo sie dzisiaj nie odzywa 
Cytat: masza w Grudzień 09, 2017, 19:30Wysyłałeś czy (autocenzura) sam po niego przyjechał? 
Chyba sam bo sie dzisiaj nie odzywa 

Odbiór koniecznie osobisty :) przy okazji miłej rozmowy :)
Denon DP-59L, Kenwood KD-8030, Pre Phono MPW,  DL-103R, AT-430E, Elac ESG 796, Emotiva XPA-2, Emotiva XSP-1, Aria 926, CT-S710, Denon 3910,
STR-GX70ES, ST-SB 920 QS

tatachabera

Żeby mu grało :)
Denon DP-59L, Kenwood KD-8030, Pre Phono MPW,  DL-103R, AT-430E, Elac ESG 796, Emotiva XPA-2, Emotiva XSP-1, Aria 926, CT-S710, Denon 3910,
STR-GX70ES, ST-SB 920 QS

MAC

Widzę, że jak Mac rozpętał burzę wokół musztardówek do łychy to i jam będę musiał poczynić wydatek. Albo napisze do Mikołaja   ;D

Piterski

Cytat: tatachabera w Grudzień 09, 2017, 19:59Żeby mu grało :)
Dziękuje Jacku za miłe spotkanie, Właśnie dotarłem do domu. W prawdzie do Warszawy miałem już rzut beretem ale postój u siostry to był dobry pomysł.
Strasznie się w sumie ujechałem i jeszcze po drodze ta zadymka śnieżna.

Było bardzo sympatycznie. Większość czasu jak nie audiofile przegadaliśmy, a muzyka w tle była dodatkiem.
Denon 3910 u Jacka pokazał się od najlepszej strony, przypomnij mi proszę tytuł tej płyty, zresztą cały Jacka zestaw gra świetnie.

Jeszcze raz dziękuje i przekazuje pozdrowienia dla Ciebie i twojej bardzo sympatycznej małżonki.
Jak mnie zawieje nad Bałtyk to koniecznie musimy się znowu spotkać i pogadać. 
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

tatachabera

Cytat: Piterski w Grudzień 10, 2017, 12:14Dziękuje Jacku za miłe spotkanie

My również dziękujemy za miłe spotkanie. Oczywiście jak będziesz następnym razem w pobliżu to odwiedziny u nas obowiązkowe :)

Płyta: Malia, Boris Blank ‎– Convergence



Denon DP-59L, Kenwood KD-8030, Pre Phono MPW,  DL-103R, AT-430E, Elac ESG 796, Emotiva XPA-2, Emotiva XSP-1, Aria 926, CT-S710, Denon 3910,
STR-GX70ES, ST-SB 920 QS

Michał

Piterski kupiłeś Micro?
Congrats  ;)

EmilioE

Gratulacje dla Piterskiego!
Sam się śliniłem, no ale dystans...
Napisz coś w wątku o DD40 Twoje odczucia co do dźwięku.
ART Loudspeakers Deco 8 + Audion Sterling KT77, Braun L1030 + LAR IA120, Audio Phase Cannabis + Audion Silver Night 300B, Pioneer N-70AE, Moon 260Dt, Denafrips Pontus II, HiFiMAN HE-500

Piterski

Cytat: Michał w Grudzień 10, 2017, 15:04
Piterski kupiłeś Micro?
Odkąd kiedyś na forum pokazał go Kangie to od razu mi się spodobał.
Wcześniej o tym nie myślałem bo doprowadzałem na tiptop mojego Fonciaka, ale od odkąd skończyłem przy nim grzebać korciło mnie by spróbować jak zagra mi dobry gramofon Direct Drive.
Nadarzyła się okazja w postaci ogłoszenia Jacka i tak stopniowo z pewnym wachaniem i początkowymi oporami mojej małżonki jakoś tak wyszło, że stoi u mnie.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

Michał

Fajnie,dwa gramiacze,różne napędy,różne ramiona.Będzie zabawa.

Piterski

Cytat: EmilioE w Grudzień 10, 2017, 15:33Sam się śliniłem, no ale dystans...
Trochę mi ta jazda dała w kość, latka lecą zdrowie już nie te ale po moim wyczynie z wyjazdem po kolumny to i tak była betka  ;D
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

EmilioE

A gdzie pojechałeś po kolumny?

Napisz jak Micro gra w porównaniu z Kredensem!
ART Loudspeakers Deco 8 + Audion Sterling KT77, Braun L1030 + LAR IA120, Audio Phase Cannabis + Audion Silver Night 300B, Pioneer N-70AE, Moon 260Dt, Denafrips Pontus II, HiFiMAN HE-500

Piterski

Do Włoch miejscowość Rimini ;D
No dobra miałem zmiennika i zaplanowaliśmy nocleg na granicy Czesko - Austryjackiej, a potem w samym Rimini.

Na razie nici z porównań, wkładka jest za wysoka i muszę poszukać i nabyć drugi Headshel. 
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

EmilioE

Szacun, Debeściak jesteś!  8)
Do Włoch po kolumny, ja pierdziu...
Jak dorwiesz wkładkę, to pisz jak gada.
A jak Ci nie zagra, to pisz na priva   ;)
ART Loudspeakers Deco 8 + Audion Sterling KT77, Braun L1030 + LAR IA120, Audio Phase Cannabis + Audion Silver Night 300B, Pioneer N-70AE, Moon 260Dt, Denafrips Pontus II, HiFiMAN HE-500

malg

Piotrek, co prawda wspominałeś mi wczesniej że już jest tuż tuż, ale jak już masz go wreszcie
gratuluję i życzę żebyś mógł na świeta kolendę puścić


GregWatson

Jeszcze raz gratuluję Piotrze to jest piękny mebel w dodatku ładnie grający.
Trochę tego i trochę tamtego też.

Drizzt

Piękny gramofon, sam miałem na niego ochotę. Oby się dobrze sprawował, a jak się nie uda z tą wkładką i headshellem to pisz ;)

malg

Pioter teraz przez tydzien nie odpowie bo siedzi i patrzy na swój nowy patefon
i myśli jaki headshell, gdzie go postawić, ........  ;)

Therion

Piękny drapak. Gratulacje!


HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.

Piterski

Dziękuje, muszę się wam przyznać, że już go rozgryzłem i udało mi się ramię ustawić.
Nie ma to jak szkoła na AdFontesie, popatrzyłem w serwisówkę i bingo.

Ładny jest i coraz bardziej mi się podoba :-*, pasuje do tych moich starych gratów z lat 70.
Trzeba będzie rozejrzeć się za zawiasami i dorobić pokrywę.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

Michał


malg

Cytat: Piterski w Grudzień 10, 2017, 20:59
dorobić pokrywę.

ja ostatnio dorabiałem do Garrarda Zero - 76 zł mnie kosztowała
AKCES Muszkieterów 31 Warszawa, Okęcie

Piterski

Cytat: Michał w Grudzień 10, 2017, 21:01
Zdjęcia,zdjęcia :)
Michale zerknij na zdjęcia Jacka one są zawodowe i troszkę podkręcone ale on jest taki ładny.
Ja się z nim chyba dla samego wyglądu nie rozstanę ale pokrywę mu dorobię będzie bardziej dostojnie wyglądał i się nie zakurzy.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

MAC

Cytat: Piterski w Grudzień 10, 2017, 20:59rzeba będzie rozejrzeć się za zawiasami i dorobić pokrywę.

Kup od Sondeka. Bardzo porządne i trzymają bardzo dobrze nawet grube, ciężkie pokrywy. Mają dość mocna sprężynę. O wiele lepsze niż w Denonie.


fotobia

Gratuluję decyzji, piękny zakup zrobiłeś. Z przyjemnością zobaczę go na zdjęciach z tymi "gratami" z lat 70-tych.
Luxman PD 284, Advance Acoustic EZY-80, Art DJ Pre II, JMLAB Cobalt 816S