Kenwood DP-460 - oddam za darmo

Zaczęty przez daris666, Grudzień 07, 2017, 23:19

Poprzedni wątek - Następny wątek

daris666

CD dla majsterkowicza. Laser i mechanizm pracują bardzo dobrze. Jedyny problem to nieopadający do końca docisk płyty - trzeba wymienić pasek ( krótki, dostępny bez problemu ). Mógłbym to zrobić samemu ale grzebie już jakiś czas w tym cd i uświadomiłem sobie że w sumie po chu. to robię jak nie słucham cd :)

Z mojej strony przygotowałem napęd do prawidłowej pracy, wyczyściłem zębatki , prowadnice , laser. Obudowa ładna , elektronika pobieżnie sprawdzona.

Jeżeli się ktoś chce pobawić nie rozbierając go na części to zapraszam.

Kość dac to toshiba TD6709N .

Therion

Chętnie przytulę, bo mój CD padł.
HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.

Therion

co Ci potrzebne? Adres, zawezwanie kuriera? Wyślę na prv.

Potrzebowałbym informacji tylko o tym pasku.

HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.

daris666

Cytat: Therion w Grudzień 08, 2017, 11:09
co Ci potrzebne? Adres, zawezwanie kuriera? Wyślę na prv.

Potrzebowałbym informacji tylko o tym pasku.




podaj na pw ades