Wrocławski Audiofil

Zaczęty przez vasa, Wrzesień 26, 2014, 20:52

Poprzedni wątek - Następny wątek

miniabyr

Ale to chyba  Mozart z tą numeracją! Ponieważ mnie tam nie było ,więc absolutnie nie mogę nic pisac o brzmieniu tamtego zestawu. Chodziło mi o to ,że ten materiał jest bardzo wymagający. I na systemach bardzo rozdzielczych mam wrażenie ,że umyka muzykalność tego nagrania.Oczywiście moim zdaniem.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

vasa

Oczywiście że Mozart.
Stary już jestem to się mylę :(
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

frywolny trucht

Jako, że jesteśmy w nastrojach spiskowych, zastanawiam się, czy aby ta tajemnica z terminem nie była spowodowana nieprzemożną chęcią uniknięcia wywrotowych elementów warszawskich- na przykład, mogących psuć sielankę. Teraz w świat popłynie jedynie słuszny przekaz o tym jak grało pięknie.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

miniabyr

Cytat: vasa w Maj 31, 2015, 13:00
Oczywiście że Mozart.
Stary już jestem to się mylę :(
Ale to była by sensacja! Kwartet Bacha! Frywolny ale ja jestem opcją warszawską, ale  jakoś nie czuje dyskomfortu miejsca z którego pochodzę.To chyba nie o to w tym wszystkim chodzi . Ja wam zazdroszczę ,że macie takie spotkania. Szeroko pojęte audio jest moim hobby ,spędzeniem przyjemnie czasu i poznanie ludzi. A poznałem przez kilka ostatnich lat kilku takich zawodników że łeb urywa-). Gdziekolwiek taka impreza  jak Audiofil będzie się odbywała ,ściągnie różnych ludzi i zawsze znajdą się niezadowoleni.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

Wireless

Miniabyrze,

Ja myślę, że Frywolny, pisząć o opcji warszawskiej, pisał o tej naprawdę bardzo specyficznej, folklorystyczno-staro-praskiej ;) ;) ;) , z którą mieliśmy dość wątpliwą przyjemność kontaktu ostatnio ;) ;) ;)   Z drugiej strony na to patrząc to ja się, osobiście, w przypadku istnienia takiego spisku, nie do końca dziwię ;) ;) ;)
Pozdrawiam, Wireless

miniabyr

He ,he ja wlaśnie jestem praski,ale oczywiście wiem (przynajmniej tak mi się wydaje) co Arek miał na myśli.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

Wireless

Cytat: miniabyr w Maj 31, 2015, 13:24
He ,he ja wlaśnie jestem praski,ale oczywiście wiem (przynajmniej tak mi się wydaje) co Arek miał na myśli.


Jak widzę, jak to mój znajomy, mieszkający w okolicach Podkowy, stwierdził, mieszkamy obydwaj po azjatyckiej stronie Wisły ;) ;) ;)
Pozdrawiam, Wireless

gratefullde

Byłem 2x na Audiofilu,  fajne spotkania,  jestem za.  I pewnie we wrześniu się wybiorę znowu.  Te dwa spotkania na których byłem pokazały ze tam nie gra.  To obiektywna ocena moja i nie tylko moja.  Cieszę się k ze wczoraj,  a zapewne i dziś,  zagrało cudownie.  Niestety nie zweryfikuje tego.  Ale jestem fanem tej imprezy.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

miniabyr

No fajnie się dywaguje ,ale proza życia jest taka ,że muszę zapierniczać do pracy.  :( . Z tej azjatyckiej strony praskiej zasuwam na stronę ursynowską czyli potocznie jadę na Sukinsynów.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

Wireless

Cytat: miniabyr w Maj 31, 2015, 13:32
No fajnie się dywaguje ,ale proza życia jest taka ,że muszę zapierniczać do pracy.  :( . Z tej azjatyckiej strony praskiej zasuwam na stronę ursynowską czyli potocznie jadę na Sukinsynów.

No - ja zapieprzam w Mordorze. Nie jest lekko ze spalonym łazienkowskim. Jak, kurcze w 45tym ;) . Na szczęście często pracuję z domu :)
Pozdrawiam, Wireless

kangie

Cytat: frywolny trucht w Maj 31, 2015, 13:07
Jako, że jesteśmy w nastrojach spiskowych, zastanawiam się, czy aby ta tajemnica z terminem nie była spowodowana nieprzemożną chęcią uniknięcia wywrotowych elementów warszawskich- na przykład, mogących psuć sielankę. Teraz w świat popłynie jedynie słuszny przekaz o tym jak grało pięknie.
Jaka tajemnica z terminem? Terminy sa ustalane na poczatku roku i spotkania zawsze odbywaja sie wg grafiku.

frywolny trucht

#411
Termin nie był standardowo zapowiedziany z odpowiednim wyprzedzeniem tutaj: http://piotrguzekimpresariat.pl/dzialalnosc-audiofil tajemnicą do ostatniej chwili był zestaw sprzętów. [wymoderowano na wniosek kangie].
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

kangie

Fot. 17.


gratefullde

Jeśli nie wyjadę weekendowo (co może się stać) to na pewno będę. Ktoś jeszcze się wybiera?
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

GregWatson

Nowy rozkład jazdy na 2016 r:

W 2016 roku zaplanowanych jest pięć prezentacji. Trzy odbędą się w Sali Konferencyjnej (I p) Hotelu Qubus – Wrocław ul. św. Marii Magdaleny 2, w terminach:
- 23/24 stycznia,
- 27/28 lutego,
- 24/25 września,

dwie pozostałe w Sali Kameralnej (II p). Narodowego Forum Muzyki – Wrocław plac Wolności 1, w dniach:
- 12/13 marca,
- 8/9 października.

Realizowane będą w godzinach: 12.00 - 15.00 i 16.00 - 19.00.

Wstęp na wszystkie nadal pozostaje nieodpłatny, ale od tego roku będą obowiązywać zaproszenia. Będzie je można odebrać drogą elektroniczną pisząc na adres: artpiotrg@poczta.onet.pl lub osobiście w tygodniu poprzedzający dany cykl prezentacji w Salonie Muzycznym ,,De'Molika" – Wrocław ul. Kazimierza Wielkiego 65, w kasie Narodowego Forum Muzyki i na 15 minut przed rozpoczęciem każdej prezentacji, w miejscu jej realizacji.     

Szczegóły tu:
http://piotrguzekimpresariat.pl/dzialalnosc-audiofil
Trochę tego i trochę tamtego też.

vasa

Tak dla przypomnienia: Przed nami trzecia tegoroczna prezentacja domowej aparatury audio z cyklu Audiofil. Odbędzie się ona w dniach 12 i 13 marca bieżącego roku, w sali kameralnej Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu. Gospodarzem prezentacji będzie katowicka firma RCM Hi Fi Atelier.

https://www.stereolife.pl/2511



Obecność wskazana  ;D
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Jakub

Miałem się jutro rano zapakować do pociągu i przyjechać, ale niestety mi się dzieciaki pochorowały, więc nic z tego.  :(

vasa



Wysłano niewygodnie to i byk może się zdarzyć.

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

vasa



Wysłano niewygodnie to i byk może się zdarzyć.

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

vasa



Wysłano niewygodnie to i byk może się zdarzyć.

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

vasa



Wysłano niewygodnie to i byk może się zdarzyć.

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

frywolny trucht

Kilometry kabli. Jak grało? Szpulak był w użyciu czy tylko robił za mebel?
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

tatachabera

Grało bardzo fajnie dopóki nie zagrali Doorsów. W pierwszej sesji szpulak dotarł z dużym opóźnieniem do 14-tej nawet go nie pokazali :(   
Denon DP-59L, Kenwood KD-8030, Pre Phono MPW,  DL-103R, AT-430E, Elac ESG 796, Emotiva XPA-2, Emotiva XSP-1, Aria 926, CT-S710, Denon 3910,
STR-GX70ES, ST-SB 920 QS

vasa

Frekwencja jest. Szpulak leniuchuje.


Wysłano niewygodnie to i byk może się zdarzyć.
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.