PROMOCJE, WYPRZEDAŻE PŁYTOWE ETC. - rekomendacja użytkowników

Zaczęty przez wojtko9m, Czerwiec 30, 2014, 21:15

Poprzedni wątek - Następny wątek

MAC

Wczoraj byłem po mamroty w nowo otwartej, najbliżej mnie biedrze w Aninie.
Ani jednego placka więc chyba nie do wszystkich są dostarczane?

moon

Cytat: masza w Styczeń 30, 2018, 10:39
Wczoraj byłem po mamroty w nowo otwartej, najbliżej mnie biedrze w Aninie.
Ani jednego placka więc chyba nie do wszystkich są dostarczane?

na pewno nie
Cytat: masza w Styczeń 30, 2018, 10:39Ani jednego placka więc chyba nie do wszystkich są dostarczane?
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

Michał


Drizzt

Cytat: moon w Styczeń 30, 2018, 10:16
Cytat: dyletant w Styczeń 29, 2018, 19:55Moon podobno na Zawadach jest biedronka "premium" - może mniej przebrana oferta.
serio?:) ale to chyba ten sam typ jak ten na Wilanowie (to chyba w tej byles?), moze podjade na Zawady, tego Morricone to chyba jeszcze nikt w tym rzucie nie widzial

Kupiłem wczoraj Misję w biedrze w Starej Miłosnej, jedna była. Nabyłem tym razem znów paręnaście sztuk, brakuje mi w zasadzie trzech winyli, które bym chciał a w okolicznych owadach nie ma :

Keith Jarrett - Treasure Island
Billie Holliday - Lady Sings the Blues
Norah Jones - Feels Like Home

Pytanie czy ktoś widział w tym rzucie Kind of Blue i Abraxas?

Jakub

U mnie na wiosce prawie połowa oferty była.

Kupiłem Sinatrę i Garry'ego Moore'a.

dyletant

Cytat: drizzt w Styczeń 30, 2018, 12:05
Keith Jarrett - Treasure Island
Billie Holliday - Lady Sings the Blues
Norah Jones - Feels Like Home

Kind of blue byla na Osi królewskiej podobnie jak Billy H. Pozostałych nie widziałem.

jajacek1410

U mnie był sam śmietnik.
Wygrzebałem tylko Toola i Ulvera.
KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek

moon

Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

axolotl

Dzisiaj w Myslowicach dorwalem Jackowskiego, ostatniego. Pelno lezalo Boba Marleya oraz Hey ;))

jajacek1410

Cytat: moon w Styczeń 30, 2018, 14:08zarciki rodem z grupy winylowej na FB
Raczej to tutaj zaczyna rządzić duch Excela. Nie ważne co, byle tanio i na winylu.
Żeby nie było - parę rzeczy biedronkowych kupiłem, a to z rzeczywistego zainteresowania, a to z ciekawości jak brzmią, a to z sentymentu.
Generalnie archeologia, Panie Dziejku, archeologia...

Wszystkich, którzy mogli się poczuć urażeni, serdecznie przepraszam.
Dzisiaj wtorek - Dzień Złośliwca. :)
KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek

Michał

A ja kupiłem Slykę śpiewajacego Niemena i kurna odpadam jak jest realizacja tego albumu,masakrycznie audiofilska,można puszczać na wystawach. Interpretacje takie se,ale dźwięk prima sort. Kupiłem też Velveta,to obok banana już druga. Ceny śmieszne.


il cattivo


axolotl

Cytat: McGyver w Styczeń 30, 2018, 15:35
Cytat: axolotl w Styczeń 30, 2018, 15:14w Myslowicach
Było wpaść do mnie na kawiszcze, z Mysłowic rzut beretem.


W Myslowicach jestes srednio 5 razy w tygodniu po 9h, moze sie kiedys skusze ;)

Michał

Dziś do jogurtu i bułki fitness wziąłem Soykę z Roger Berg Big Band. Trochę się zawiodłem...realizacja taka sobie,ale pal sześć,niestety interpretacje Big Bandu i Sojki rozczarowujące. No nic zobaczymy,może z czasem się przekonam,bo pieśni są tam zacne,same standardy.

Drizzt

Cytat: Michał w Styczeń 30, 2018, 15:32
A ja kupiłem Slykę śpiewajacego Niemena i kurna odpadam jak jest realizacja tego albumu,masakrycznie audiofilska,można puszczać na wystawach. Interpretacje takie se,ale dźwięk prima sort.

Potwierdzam świetną realizację tej płyty. Wcześniej miałem CD, teraz dokupiłem winyla. Udało mi się też wreszcie dorwać Treasure Island Jarretta.

Z tych kilkudziesięciu pozycji, które do tej pory kupiłem w owadzie praktycznie wszystko miałem wcześniej na CD, porównania są czasem ciekawe.

Cytat: jajacek1410 w Styczeń 30, 2018, 15:22

Raczej to tutaj zaczyna rządzić duch Excela. Nie ważne co, byle tanio i na winylu.
Żeby nie było - parę rzeczy biedronkowych kupiłem, a to z rzeczywistego zainteresowania, a to z ciekawości jak brzmią, a to z sentymentu.


Fajnie, że kupiłeś z rzeczywistego zainteresowania bo z tego co wiem praktycznie cała reszta, ze mną na czele, kupuje te płyty na kilogramy dla sportu, bez cienia zainteresowania tematem. Więc fajnie wreszcie przeczytać wypowiedź prawdziwego pasjonata ;)

MAC

Nie wiem jak inni ale ja lubię "zademonstrować wyższość nad resztą swoim deklarowanym przywiązaniem do " sklepów z płytami :P
I do Bydgoszczy będę jeździł a w biedrze płyty nie kupię  ;D

Drizzt

A czy jedno przeszkadza drugiemu? Całe życie Kolego kupowałem przykładnie płyty w sklepach z płytami.. Teraz czas pomyśleć o rodzinie i oszczędzić parę groszy, zwłaszcza że ktoś dobierał te płyty z głową :P

MAC

Nie kupuję na razie winyli bo nie mam miejsca  :)
Zresztą autentycznie z braku miejsca zacząłem snobistycznie podchodzić do płyt i kupuję jedynie wybitne wydania. Wyjątkiem jest PJ bo chcę skompletować całość.

Drizzt

Ja już dawno nie mam miejsca na CD bo kolekcja idzie w tysiące a na winyle jeszcze miejsce w pudłach mam. Czasem nawet jakiegoś posłucham :)

Jakub

Ale to trzeba Biedronce przyznać, że oferowane płyty to całkiem fajna przekrojowa kolekcja.

Drizzt

Cytat: Jakub w Luty 01, 2018, 17:34
Ale to trzeba Biedronce przyznać, że oferowane płyty to całkiem fajna przekrojowa kolekcja.


Oczywiście, że tak. Ktoś myślący to dobierał. Dla mnie to świetna okazja bo całe życie zbierałem CD a teraz mogę w miarę tanio i szybko uzupełnić kolekcję winylową. Więc złego słowa nie powiem.

Cytat: masza w Luty 01, 2018, 17:31
Wyjątkiem jest PJ bo chcę skompletować całość.

Pearl Jam? PJ Harvey? Czy Pan Jacek :)

elem

Cytat: drizzt w Luty 01, 2018, 17:38Ktoś myślący to dobierał

Nikt z Biedronki, na 100%, nie wybierał tytułów. Znam sprawę od podszewki, ale nie będe rzucał nazwiskami :) 
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Drizzt

Cytat: elem w Luty 01, 2018, 17:44
Cytat: drizzt w Luty 01, 2018, 17:38Ktoś myślący to dobierał

Nikt z Biedronki, na 100%, nie wybierał tytułów. Znam sprawę od podszewki, ale nie będe rzucał nazwiskami :) 


Domyślam się, że z Universalu a nie z biedronki :)

gratefullde

Cytat: masza w Luty 01, 2018, 17:31Wyjątkiem jest PJ bo chcę skompletować całość.

:o :o :o Patryk Jakiś takiś?  :o :o :o. On cię już będzie przesladował  ;D ;D ;D
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9